kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ŻYCIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #41  
Stary 30-03-2020, 14:18
Jasnotka Jasnotka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2020
Posty: 4
Domyślnie

zawsze dobrym pomysłem są sklepy z najpotrzebniejszymi podstawowymi rzeczami - one zawsze będą się sprzedawać tylko ważna jest dobra obsługa i to żeby wyróżnić się w tłumie. Ważne, aby pracownicy pracowali sprawnie, trzeba im to umożliwić np. zaopatrując ich w metkownice i inne rzeczy przyspieszające pracę. Gdy zdecydujesz się na sklep internetowy, warto zainwestować w zaklejarki do kartonów, jak już będzie więcej zamówić itp.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #42  
Stary 06-04-2020, 22:39
aldonkaa aldonkaa is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jun 2019
Posty: 81
Domyślnie

Jest wiele gałęzi różnych firm, przetwórni czy biznesów w które warto wejść. Dobrze też wcześniej jest sprawdzić rynek, żeby jednak ten sukces odnieść w miarę spory. Na pewno też nie obejdzie się bez odpowiedniej reklamy, także ja mogę polecić Ci kontakt do agencji http://influencermarketing.com.pl/ na której na pewno się nie zawiedziesz.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #43  
Stary 14-04-2020, 12:16
Terry56 Mężczyzna Terry56 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 11
Domyślnie

Przy otwieraniu własnej działalności warto również się zastanowić nad odpowiednim oprogramowaniem do księgowości w firmie https://www.pcbiznes.pl/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #44  
Stary 19-04-2020, 20:33
Cukierkowa4 Cukierkowa4 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 561
Domyślnie

Jak już macie własny biznes to warto go odpowiednio zareklamować .Wiadomo ,że reklama powinna być przemyślana. Jesli zlecisz kampanie marketingową odpowiedniej firmie to sukces masz w garści. Duże doświadczenie w tej branży ma contentorganica https://contentorganica.pl/ Współpracowali z dużymi markami ,a ich metody prowadzenia kampanii są bardzo skuteczne.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #45  
Stary 22-04-2020, 15:35
uska uska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 378
Domyślnie

Ciekawym rozwiązaniem wydaje mi się np. biznes związany z wykonywaniem różnego typu instalacji np. elektrycznych. Do tego biznesu jednak trzeba dobrych pracowników i dobrej jakości sprzętu np. wiertnic. Bardzo dobre wiertnice i świdry znaleźć możecie np. w ofercie Staltechniki http://staltechnika.pl/oferta/swider...-slimak-sznek/ .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #46  
Stary 23-04-2020, 10:23
Marra Marra is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 665
Domyślnie

Najlepiej założyć firmę w branży, w której mamy sporą wiedzę i doświadczenie. Na przykład otwierając firmę medyczną należy mieć szeroką wiedzę o medycynie wyniesioną z książek medycznych lub studiów.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #47  
Stary 30-04-2020, 22:58
jjusti18 jjusti18 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2017
Posty: 1 554
Domyślnie

Właśnie postanowiłam ostatecznie, że nie będę budować magazynu. Po kalkulacji doszłam do wniosku, że lepiej mi się opłaci wynajmowanie przestrzeni magazynowej. Nawet już znalazłam firmęttp://ejko.com.pl/ , która oferuje magazynowanie krótkoterminowe i długoterminowe u siebie na terenie Warszawy. Także super, chyba się do nich zgłoszę. Bo o wszystko oni praktycznie zadbają. Nawet nie muszę myśleć o rozładunkach, czy załadunkach.

Ostatnio edytowane przez jjusti18 : 01-05-2020 o 07:31.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #48  
Stary 05-09-2020, 14:50
Maria02 Maria02 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2018
Posty: 328
Domyślnie

Otwórz franczyzę zyskasz sprawdzone i popularne produkty, które będziesz mógł sprzedawać we własnej firmie. Zdobędziesz na szkoleniach wiedzę o całym biznesie, otrzymasz do dyspozycji gotowe narzędzia, które ułatwią Ci sprzedaż, a w razie potrzeby możesz zwrócić się o pomoc do doświadczonego partnera biznesowego. Zobacz jak rozpocząć franczyzę z Cuk. https://cuk.pl/wspolpraca/placowka-franczyzowa
Odpowiedź z Cytowaniem
  #49  
Stary 03-11-2020, 21:52
boguska boguska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 1 029
Domyślnie

Gdybyś chciał prowadzić firmę w sieci polecam sprawdzić zalety chmury informatycznej. Technologia cloud computingu jest coraz popularniejsza, stała się doceniona przez firmy. Myślę, że warto z niej skorzystać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #50  
Stary 10-11-2020, 09:01
dsa dsa is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2020
Posty: 4
Domyślnie

moze teraz jakas agencję marketingu
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:45.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.