kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > KARIERA > Edukacja
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #101  
Stary 06-08-2019, 19:41
Oliwkaaa Oliwkaaa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 351
Domyślnie

Podpisuję się pod tutlo. Lekcje mam już od 3 miesięcy i zdecydowanie widzę postępy
Odpowiedź z Cytowaniem
  #102  
Stary 07-08-2019, 21:49
olivkaa olivkaa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2019
Posty: 324
Domyślnie

Moim zdaniem najlepszy będzie angielski online z native speakerem. Możesz uczyć się w domu, w ciszy i spokoju. Taka nauka jest najlepsza i efekty zazwyczaj są bardzo dobre. Sama myślę o nauce angielskiego przez skypa lub inny komunikator. Obiecałam sobie, że zacznę podróżować a bez znajomosci tego języka może być ciężko.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #103  
Stary 13-08-2019, 14:30
agrykep Mężczyzna agrykep is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2019
Posty: 2
Domyślnie

Odpowiedź z Cytowaniem
  #104  
Stary 17-08-2019, 16:25
szalona szalona is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 1 984
Domyślnie

Myślę ze bez dobrze opracowanych podręczników nie da rady porzadnie się uczyć. Ja wreszcie trafilam na ten podręcznik https://www.taniaksiazka.pl/zyje-i-d...p-1260039.html Uczy działania ratowniczego i zachowania w sytuacjach kryzysowych. Przeznaczony dla ucznów klas ponadpodstawowych.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #105  
Stary 21-08-2019, 15:39
Amela22 Amela22 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2019
Posty: 276
Domyślnie

Cytat:
Napisał olivkaa
Moim zdaniem najlepszy będzie angielski online z native speakerem. Możesz uczyć się w domu, w ciszy i spokoju. Taka nauka jest najlepsza i efekty zazwyczaj są bardzo dobre. Sama myślę o nauce angielskiego przez skypa lub inny komunikator. Obiecałam sobie, że zacznę podróżować a bez znajomosci tego języka może być ciężko.


Sprawdź sobie ofertę tutlo, myślę że nauka z nimi może Ci pasować Sama jestem u nich na kursie już kilka miesięcy i widzę zdecydowaną poprawę
Odpowiedź z Cytowaniem
  #106  
Stary 03-09-2019, 15:36
AndziaL AndziaL is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 404
Domyślnie

Też się uczę z tutlo. Wygodnie i z efektami a kurs jest tak zrobiony, żeby każdy mógł się uczyć kiedy mu pasuje
Odpowiedź z Cytowaniem
  #107  
Stary 03-09-2019, 22:37
wiola438 wiola438 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 106
Domyślnie

Ja sie zapisałam do szkoły językowej https://lincoln.edu.pl/. Bardzo fajny nauczyciele i metody nauczania. Efekty widać bardzo szybko, tylko trzeba się przykładać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #108  
Stary 11-09-2019, 14:42
lisek lisek is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2019
Posty: 185
Domyślnie

Mi znajoma poleciła szkołe językową on line TUTLO, swietna metoda nauki angielskiego, szybko pokonałam szczeble do komunikacji , uczę się już czwarty miesiąc indywidualnie z Ntive Speakerami, bardzo szybko zrobiłąm postępy. z całego serca polecam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #109  
Stary 13-09-2019, 14:45
Majka3008 Majka3008 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 333
Domyślnie

Cytat:
Napisał AndziaL
Też się uczę z tutlo. Wygodnie i z efektami a kurs jest tak zrobiony, żeby każdy mógł się uczyć kiedy mu pasuje

Też się tam uczę. Poleciła mi ich koleżanka i jestem jej wdzięczna. Wcześniej chodziłam na zajęcia grupowe ale to zdecydowanie nie dla mnie. W tutlo uczy mi się dużo lepiej a i efekty są lepsze
Odpowiedź z Cytowaniem
  #110  
Stary 15-09-2019, 10:04
karolapieniak123 karolapieniak123 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2019
Posty: 6
Domyślnie

ja lubie kontakt z człowiekiem dlatego wybrałam angloville, maja swietnych native spekerow. szybko przelamalam z nimi bariere jezykowa. polecam!
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:51.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.