kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 24-03-2019, 13:22
radosna radosna is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2018
Posty: 458
Domyślnie

Dokładnie, mi także zdaje się, że nauszne słuchawki są po prostu wygodniejsze, a także o wiele lepiej słucha się na nich muzyki. I nie wypadają, jak te douszne. Wypatrzyłam sobie już nowe Słuchawki Urbanears na Ceneo i mam zamiar zmienić stare, ponieważ już mają dość. Używam słuchawek codziennie i umiem o nie zadbać, no ale lata użytkowania robią swoje.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 12-02-2020, 11:41
vilma vilma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 844
Domyślnie

Ja na ceneo bym poszukała
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 12-02-2020, 13:10
berry berry is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 366
Domyślnie

Ja zamawiałam synowi o tutaj https://skullcandy.pl/kategoria/sluchawki-douszne/ , model JIB Wireless, w opcji bezprzewodowej. Kosztują trochę ponad 160 zł ale jednak to wyższa jakość. No i słuchawki mają też wbudowany mikrofon do odbierania połączeń więc dla nastolatka to modny gadżet.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 11-06-2020, 17:51
Wiktor09312 Mężczyzna Wiktor09312 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2020
Posty: 1
Domyślnie

Przed zakupem słuchawek poczytaj na temat poszczególnych modeli. Na stronie http://dom.elblag.net/artykuly/na-co...prze,29408.htm możecie poczytać informacje dotyczące wyboru słuchawek bezprzewodowych.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 17-06-2020, 11:45
Kostka Kostka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2014
Posty: 1 386
Domyślnie

A dlaczego nie? Lepiej się trzymają.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 21-12-2020, 13:27
maryla328 maryla328 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2016
Posty: 332
Domyślnie

Moim zdaniem jak szukać słuchawek, to tylko dobrej jakości. Takie dadzą komfort słuchania. Moim zdaniem dźwięk a raczej jego jakość ma naprawdę ogromne znaczenie. Dobrej jakości słuchawki z pewnością znajdziesz tutaj https://bangolufsen.pl/. Mają ich spory wybór więc każdy jest w stanie znaleźć coś odpowiedniego dla siebie. Warto zapoznać się z ofertą.

Ostatnio edytowane przez maryla328 : 28-02-2021 o 00:24.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 02-10-2021, 15:07
Leona Kanc Leona Kanc is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2021
Posty: 283
Domyślnie

Ja korzystam ze sluchawek nausznych selen 420 i jestem bardzo zadowolony, wedlug mnie sa super!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 29-11-2021, 15:19
Wera Wera is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 1 631
Domyślnie

Szukając dobrych słuchawek to w mojej opinii zdecydowanie najlepiej sprawdzają się wersje bezprzewodowe i kilka fajnych opcji można znaleźć w ofercie Manta jak na przykład słuchawki bezprzewodowe HDP9010 bo wolność od kabla podczas treningów jest kluczowa, no i też od razu propozycje od manty mają w pudełku powerbank
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 03-01-2022, 12:31
rzetelna rzetelna is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2018
Posty: 1 066
Domyślnie

Jak nie wiecie, jaki ze słuchawek wybrać, to zawsze możecie sprawdzić: słuchawki douszne do 100 zł ranking Powiem wam, że ja od dłuższego czasu sprawdzam takie rankingi i zawsze udaje mi się trafić w dziesiątkę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 26-01-2022, 22:04
Nusiek11 Nusiek11 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2021
Posty: 190
Domyślnie

Pamiętajcie, że nastolatkowie lubią przesadzać z głośnością, dlatego warto od czasu do czasu wysłać go na badanie słuchu, aby upewnić się, że wszystko jest OK. Jeśli szukasz miejsca, w którym można bezpiecznie i dokładnie wykonać badanie słuchu, szczerze polecam skorzystać z oferty: https://aparaty-sluchowe.info/badani...u-czestochowa/ . Dzięki temu możesz sporo zaoszczędzić, bo badanie jest tutaj bezpłatne, a dzięki dofinansowaniu NFZ aparaty słuchowe są wyjątkowo tanie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:27.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.