kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 28-01-2020, 19:51
hyge hyge is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2019
Posty: 2
Domyślnie Walka o dom - szukam prawnika od podziałów majątku

Hej, będziemy brać z mężem rozwód i już wiem, że będzie przede mną ciężka walka o podział majątku, głównie o dom. Szukałam w Katowicach jakichś prawników, co by zasięgnąć porady prawnej, bo nigdy nie byłam w takiej sytuacji. Znalazłam jedną kancelarię http://www.adwokat-hese.pl/porady-pomoc-prawna/, która zajmuję się też takimi rzeczami. Może Wy tez możecie kogoś polecić, bo zależy mi na kimś sprawdzonym, kto pomoże wygrać mi w sądzie sprawę o podział majątku..

Ostatnio edytowane przez hyge : 06-02-2020 o 09:54.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 30-01-2020, 21:54
anielina anielina is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 227
Domyślnie

Sprawy o rozwód to jedne z trudniejszych spraw, głównie ze względu na emocje, które się podczas nich tworzą. Jeśli dochodzi do tego walka o majątek, to sprawa staje sie faktycznie mocno skomplikowana. Wtedy dobry adwokata, który zajmie się wszystkim. Jeśli szukacie kogoś kompetentnego ale i kto z empatią podejdzie do sprawy, to polecam mecenas Magdalenę Karaczun - http://karaczun.com.pl/ . Pani Karaczun, to świetny adwokat, z ogromną wiedzą. Można jej kompleksowo powierzyć nie tylko sprawę rozwodową, i wszystkie z tym związane problemy (podział majątku, opieka nad dziećmi, alimenty, opieka nad dziećmi).
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 05-02-2020, 07:31
tomasz2221 Mężczyzna tomasz2221 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Posty: 3
Domyślnie

Walka o dom naprawdę zawsze jest bardzo trudna.Mało kto radzi się z taką walką.
__________________
skuteczny adwokat kielce
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 13-02-2020, 19:09
zenka zenka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 394
Domyślnie

Z pewnością dla osób w Trójmieście ogromnym wsparciem w sprawach majątkowych może być mec. Cejrowski - skuteczny, doświadczony i pozytywny
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 24-06-2020, 21:38
alina83 alina83 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2019
Posty: 580
Domyślnie

Może przydać się też dobry detektyw. Jeśli o to chodzi to ja was odsyłam do Wiszniewski Group działającej na terenie całego kraju. https://wiszniewski.net/oferta/sprawy-rozwodowe/ Są bardzo sprawni jeśli chodzi o zgromadzenie dowodów w sprawie a przy tym bardzo ostrożni i dyskretni.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 25-06-2020, 10:30
sider sider is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2020
Posty: 4
Domyślnie

doradziłbym ci prawnika szukać najlepiej w Warszawie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 18-09-2020, 08:39
Mija11 Mija11 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 282
Domyślnie

Ja mieszkam w Szczecinie, do Warszawy trochę daleko. Też będę niedługo szukać adwokata.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 18-09-2020, 23:50
lila lila is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2018
Posty: 546
Domyślnie

Cytat:
Napisał Mija11
Ja mieszkam w Szczecinie, do Warszawy trochę daleko. Też będę niedługo szukać adwokata.

Nie wiem w jakiej sprawie, ale mogę Ci polecić kancelarię adwokacką Węgłowski, w Szczecinie właśnie. Moja sprawa też dotyczyła podziału majątku, nie ma jak rodzinka normalnie. Dobrze, bo pan Łukasz podszedł do sprawy bardzo profesjonalnie. Różnymi dziedzinami prawa zajmuje się ta kancelaria.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 29-09-2020, 22:07
uska uska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 378
Domyślnie

zenka masz rację, na https://cejrowski.pl/ zerknijcie w czym specjalizuje się mec. Cejrowski, poszukajcie o nim opinii, złej gwarantuje nie bęzie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 15-04-2021, 12:39
Oliwkaaa Oliwkaaa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 351
Domyślnie

Brat brał rozwód, i o ile cała sprawa poszła gładko to problem mieli z podziałem majątku właśnie. Wiem, ze tutaj pomagał mu Pan Tomasz Tomaszczyk i brat był bardzo zadowolony. Pan mecenas do sprawy podszedł na poważnie, z pełnym zaangażowaniem i udało mu się wywalczyć to na czym mu zależało.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:33.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.