kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 11-10-2019, 10:31
michas789 michas789 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2016
Posty: 5
Domyślnie

słuchajcie jak na kawalerski to gdzies faktycznie do odjechanego miejsca, może do klubu rasputin w Rzeszowie ? Tam macie dyskretną atmosferę, super wybór tancerek i do młodych zgrabnych i nie sa nachalne, w tym klubie jest również bezpiecznie nei musicie sie martwić o swoja kase.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 30-10-2019, 11:28
rzetelna rzetelna is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2018
Posty: 1 067
Domyślnie

Wiesz co, jeśli chodzi o polecane kluby, to wiem że w Warszawie wiele osób chwali sobie https://neworleans.pl/wieczor-kawalerski-w-warszawie/ To klub na wysokim poziomie, organizują wieczory kawalerskie praktycznie co weekend, więc jak widzicie sami - znają się na rzeczy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 26-11-2019, 13:36
milaneq milaneq is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2017
Posty: 9
Domyślnie

ohhja się tak zraziłem do klubów na moim kawalerskim, że stwierdziłem, że juz więcej nigdzie się nie wybiorę... Byliśmy w touch the sky i nigdy więcej, niemiła atmosfera, nie chcieli nam sprzedać drinka, a tancerki były tak nachalne i brzydkie, ze głowa mała...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 04-12-2019, 12:23
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 988
Domyślnie

Moj brat musi zorganizowac swojemu przyjacielowi wieczor kawalerski. Powiedzial,ze nie ma pomyslu na to,gdzie ma sie odbyc wieczor,poniewaz nigdy nie organizowal wieczoru kawalerskiego. Chcę pomoc mu z wyborem miejsc ai oferty. https://quadrille.pl Co sądzicie o tym?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 04-12-2019, 13:42
Cichowski Cichowski is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2019
Posty: 4
Domyślnie

Wieczór kawalerski żyje swoimi pomysłami wymyślanymi na miejscu nie ma co planować czasu za bardzo
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 26-03-2020, 18:25
wiesławaaa wiesławaaa is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Posty: 6
Domyślnie

A byliście kiedyś w Night Club Boss w Rzeszowie? Bo mój przyjaciel chciał tam zorganizować wieczór kawalerski dla swojego przyjaciela i dobrze że w ostatniej chwili udało mu się znaleźć coś innego. Bo jak się dowiedział to w tym rzeszowskim słabe warunki panują, a do tego drogo i ogólnie atmosfera średnio przyjemna.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 27-03-2020, 07:19
perelka perelka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2015
Posty: 549
Domyślnie

Na wieczory panieńskie i kawalerskie kupuje się czasem jakieś erotyczne gadżety w ramach zabawnego prezentu. Sprawdzony sex shop z renomowanymi gadżetami erotycznymi możecie znaleźć na https://n69.pl/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 27-03-2020, 11:28
dezin dezin is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2020
Posty: 4
Domyślnie

kojarzy ktoś dobry strip club w Warszawie?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 24-04-2022, 00:24
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 988
Domyślnie

Witam, gdzie zorganizować wieczór panienski? Z chęcią poznam wasze opinie i polecenia, poniewaz zastanawiam się nad organizacją wieczoru panienskiego nad morzem https://www.blueapart.pl/blog/58/jak...ski-nad-morzem Zapraszam do dyskusji i waszych polecen.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 26-04-2022, 21:03
chacman14 chacman14 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2019
Posty: 1 038
Domyślnie

Jeżeli szukacie atrakcji na Waszą imprezę firmową lub innego rodzaju eventy, to zdecydowanie polecam Wam sprawdzić usługi fordanserki Kraków . Sam niejednokrotnie korzystałem z ich usług i nigdy nie było najmniejszego problemu, także polecam zainteresowanym.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:37.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.