kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 11-03-2020, 17:13
Olinexa Olinexa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 227
Domyślnie Podróż z plecakiem

Zastanawialiście się kiedyś nad taką samotną wycieczką tylko z plecakiem ? Bo mi podoba się pomysły na portóż z plecakiem o ludziach którzy własnie podróżują w taki sposób i zastanawiam się czy nie podjąć sie takiej podróży.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 12-03-2020, 10:55
talon.homenick talon.homenick is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2020
Posty: 6
Domyślnie

Taka podróż jest doskonałą przygodą, okazją do poznania nowych miejsc na świecie i nowych, ciekawych ludzi.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 12-03-2020, 13:43
tjacobson's Avatar
tjacobson tjacobson is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2020
Posty: 11
Domyślnie

Marzę o tym. Jednak na taką wycieczkę nie brałabym na pewno telefonu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 20-03-2020, 19:19
Judyta3 Judyta3 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 723
Domyślnie

według mnei jednak lepiej podróżować samochodem.przygody przygodami - warto stawiać na bezpieczeństwo. No a samochodem możemy zabrać znacznie więcej rzeczy. Jeśli jednak pojawia się problem z załadowaniem całego bagażu, np jeśli stawiamy na aktywny wypoczynek to takie bagażniki rowerowe na dach są warte uwagi. Dzięki nim zabierzemy wszystko co trzeba nie obciążając tym samym samochodu
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 27-03-2020, 08:22
perelka perelka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2015
Posty: 549
Domyślnie

Na takie wyprawy z plecakiem na pewno przyda Ci się dobrej jakości latarka. Coś niewielkiego, wydajnego i o sporej mocy. Możesz sprawdzić latarki Ledlenser.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 24-06-2020, 16:43
MalwinaJ MalwinaJ is offline
Member
 
Zarejestrowany: May 2020
Posty: 46
Domyślnie Baterie

Również popieram zabranie latarki, ale koniecznie pamiętaj o dokupieniu do niej porządnych baterii. Sporo podróżuje i zawsze w moim plecaku nie może zabraknąć. Już nie raz ratowały mnie w najmniej oczekiwanym momencie, gdy byłam odcięta od elektryczności. Ze sprawdzonych sklepów zwróć uwagę na https://goenergia.pl/k/baterie/litow...styczne/cr123/.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 24-06-2020, 22:09
Kama45 Kama45 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2020
Posty: 2
Domyślnie

Bardzo ciekawy pomysł, ja jednak sama nie odważyłabym się jednak podziwiam ludzi, którzy się na to decydują
__________________
Wędki St Croix- najlepsze rozwiązanie dla pasjonatów wędkarstwa.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 24-06-2020, 22:30
herbiarzjan Mężczyzna herbiarzjan is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2020
Posty: 4
Domyślnie

Ja wybieram się w góry z plecakiem i noclegami w schroniskach
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 30-06-2020, 18:48
karo karo is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2016
Posty: 714
Domyślnie

W góry z plecakiem? Też kiedyś tak robiłam. Ale z czasem wymagam od siebie więcej i idę w góry wyżej. Tu z jednym plecakiem ok ale do tego trzeba mieć też odpowiedni sprzęt. Co myślicie o wspinaczce? Teraz nie ma bardzo jak ale moja ekipa powoli przygotowuje się do wyprawy tutaj https://idymy.pl/aconcagua-najwyzszy-szczyt-andow/ to najwyższy szczyt Andów, 6959m n.p.m. praktycznie siedmiotysięcznik. Takie marzenie, myślę że w zasięgu możliwości. Ale to po latach zdobywania doświadczenia na znacznie niższych górach. Zwłaszcza, że na Aconcagurze panują naprawdę trudne warunki. Na szczyt dochodzą tytko najlepsi.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 16-03-2021, 09:30
kinka kinka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2018
Posty: 1 519
Domyślnie

Opcja fajna, ale trzeba się dobrze zaopatrzyć przed taką podróżą, aby uniknąć kłopotów. Przede wszystkim warto sobie zerknąć tutaj https://dobrenarty.pl/termos-tatonka-h-c-stuff-0-35-l . Macie tam namiar na sklep, w którym zakupicie termosy. Myślę, że takie rozwiązanie jest słuszne, bo jeśli nawet przyjdzie tan spędzić więcej czasu niż zakładaliśmy, to taki termos z ciepłą herbatą może się przydać.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 02:55.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.