kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #91  
Stary 04-02-2015, 13:58
katakata katakata is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2013
Posty: 311
Domyślnie

Ja całe życie mieszkam w mieszkaniu, ale nie pogardziłabym jakimś niewielkim domkiem w górach
Odpowiedź z Cytowaniem
  #92  
Stary 05-02-2015, 16:01
Madlen89 Madlen89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 741
Domyślnie

Wydaje mi się że dom na przedmieściach jest o wiele lepszą opcją Zresztą ja mam też mieszkanie w centrum Gdyni bo je wynajmuje Jeśli chcecie dobre biuro nieruchomości to mogę Wam polecić http://biuro-partner.com/biuro-nieru...-sopot-gdynia/ Na prawdę mają bardzo dobrą ofertę i znajdziecie tutaj to co Was aktualnie interesuje
Odpowiedź z Cytowaniem
  #93  
Stary 10-02-2015, 18:11
zulma zulma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2013
Posty: 514
Domyślnie

Zgadzam się - dom to chyba najlepszy wybór, jeśli tylko mamy możliwości finansowe, żeby zdecydować się na budowę.
Warto przejrzeć sobie projekty domów z orientacyjnymi kosztorysami, chociażby tu: http://www.dobredomy.pl/projekty/projekty-do-120-mkw/. Może okazać się, że mały domek na przedmieściach wcale nie będzie dużo droższy od mieszkania w centrum.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #94  
Stary 12-02-2015, 11:07
Emily Emily is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 957
Domyślnie

Zależy jakie masz oczekiwania i budżet. Są osoby, którym wystarczy małe mieszkanko, nawet kawalerka, ale w centrum miasta. Inni zaś wolą mieszkać poza miastem i dojeżdżać codziennie kilkanaście minut. Co do cen - to jak wyżej ktoś napisał - bywa różnie. Wiele zależy od miejsca, wielkości, itp. Zobacz sobie na stronie pani Marty Kulawik http://www.marta-kulawik.pl/domy-na-sprzedaz jak prezentują się domy i gdzie najlepiej wybrać. Choć ostateczna decyzja i tak należy do Ciebie. Pozdrawiam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #95  
Stary 13-02-2015, 18:33
aniulka675 aniulka675 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2015
Posty: 8
Domyślnie

Moim zdaniem wszystko zależy od oczekiwań. Ja jestem za domem - brak denerwujących sąsiadów, własna przestrzeń i ogród to ogromne plusy. Minus jest taki, że samemu trzeba się o wszystko zatroszczyć i zadbać, za to zawsze jest gdzie postawić samochód i dzieciaki z pewnością będą miały miejsce ,żeby się wyszaleć
Odpowiedź z Cytowaniem
  #96  
Stary 16-02-2015, 14:55
zazou's Avatar
zazou zazou is offline
Member
 
Zarejestrowany: Dec 2014
Posty: 30
Domyślnie

Ja też wolę dom. Ale wiadomo, że wszystko zależy od punku widzenia.

Moja koleżanka z drugiego końca Polski (czyli z Ełku ) ostatnio podesłała mi link do nowego bloku, który ma powstać w jej okolicy. I szczerze mówiąc, nie pogardziłabym


źródło: http://askosa.pl/inwestycje/12-elk-villa-balladyna

Chociaż i tak zostanę przy moim domku wśród pól i lasów, to czasem tęskno mi za miejskim (niekoniecznie wielkomiejskim ) życiem.
__________________
Ejże! Kto to widział króla zwierząt z grzywą niczym pchła?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #97  
Stary 25-02-2015, 10:00
Dorotkaqwe Dorotkaqwe is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 9
Domyślnie

Blok jest naprawdę ciekawy bo przecież dość taki nowoczesny i nie jest on aż w takim starym stylu. Zdecydowanie dobrze w takim pomieszkać. : )) Ja mieszkam akurat w okolicach Wrocławia w bloku ale niestety to w tych jeszcze takich starych blokach ale jeśli miałabym wybór to tylko w bloku bo w domu za dużo obowiązkow
Odpowiedź z Cytowaniem
  #98  
Stary 27-02-2015, 13:56
nisia876 nisia876 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 9
Domyślnie

No ciekawy blok ale czy dla was to nie wygląda jak jakiś hotel w centrum trochę ? Bo po prostu trochę jest to złe i niedobre z tego powodu iż pełno ludzi się kreci..Zdecydowanie lepiej mieć chyba mieszkanie bo wtedy wszystko mamy dla siebie, nasz ogródek nasz trawnik i wszystko nasze jest tutaj przecież
Odpowiedź z Cytowaniem
  #99  
Stary 28-02-2015, 10:23
gatsby gatsby is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 1 048
Domyślnie

Ja wolałabym dom. Cenię sobie wolność i niezależność, a o taką w bloku czasem ciężko.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #100  
Stary 28-02-2015, 19:50
femme.m femme.m is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 2 170
Domyślnie

Najlepiej mieć dom w mieście
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:27.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.