kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Wnętrza
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #41  
Stary 21-09-2017, 18:53
holles holles is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 533
Domyślnie

Z dekoracjami mogę polecić hurtownię dekoracyjną tutaj spory wybór jest rzeczy właśnie takich do dekoracji, czy to jakieś serwetki, czy zegary na ścianę na przykład. Generalnie mnóstwo rzeczy, ogromny asortyment.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #42  
Stary 27-09-2017, 12:48
marmoladka marmoladka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 385
Domyślnie

na pimpit.pl są świetne dodatki, sama mam kilka rzeczy od nich, lampę do salonu i kilka dodatków, jest z czego wybierać, a rzeczy są oryginalne i bardzo stylowe
Odpowiedź z Cytowaniem
  #43  
Stary 28-09-2017, 06:12
kazik434 Mężczyzna kazik434 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 3
Domyślnie

a jakie to są dodatki

______________________
dietetyka warszawa
Odpowiedź z Cytowaniem
  #44  
Stary 28-09-2017, 11:37
Kostka Kostka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2014
Posty: 1 386
Domyślnie

Też nie wiem o jakie dodatki chodzi, ale w sumie najlepiej po prostu samemu poszukać w sieci.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #45  
Stary 28-09-2017, 22:18
wala wala is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2014
Posty: 1 374
Domyślnie

Dodatki to najczęściej dekoracje. Ja mam sporo z Pepco.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #46  
Stary 29-09-2017, 10:44
moniś12 moniś12 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 341
Domyślnie

u nas bardzo oryginalnego charakteru dodały lampy podłogowe z salonu agaty. Postawilismy na kompletnie designerski styl - wiec ta lampa idealnie wpisywała sie w styl salonu https://www.agatameble.pl/oswietleni...logowa-luzia-1 dodatkowo jest tez bardzo prkatyczna!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #47  
Stary 29-09-2017, 14:50
marmoladka marmoladka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 385
Domyślnie

teraz też mąż wpadł na taki pomysł, żeby zamówić do nas do salonu taki tryptyk https://www.foto4u.pl/tryptyki macie u siebie coś takiego albo widzieliście u kogoś?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #48  
Stary 06-10-2017, 11:57
Grazynka105 Grazynka105 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 364
Domyślnie

Niestety nie widziałam nigdy u kogo tryptyk, ale na zdjęciach w internecie to wyglądało to bardzo ładnie i oryginalnie. Myślę, że właśnie znalezienie oryginalnego dodatku czy elementu wystroju dodaje charakter pomieszczeniu. A do tego taki oryginalny element sprawia, że wnętrze jest niepowtarzalne. Ja na przykład uważam za taki oryginalny dodatek jakiś obraz. Na https://desa.pl można kupić niepowtarzalny obraz. Może to być obraz jakiegoś znanego autora bądź nieznanego. Moim zdaniem obrazy tam dostępne tak jak obrazy w muzeach popychają do refleksji. Własnie to uwielbiam w sztuce i w obrazach. Za każdym razem jak się na nie patrzy to widzi się nową rzecz. Często wystarczy też spojrzeć na obraz z innej perspektywy. Nasz odbiór takiego obrazu często też jest inny w zależności od tego w jakim jest się nastroju. Dzięki temu taki obraz za każdym razem odkrywa się na nowo. Sprawia to, że w salonie jak mam obraz to tak jakbym za każdym razem wchodząc do salonu miała nową ozdobę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #49  
Stary 17-10-2017, 17:29
nosleep nosleep is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 383
Domyślnie

Jeśli mieszkanie urządzone jest stylowo to i dodatki muszą byś stylowe, aby pasowały do całości. Ja bardzo lubię te klimaty i sama mam urządzone mieszkanie w stylu vintage. Niedawno dobierałam nowe dodatki - na pierwszy ogień poszły lampy EGLO . Pasują świetnie do całości i tworza niezły klimat. Kilka dodatków potrafi naprawde odmienić wnętrze albo dodac mu uroku.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #50  
Stary 18-10-2017, 17:03
gabriela90 gabriela90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 1 525
Domyślnie

Mój salon to głównie miejsce spotkań. Bardzo zależy mi na tym, aby był on urządzony stylowo. Lubię też często zmieniać dekoracje więc często kupuję nowe, najczęściej w internecie. Obecnie szukam właśnie czegoś oryginalnego, co kojarzyłoby się z jesienią. W moim ulubionym sklepie https://desideradesign.pl/kategoria/dekoracje znalazłam póki co takie dekoracje. Jak myślicie, co najlepiej sprawdzi się w niewielkim salonie?
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:24.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.