kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > STYL > Wizaż
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #201  
Stary 05-08-2023, 16:45
jenet jenet is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2016
Posty: 1 456
Domyślnie

Ostatnio zauważyłam, że medycyna estetyczna stała się bardzo popularna, a wiele osób korzysta z różnych zabiegów, aby poprawić swój wygląd i samopoczucie. Mam swoje marzenie związane z delikatnym powiększeniem ust, tak aby wyglądały naturalnie. Chciałabym, aby uzyskać subtelny efekt, który podkreśli moją urodę, ale jednocześnie zachowa naturalny wygląd. Zastanawiam sie nad kliniką https://idealbeauty.pl/oferta/zabieg...iekszanie-ust/ . Ciekawa jestem waszych opinii.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #202  
Stary 10-08-2023, 18:33
malkontentis malkontentis is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 1 351
Domyślnie

Muszę przyznać, że sama od jakiegoś czasu zastanawiałam się nad zakupem porządnych wypełniaczy do zmarszczek, jednakże tak jak moja poprzedniczka, nie za bardzo wiem na co powinnam zwrócić uwagę. Jeżeli możecie mi coś doradzić, to byłabym wam wdzięczna
Odpowiedź z Cytowaniem
  #203  
Stary 20-08-2023, 11:13
wojtas wojtas is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2021
Posty: 1 178
Domyślnie

To może ja od siebie zaproponuję wypełniacze od Volomis. Podobno są naprawdę świetnymi propozycjami, jeżeli chodzi o redukcję zmarszczek płytkich jak i głębokich. Proponuję się z nimi zapoznać, jeżeli chcecie, żeby wasze klientki do was chętniej wracały
Odpowiedź z Cytowaniem
  #204  
Stary 20-08-2023, 21:00
evangeline evangeline is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2016
Posty: 839
Domyślnie

Padło wcześniej pytanie o wykonywanie niektórych zabiegów w domu, samodzielnie - ja jestem zdania, że tylko takie najprostsze, jak maseczka czy coś w tym stylu można bezpiecznie zrobić samemu. Na pozostałe procedury, takie jak makijaż permanentny czy peeling kawitacyjny, lepiej się wybrać bezpośrednio do sprawdzonego salonu urody. Teraz jest szeroki wybór, wiele z nich także wystawia swoje oferty w internecie. Przykładową możecie zobaczyć tutaj https://syrenka-torun.pl/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #205  
Stary 24-08-2023, 10:23
figa figa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 924
Domyślnie

takie zabiegi powinny być wykonywane przez doświadczonego lekarza - w profesjonalnej klinice. Ja sama zastanawiam się nad wizytą w Sferze w Warszawie. Może ktoś z Was już u nich był i zechce podzielić się opinią?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #206  
Stary 26-08-2023, 07:16
koko25 koko25 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 1 510
Domyślnie

Nie słyszałam o Volomis ale chętnie sprawdzę i poczytam więcej na ten temat. Mojej twarzy na pewno przydały by się dobre zabiegi. Nie mam nastu lat.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #207  
Stary 26-08-2023, 17:50
drakarcys123 drakarcys123 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 1 490
Domyślnie

Na przykład, jeśli jesteś zainteresowany terapią toksyną botulinową, usuwaniem tatuaży lub innymi zabiegami, to polecam poświęcić trochę czasu na ocenę usług innovationclinic.pl. Moim zdaniem pracują tam naprawdę świetni specjaliści, którzy będą w stanie odpowiednio dobrać idealny zabieg do twoich potrzeb. Daj znać co o nich myślisz.

Ostatnio edytowane przez drakarcys123 : 30-08-2023 o 14:59.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #208  
Stary 15-09-2023, 07:42
Lolipop Lolipop is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2022
Posty: 137
Domyślnie

Ja już od dawna zastanawiałam się nad rozpoczęciem przygody z medycyną estetyczną aż w końcu kilka miesięcy temu się zdecydowałam. Chodzę do centrum Esderm i bardzo się cieszę, że od razu zainwestowałam w dobrych specjalistów. Zabiegi są dobierane do moich aktualnych potrzeb, a z efektów zawsze jestem zadowolona
Odpowiedź z Cytowaniem
  #209  
Stary 06-11-2023, 22:04
Werkamer90 Werkamer90 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2023
Posty: 8
Domyślnie

Ja uważam, że powinnaś spróbować. Takie coś zawsze można rozpuścić. Ja żałuje tylko, że tak późno to zrobiłam. Moja pewność siebie wystrzeliła w górę!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #210  
Stary 16-11-2023, 20:00
kobietka_10 kobietka_10 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 601
Domyślnie

Teraz dosłownie można naprawdę wiele rzeczy w sobie zmienić czy poprawić, że każdy dosłownie może pozbyć się kompleksów. Jeśli ćwiczenia nie pomagają na nasze pośladki to warto rozważyć taki zabieg https://togethermagazyn.pl/modelowan...-hialuronowym/ .
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:08.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.