kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Ciąża
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 19-10-2018, 12:10
elabarbara elabarbara is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 541
Domyślnie

No ja właśnie ostatnio czytałam na temat badania piersi w ciąży na tej stronie http://badaniaciazowe.pl/badanie-piersi-ciazy/ . Na pewno to badanie jest niezbędne, niebolesne bo wykonują normalnie usg wtedy widzi wszystko dokładnie. pewnie kobiety w ciąży czasem się denerwują dlaczego , po co itd. Nie ma co się martwić, ważne by wykonywać takie badania, które zalecają lekarze. Ja miałam robione na początku ciaży i wszystko było ok.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 22-11-2018, 14:46
Bambi89 Bambi89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 1 222
Domyślnie

Badać piersi powinno się cały czas, nie tylko w ciąży. Teraz bardzo dużo się słyszy o raku piersi. Jest to przerażające, ale takie są fakty. Najbardziej zagrożone są osoby u których w rodzinach wystąpił już rak. To znaczy, ktoś z najbliższych członków rodziny go miał. Dlatego warto profilaktycznie robić sobie badania, przykładowo badania genetyczne Medistore by móc wykluczyć prawdopodobieństwo powstania raka.

Ostatnio edytowane przez Bambi89 : 22-11-2018 o 14:49.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 20-02-2019, 12:03
sara898 sara898 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 1 414
Domyślnie

Badanie piersi jest bardzo ważne przez cały czas, nie tylko podczas ciąży, czy jakiś problemów. Warto dbać o swoje zdrowie, ponieważ niestety czasami może się coś przytrafić. Na stronie https://dbajopiersi.pl/usg-piersi-krakow/ znajdziecie i miejsce w Krakowie i informacje na temat tego, gdzie i jak wykonać USG piersi. Pamiętajmy o takiej rutynie, aby zapobiegać chorobom lub aby szybko zacząć działać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 08-03-2022, 13:54
bebe456 bebe456 is online now
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2021
Posty: 1 443
Domyślnie

Dokładnie - zdrowie dziecka jest najważniejsze, a teraz dzięki nowoczesnym badaniom możemy bez ryzyka sprawdzić, czy dziecko nie jest obciążone chorobami genetycznymi. Po 10 tygodniu można wykonać badanie nifty . Cena obejmuje wykonanie testu, pobranie próbki w placówce lub w domu, ubezpieczenie wyniku.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:51.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.