kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #31  
Stary 07-12-2017, 09:56
Kostka Kostka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2014
Posty: 1 386
Domyślnie

Dentysta wcale nie jest taki straszny, sama za nimi nie przepadam, ale chodzę regularnie na wizyty.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #32  
Stary 16-12-2017, 17:30
hektorek hektorek is offline
Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 79
Domyślnie

Ja korzystam z usług stomatologicznych w centrum medycznym w Lublinie http://www.aldent.lublin.pl/ są tam Bardzo mili i profesjonalni lekarze. Gabinet wyposażony nowoczesnym sprzętem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #33  
Stary 08-01-2018, 13:44
Patena Patena is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 392
Domyślnie

Znalezienie dobrego dentysty to czasem nie lada wyzwanie. Ja na szczęście mam dobra dentystkę do której chodzę od lat. Ostatnio jednak coraz częściej mam problem z ósemkami i zaleciła mi aby je wyrwać. Zastanawiam się, czy nei zrobić sobie tomografii 3D przed wyrwaniem aby dokładnie określić ułożenie korzeni i nerwów? Takie badanie można wykonać w http://tomomedica.pl/tomografia-3d-warszawa/ . Nie jest bardzo drogie a pokazuje dokładnie stan uzębienia.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #34  
Stary 11-01-2018, 22:20
mAlinka's Avatar
mAlinka mAlinka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2014
Posty: 1 156
Domyślnie

a co wy na ten gabinet - http://www.dental4you.pl/Implanty_zebow.php ?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #35  
Stary 15-01-2018, 11:58
gatsby gatsby is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 1 048
Domyślnie

Też chyba powinnam pomyśleć o dentyście, bo moje zęby coraz bardziej bolą, szczególnie dwie ósemki.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #36  
Stary 21-01-2018, 21:16
Krysta097 Krysta097 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 158
Domyślnie

Regularne wizyty u dentysty są niezbędne do tego, żeby cieszyć się zdrowymi zębami. Warto wybierać gabinety, gdzie ceny są nie za wysokie, ale gdzie równocześnie są świadczone usługi na wysokim poziomie (sprawdź ten cennik). Trzeba być na bieżąco ze stanem swojego uzębienia, żeby w razie czego wszelkie ubytki wykryć w jak najwcześniejszym stadium, bo wtedy leczenie jest najmniej inwazyjne.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #37  
Stary 07-09-2018, 22:47
sara898 sara898 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 1 414
Domyślnie

Ja aktualnie jestem na etapie poszukiwania dobrego stomatologa dziecięcego, więc może mi pomożecie? Co myślicie o takim miejscu, jak stomatologia dziecięca bo wydaje mi się, że to bardzo popularna i polecana opcja. Moja znajoma już jestem zapisana ze swoim dzieciaczkiem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #38  
Stary 13-09-2018, 03:38
Majka89 Majka89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2015
Posty: 861
Domyślnie

Muszę udać się do stomatologa, bo od wczoraj bardzo boli mnie ząb. Szukam dobrego gabinetu stomatologicznego, który miałby pogotowie stomatologiczne i do którego nie musiałabym długo czekać na wizytę, bo obawiam się, ze mogę nie wytrzymać. Szukałam już takich gabinetów i jak na razie znalazłam taki https://premium-clinic.pl/pogotowie-stomatologiczne/ . Powiedzcie mi, czy leczyłyście tam zęby?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #39  
Stary 14-09-2018, 15:02
inka inka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2016
Posty: 1 167
Domyślnie

Ja już od ponad roku uczęszczam do dobrego dentysty z Opola i szczerze mogę polecić każdemu umówienie się na wizytę właśnie do niego. Byłam już tam z 5 razy i szczerze mówiąc nigdy nie miałam powodów do narzekania. Wszystkie zabiegi przeszłam bezboleśnie, a w dodatku problemów które mnie dotyczyły już nie widać. Zerknijcie sobie na stronę http://stomatologdentystaopole.pl/ i po prostu skontaktujcie się z nimi. Moim zdaniem naprawdę warto to zrobić !
Odpowiedź z Cytowaniem
  #40  
Stary 19-09-2018, 14:17
Matyylda Matyylda is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2016
Posty: 583
Domyślnie

Dobry dentysta to podstawa. W ogole jak już się chodzi to najlepiej chodzić do jednego bo taki najlepiej "zna" nasze zęby. Ja własnie zaczęłam leczenie kanałowe w krakowie u doktor Świątkowskiej. Leczę zęby u niej od lat, bo nie tylko wykonuje zabiegi bezboleśnie ale przede wszystkim jest bardzo dokładna. Zęby leczy bardzo precyzyjnie przez co bardzo skutecznie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 01:36.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.