kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > STYL > Moda
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #81  
Stary 23-05-2018, 12:56
annamar annamar is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 998
Domyślnie

Ja z przyjemnością bym założyła taką sukienkę https://e-hexe.com.pl/nowosci-225/su...-sylwetki.html a do tego granatowy żakiet, według mnie to dobry komplet.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #82  
Stary 26-05-2018, 13:50
elka77 elka77 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2014
Posty: 745
Domyślnie

Żakiet to często wybierana część garderoby na rozmowę o pracę, odpowiednio dobrany pasuje do każdej sylwetki, można się o tym przekonać, wystarczy znać te zasady http://podamto.pl/jak-dopasowac-zaki...sokiej-kobiety. Marynarka jest często ubiorem w codziennej pracy w zależności od dress code firmy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #83  
Stary 02-06-2018, 17:42
Roarrra Roarrra is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2018
Posty: 196
Domyślnie

Zależy w sumie na jakie stanowisko i do jakiej pracy idziecie. Musicie wygladać na pewno schludnie i elegancko. Poczytajcie na https://styloweubrania.pl/blog-modow...osna-lato-2018 o trendach tej wiosny. Może właśnie postawicie na kwiatowe wzory
Odpowiedź z Cytowaniem
  #84  
Stary 04-06-2018, 12:30
teotyr teotyr is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2018
Posty: 2
Domyślnie

Odpowiedź z Cytowaniem
  #85  
Stary 04-06-2018, 14:14
aleksandra aleksandra is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 4
Domyślnie

Elegancki ubiór na rozmowie o pracę jest bardzo ważny, ale nie można zapomnieć też o dłoniach, które są naszą wizytówką. Warto zrobić przed spotkaniem zabiegi domowe, świetnie sprawdzają się w tym kosmetyki alessandro nail spa. Efekt pięknych dłoni gwarantowany!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #86  
Stary 04-06-2018, 14:33
HankaK1992 HankaK1992 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2018
Posty: 1
Domyślnie

Najlepiej założyć coś eleganckiego, ale nie sztywnego i nie opinającego. Masz się czuć na niej swobodnie, oddychać i nie pocić bardziej niż to konieczne.Polecam dobrze dopasowaną bieliznę, która ci będzie wszystko trzymać i nie wyrzucać biustu przed szeregi.
Generalnie biustonosze sklep internetowy ma różne, więc warto poszukać swojego rozmiaru. To samo jeśli chodzi o rajstopy - rozważ ich założenie. No i buty zakryte, najlepiej czółenka.
__________________
Dla wszystkich biuściastych (i nie tylko) kobitek -> gaia.com.pl Niech moc będzie z Wami
Odpowiedź z Cytowaniem
  #87  
Stary 06-06-2018, 11:37
katarzynapa katarzynapa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 104
Domyślnie

Dokładnie lepiej przesadzić z eleganckim wyglądem niż wyglądać źle. Dlatego nawet do prostych spodni dodać jeden żakiet taki jak można znaleźć tutaj. Warto również zwrócić uwagę na makijaż także żeby nie był zbyt mocny.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #88  
Stary 12-06-2018, 14:05
paseczek paseczek is offline
Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 38
Domyślnie

Na pewno trzeba ubrać się elegancko, ale bez przesady. Nie musi to być garnitur, ani nie wiadomo jaka sukienka, ale myślę, że najlepszym pomysłem mogą tu być spodnie cygaretki - sprawdzają się świetnie na każdą okazję. W przypadku rozmowy o pracę może być tak samo. Ostatnio znalazłam ciekawy wpis na blogu: spodnie cygaretki stylizacje - zerknij tam, może coś Cię zainspiruje i będziesz wiedziała co założyć
Odpowiedź z Cytowaniem
  #89  
Stary 14-06-2018, 10:23
martynalis martynalis is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2018
Posty: 6
Domyślnie

Eleganckie ubrania, aby nie były wyzywające i powinny być w stonowanych kolorach. Ja założyłam po prostu białą koszulę i granatowe spodnie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #90  
Stary 18-06-2018, 14:46
Salcia21's Avatar
Salcia21 Salcia21 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jul 2017
Posty: 75
Domyślnie

Najlepiej sprawdzi się klasyka Biała koszula + czarne spodnie od garnituru, czarne rurki czy ołókowa spódnica - zależnie od tego o jaką pracę zabiegasz. Zimą sprawdzi się też jakiś żakiet, natomiast latem białą koszulę możesz zastąpić jakąś lekką koszulą z printem - nadal elegancko, ale bardziej na luzie. Do tego czarna torebka damska, jakieś baleriny albo buty na małym obcasie i tyle Nie ma co kombinować
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:44.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.