kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > KARIERA > Praca
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 06-08-2015, 23:36
stachs stachs is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 7
Domyślnie szukam biura tłumaczeń

Cześć dziewczyny ... od jakiegoś czasu poszukuję pracy, jestem obecnie na urlopie macierzyńskim, ale nie chcę wracać tam gdzie pracowałam. I akurat jakiś czas temu dostałam świetną propozycję pracy byłam już na rozmowie kwalifikacyjnej i wszystko wskazuje na to że ją dostałam muszę jeszcze tylko dopełnić formalności między innymi dostarczyć swoje cv, oraz wszystkie dyplomy i certyfikaty na język angielski, ponieważ jest to firma międzynarodowa, i w związku z tym poszukuję jakiegoś profesjonalnego i stosunkowo niedrogiego biura tłumaczeń, możecie mi coś polecić?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 07-08-2015, 18:20
Haneczek23 Haneczek23 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2015
Posty: 5
Domyślnie

Fajnie jakbyś podała miasto, w którym szukasz tego biura. Bo na pewno lepiej poszukać czegoś niedaleko. Co prawda są też biura tłumaczeń online, ale nie wiem jak wygląda takie tłumaczenie przez internet. Myślę, że najlepiej poszukać biura w jakimś większym mieście niedaleko miejsca zamieszkania. Ja mam w okolicy kilka biur tłumaczeń, Ty na pewno też.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 10-08-2015, 11:22
sobialka sobialka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 7
Domyślnie

A skąd jesteś ? bo tak jak napisała Haneczka23 " fajnie by było jakbyś tak podała miasto" . Bo takie gdybanie i pytanie się gdzie jest dobre buro tłumaczeń , profesjonalne i niedrogie to wiesz... to sobie możesz :P Powiem tak .. jak chcesz mieć profesjonalne biuro tłumaczeń to ja bym wybrała takie , które maja dobrą renomę przede wszystkim .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 10-08-2015, 11:44
mona lisa90 mona lisa90 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2015
Posty: 5
Post

Cytat:
Napisał Haneczek23
Fajnie jakbyś podała miasto, w którym szukasz tego biura. Bo na pewno lepiej poszukać czegoś niedaleko. Co prawda są też biura tłumaczeń online, ale nie wiem jak wygląda takie tłumaczenie przez internet. Myślę, że najlepiej poszukać biura w jakimś większym mieście niedaleko miejsca zamieszkania. Ja mam w okolicy kilka biur tłumaczeń, Ty na pewno też.
Nie wiem czy taka młoda mama ma akurat czas na bieganie i poszukiwanie biur tłumaczeń? Wydaje mi się, że niekoniecznie, dlatego warto poszukać czegoś przez internet naprawdę wszystko wygodnie i szybko da się załatwić, nie ma z tym problemu, a wygoda jest niesamowita, oryginalne tłumaczenia otrzymasz pocztą Ja korzystałam kiedyś ze usług i jest to miejsce na pewno warte zajrzenia

Ostatnio edytowane przez mona lisa90 : 19-09-2016 o 12:35.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 11-08-2015, 10:38
Tajwanka Tajwanka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 9
Domyślnie

Oj nie znam takiego biura, ciężko mi coś polecić. Mam dla Ciebie inną propozycję - poszukaj na stronie chociażby olx ofert studentów w zakresie tłumaczeń na język obcy. Jeżeli nie potrzebujesz pieczątki tłumacza przysięgłego to śmiało skorzystaj z usług tzw. Żaka. On to zrobi w ramach jakiegoś swojego projektu albo nawet dobrego stopnia na koniec semestru. Wiem co mówię !
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 12-08-2015, 15:27
funri funri is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2014
Posty: 395
Domyślnie

nie zna, żadnego niestety
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 17-11-2015, 10:29
princesska's Avatar
princesska princesska is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2015
Posty: 6
Domyślnie

Wiem, że temat już pewnie nieaktualny, ale korzystałam ostatnio z http://www.centrumtlumaczen.pl i mogę polecić. Korzystałam z tłumaczenia drogą internetową. Jestem zadowolona z obsługi i przede wszystkim szybkości wykonania tłumaczenia. Potrzebowałam tłumaczenia z włoskiego na polski. Konkretnie dokumenty odnośnie wypadku na nartach, który przydarzył się mojemu mężowi w trakcie wakacji. Dokumenty były potrzebne ubezpieczycielowi. Tłumaczenie zostało wykonane bardzo profesjonalne. Dostaliśmy już odszkodowanie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 10-07-2016, 20:56
Bazyl12's Avatar
Bazyl12 Bazyl12 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2016
Posty: 1
Domyślnie

Jak starałam się o obywatelstwo niemieckie potrzebowałam tłumacza przysięgłego z i na niemiecki i też korzystałam z tego Centrum Tłumaczeń, o którym pisała princesska. Wszystko załatwione przez internet, darmowa wycena w niecała godzinę. Jeśli potrzebujesz tylko CV po angielsku, to Zielona Linia może to zrobić za darmo, nie wiem tylko jak z jakością no i trzeba trochę poczekać. Tylko wiesz, w takiej międzynarodowej korporacji to raczej wymagają angielskiego na dobrym poziomie. Mam nadzieję, że sobie poradzisz, mimo, że szukasz tłumacza do cv?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 29-09-2016, 17:41
Mirka9 Mirka9 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 1
Domyślnie

Dobrym biurem z dużym zakresem tekstów, które tłumaczą oraz w dużej gamie j. obcych. Dodatkowo oferują darmową wycenę tłumaczenia. https://123tlumacz.pl/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 24-10-2016, 17:12
annadekiel annadekiel is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 6
Domyślnie

Ja mogę śmiało polecić buro tłumaczeń Slavis z Kielc, mają przystępne ceny, współpracują z wieloma tłumaczami. Oto coś, co może Cię zainteresować, jeżeli szukasz tłumacza: http://blog.slavis.net/tlumaczenia/t...czenie-jezyka/
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:17.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.