kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > KARIERA > Praca
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #121  
Stary 14-08-2019, 05:04
figa figa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 924
Domyślnie

Meble i inne wyposażenie jest ważne ale równie istotne jest odpowiednie oświetlenie takiego miejsca pracy. Bardzo fajne rozwiązania znajdziecie w ofercie firmy GTV. Specjalizują się w tej branży od wielu lat i mają duże doświadczenie. Ich produkty są dobrej jakości.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #122  
Stary 14-08-2019, 13:00
Mleczna's Avatar
Mleczna Mleczna is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2019
Posty: 4
Domyślnie

Ludzie najbardziej lubią pracować w przestrzeni openspace.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #123  
Stary 23-08-2019, 01:59
Manika44 Manika44 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2019
Posty: 4
Domyślnie

Wygoda wygodą, ale warto też zainwestować w sprzęt komputerowy - rozwiązaniem może być zakup używanego, np. laptopy używane tanio można znaleźć w różnych sklepach.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #124  
Stary 23-08-2019, 09:52
Mikaela Mikaela is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 622
Domyślnie

Ja myślę że wygoda jest ważna bo pracownicy pracują efektywniej. A to ważne dla firmy aby zespół miał wyniki. Nagradzacie jakoś pracowników po ukończonym większym projekcie? Bo ja chcę kupić dyplomy biznesowe tu https://www.grawernia.pl/i36,biznesowe-podarunki.html i je dawać. Myślę że to miły gest.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #125  
Stary 25-08-2019, 00:15
Cukierkowa4 Cukierkowa4 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 561
Domyślnie

Biuro to miejsce ,które powinno być dobrze zorganizowane pod katem oswietlenia. W miejscu pracy musimy mieć zapewnione jak najlepsze warunki , a dzięki odpowiedniemu światłu nie przemęczymy oczu. Warto skontaktować się z ospelem który ma doświadczenie w branży , ponadto w ich ofercie http://ospel.pl/pl/ znajdziecie cały osprzęt elektryczny który może Was zainteresować.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #126  
Stary 27-08-2019, 15:26
Danuta12345 Danuta12345 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2019
Posty: 6
Domyślnie

W biurze powinno być komfortowo dla pracowników. Dlatego warto stworzyć warunki, w których będą czuli się komfortowo. Warto też wyposażyć się w takie meble i inne przedmioty, które usprawnią i uprzyjemnią pracę. Panele do izolacji dźwiękowej sprawdza się idealnie. Wiem co mówię bo są one w naszych biurach
Odpowiedź z Cytowaniem
  #127  
Stary 30-08-2019, 17:18
Rukola Rukola is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2019
Posty: 107
Domyślnie

Pewnie że tak! Dobre fotele biurowe to podstawa sukcesu Na niewygodnych to się nawet myśleć nie chce! Jak chcecie coś bardziej szalonego to podam przykład tego, że pewna korporacja zainwestowała dla swojej firmy w... chińskie fotele masujące!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #128  
Stary 04-10-2019, 10:37
aldonkaa aldonkaa is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jun 2019
Posty: 81
Domyślnie

Trzeba po prostu stworzyć odpowiednie warunki do pracy dla ludzi. Każdy chce się czuć doceniany i robić to co lubią i jeszcze dostawać za to pieniądze. Jeśli będą przynoszone odpowiednie wyniki to warto też pomyśleć o czymś takim jak prywatna opieka medyczna, w medicover wiem że mają odpowiednie ceny i jakość obsługi
Odpowiedź z Cytowaniem
  #129  
Stary 14-10-2019, 12:33
spencer.raphaelle's Avatar
spencer.raphaelle spencer.raphaelle is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2019
Posty: 4
Domyślnie

Najważniejszym elementem są oczywiście odpowiednie fotele do biurka. Mnie wydaje się, że najlepiej celować w fotele gamingowe. Są stworzone dla graczy, którzy spędzają wiele godzin przez ekranem. PRO-GAMER https://pro-gamer.pl - tutaj sprawdźcie sobie różnego rodzaju fotele.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #130  
Stary 15-10-2019, 09:54
gianni.hickle's Avatar
gianni.hickle gianni.hickle is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2019
Posty: 4
Domyślnie

Przede wszystkim trzeba zastanowić się nad odpowiednimi meblami - fotelami. Czy ktoś z Was zna sklep PRO-GAMER? Myślę, że nie zdecydować się nad fotelami gamingowymi, które stworzone zostały po to by praca lub gra była komfortowa.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:29.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.