kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 19-12-2019, 10:22
roslinka123 roslinka123 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Nov 2019
Posty: 79
Domyślnie gabinet fizjoterapii

Cześć wam wszystkim! Moja siostra miała drobny wypadek i uszkodziła sobie kolano. Znacie jakiś specjalistyczny gabinet zajmujący się fizjoterapia kraków? Mieszkamy w krakowie od krótkiego czasu i nie znam jeszcze lekarzy. Znalazłem ten gabinet https://medichouse.com.pl/fizjoterapia/, myślicie, że będzie odpowiedni?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 20-12-2019, 05:31
Garfiel's Avatar
Garfiel Garfiel is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2019
Posty: 144
Domyślnie

A mają jakieś opinie w internecie? Jeżeli tak i są pozytywne to korzystaj!
__________________
Tak trudno mi zachowywać się właściwie, gdy jestem przy tobie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 20-12-2019, 15:44
admma's Avatar
admma admma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2019
Posty: 764
Domyślnie

Jeżeli ma dobre opinie w sieci to jak najbardziej warto korzystać. Takie gabinety to świetne rozwiązanie.
__________________
Przepraszam, popkultura czasem mózg wyżera.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 07-10-2020, 12:55
rzetelna rzetelna is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2018
Posty: 1 067
Domyślnie

Z własnego doświadczenia wiem, że fizjoterapeuta fizjoterapeucie jest nierówny. Dlatego wybierając odpowiedni gabinet dla siebie, sugerujcie się przede wszystkim opiniami. Ja zdecydowałam się na terapię manualną w Krakowie u https://adrianbugno.pl/terapia-manualna/ i jestem bardzo zadowolona. W końcu pozbyłam się bólu w odcinku lędźwiowym.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 16-11-2020, 12:51
Gretta Gretta is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 143
Domyślnie

Oczywiście, że tak, tu potrzebna jest odpowiednia wiedza, doświadczenie, ale i też chęci fizjoterapeuty. Można nawet znaleźć pomoc fizjoterapeutów z dojazdem do klienta i to jest fajna opcja. Na stronie https://fizjoterapiazukowo.pl/ znajdziecie takich specjalistów.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 05-01-2021, 20:42
mczay mczay is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 815
Domyślnie

Taki gabinet wiąże się oczywiście ze sporą odpowiedzialnością. Na pewno nie ominie Ciebie też prowadzenie odpowiedniej dokumentacji i załatwianie formalności. Na pewno będzie Ci więc potrzebny program do prowadzenia dokumentacji medycznej. Dzięki niemu będzie Ci łatwiej nad tym zapanować.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 06-01-2021, 10:30
WlodekCzorto Mężczyzna WlodekCzorto is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2021
Posty: 4
Domyślnie

Nigdy nie byłem na takiej rehabilitacji.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 27-02-2021, 12:22
Wiewiórka Wiewiórka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 628
Domyślnie

Jeśli masz gabinet fizjoterapii program do prowadzenia kartoteki pacjentów oraz rejestracji online byłby dużym odciążeniem od papierkowej roboty. Zamiast tracić czas na ręczne wprowadzanie robisz to poprzez system rozpoznawania mowy. Dodatkowo dostęp do kartoteki masz z każdego miejsca mobilnie online ale jest on zabezpieczony przed osobami niepowołanymi. Idealne rozwiązanie na dzisiejsze czasy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 10-03-2021, 10:32
DariaM11 DariaM11 is online now
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Posty: 1 991
Domyślnie

Jeżeli skuteczne zabiegi fizjoterapeutczyne to zdecydowanie mogę polecić Wam tutaj, żebyście wzięli pod uwagę ofertę gabinetu https://reha-kfz.pl/uslugi/zabiegi-fizjoterapeutyczne/ z Krakowa na który również stawiam odkąd pojawiła się kontuzja kolana, ale również duże problemy z bólami pleców. Dobra cena, wysoka jakość wykonanych zabiegów i po systematycznych wizytach czuję się dużo lepiej fizycznie niż było to jeszcze kilka miesięcy temu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 18-03-2021, 09:45
karo karo is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2016
Posty: 717
Domyślnie

Takich gabinetów nie brakuje w całym kraju. Ja sama nie tak dawno szukałam dla siebie. Mam problemy z kręgosłupem i bez regularnej rehabilitacji jest ciężko. A coraz więcej z nas ma takie dolegliwości zobacz tutaj informacje o dyskopatii na przykład. Coraz więcej się słyszy że dopada także młode osoby. Siedzący tryb życia nie pomaga.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:47.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.