kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > OGŁOSZENIA > Towarzyskie
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 31-08-2020, 15:00
wawelo wawelo is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2019
Posty: 2
Domyślnie Osuszanie budynków

Szukam kogoś, kto robi osuszanie budynków. Żona dostała w spadku po wujku dom do remontu i od tego musimy zacząć. Jest ktoś kto się na tym zna? Może polecicie jakaś firmę ? My jesteśmy zieloni w temacie i znaleźliśmy w internecie ofertę najbliżej naszego miasta - http://xn--osuszanie-budynkw-vyb.katowice.pl/ Mieliście może przyjemność współpracy z tą firmą?

Ostatnio edytowane przez wawelo : 01-10-2020 o 23:15.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 03-09-2020, 08:19
Henning9938 Mężczyzna Henning9938 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2020
Posty: 1
Domyślnie

Tak, sporo osób jest zielonych w temacie. Niestety jeśli dom jest zawilgocony to bez użycia profesjonalnego sprzętu się nie obejdzie. Spróbuj wynająć osuszacz powietrza np. tutaj jest wypożyczalnia osuszaczy powietrza
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 03-09-2020, 09:55
Iryslaw6544 Mężczyzna Iryslaw6544 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2020
Posty: 1
Domyślnie

Instalacja kanalizacyjna i instalacja wodna potrafią być problematyczne. Dlatego najlepiej możliwe regularnie wykonywać wykrywanie przecieków.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 30-11-2020, 06:51
Tymcia Tymcia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 334
Domyślnie

Zanim zaczniesz osuszać budynek, musisz się dowiedzieć dlaczego w ścianach gromadzi się wilgoć - nie jest to normalne i świadczy o jakimiś głębszym problemie, którego samo osuszanie nie rozwiążę. Najlepiej zleć wykonanie ekspertyzy budowlanej firmie Eko Projekt - http://www.ekspertyzy-mykologiczne.pl/ . Pracuję tam eksperci w tym zakresie, przeprowadzą gruntowe badanie i ustalą, gdzie tkwi problem - czy to kwestia podsiąkania od fundamentów, czy źle wykonana izolacja, czy też zupełnie inny powód. Poza stwierdzeniem przyczyny zawilgocenia, firma przedstawi także sposób naprawy sytuacji oraz kosztorys napraw.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 11-01-2021, 14:56
aleks454 Mężczyzna aleks454 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 1 334
Domyślnie

Jeśli sami chcecie zająć się osuszaniem budynku to pamiętajcie że można dobry sprzęt wypożyczyć w Osuszacze łódź to drogi sprzęt nie opłaca się go kupować wypożyczalnia ma dobre oferty. Zobaczcie sami.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 14-01-2021, 23:03
karolcia89 karolcia89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 433
Domyślnie

Jest ktoś na forum kto zmagał się z zalanym domem? Niedługo będę musiał wykonać osuszanie mieszkania po zalaniu. Możecie kogoś polecić kto wykonuje osuszanie w sposób kompleksowy? Ja znalazłam fajną firmę https://dryserwis.pl/osuszanie-budynkow-zabrze/ wydają się spoko i do tego mają dobre opinie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 15-01-2021, 20:15
XXXdama XXXdama is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 324
Domyślnie

Nie koniecznie trzeba od razu wzywać fachowca. Jak przeprowadziłam się do teściów, też wszędzie czułam charakterystyczny zapach wilgoci. Podobno próbowali coś z tym zrobić, ale nic nie dawało rezultatu. Mnie to jednak bardzo drażniło i namówiłam męża na zakup silkażelu https://www.pochlaniacz-wilgoci.pl. Teściowa patrzyła trochę dziwnie, jak jej porozkładałam wszędzie białe torebki, ale po kilku dniach przyznała, że nie sądziła, że w taki prosty sposób można pozbyć się tego zapachu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 21-01-2021, 18:30
ralph.abbott ralph.abbott is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2021
Posty: 4
Domyślnie

W jakiej cenie jest odwilżacz powietrza?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 25-01-2021, 10:48
mentik mentik is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2020
Posty: 787
Domyślnie

Jeśli interesuje was firma osuszająca warszawa, to skontaktujcie się z https://optimal-osuszanie.pl/ są to najlepsi fachowcy, jakich poznałem. Nie spodziewałem się, że zrobią także pomiar wilgoci, jestem bardzo zadowolony z ich usług.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 27-01-2021, 18:12
shermiston's Avatar
shermiston shermiston is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2021
Posty: 4
Domyślnie

Jak przebiega proces osuszania budynków?
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:18.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.