kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Kuchnia
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #21  
Stary 02-07-2015, 11:14
beatrycze beatrycze is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 6
Domyślnie

Oczywiście, że tak, nie wyobrażam sobie inaczej gotować. Jedzenie jest pyszne, a poza tym ile witaminek jest w tym jedzonku, to zwykłe gotowanie to prawie puste od ważnych mikroelementów jedzenie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #22  
Stary 02-07-2015, 11:21
tow tow is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 7
Domyślnie

Właśnie zaczynam przygodę z gotowaniem na parze i naprawdę jest to fajna sprawa, może macie jakieś szybkie przepisy na ciekawe potrawy na parze gotowane ?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23  
Stary 09-07-2015, 06:22
Adelka's Avatar
Adelka Adelka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2014
Posty: 237
Domyślnie

Ja gotuję. Powiem Wam,żę takie potrawy są naprawdę smaczne oraz wbrew pozorom bardzo łatwo jest je przyrządzić. Skoro są takie udogodnienia to czemu z nich nie korzystać?
Zerknijcie sobie również tutaj:
http://lepsze.co/ranking/kombiwary-i-parowary

Na stronie jest fajny ranking parowarów oraz kombiwarów. Sama sprawiłam sobie również w ostatnim czasie to drugie urządzenie i powiem Wam,że jest niesamowicie wygodne. Nie dość , że przyrządza się potrawę bardzo szybko to jeszcze zachowuje wszystkie właściwości zdrowotne.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24  
Stary 18-07-2015, 12:37
nfreitag nfreitag is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 12
Domyślnie Gotujecie na parze?

Oczywiście, że również gotuję na parze, nie ma lepszego sposobu na zdrowe i pełnowartościowe potrawy. Po za tym jako zawodowy dietetyk polecam taką formę obróbki i sama ją stosując daję przykład pozytywny.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25  
Stary 18-07-2015, 16:27
Lupa Lupa is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2015
Posty: 5
Domyślnie

Tak. Nie wszystko, bo nie wszystko mi smakuje, ale warzywa gotuję od jakiegoś czasu wyłącznie na parze. Smakują zupełnie inaczej, praktycznie ich nie dosalam, więc też pod tym względem wychodzi to zdrowiej.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #26  
Stary 18-07-2015, 19:09
frania12 frania12 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 6
Domyślnie

A rybka, ziemniaki i warzywa na parze są pyszne. Byłam zaskoczona naturalnym, intensywnym smakiem ryby i warzyw. Będę próbowała dalej. Kiedyś myślałam że gotowanie na parze to nie dla mnie ponieważ dania są bez smaku, jednak myliłam się są pyszne
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27  
Stary 18-07-2015, 19:38
superior superior is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 7
Domyślnie

Ja mam parowar elektryczny. Kupiłam go przy okazji remontu, gdy nie miałam innej możliwości gotowania. Teraz, gdy kuchnię mam już kompletną i wyremontowaną od jakiegoś czasu nadal gotuję na parze. Co prawda tylko warzywa, ale zawsze. Kalafiory i brokuły wrzucam na jakieś 20 minut. Marchewka potrzebuje trochę więcej czasu. Ziemniaki różnie - zależy od odmiany - jadne gotują się szybciej, inne dłużej.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #28  
Stary 20-07-2015, 18:27
Abbi Abbi is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2015
Posty: 8
Domyślnie

Parowar jest u nas często używany, nie tylko do gotowania warzyw. Ostatnio testowałam klopsy na parze i o dziwo wcale się nie rozwaliły, choć przecież bułki tartej nie używałam. Bardzo polecam, po 25 minutach pyszne danie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29  
Stary 20-07-2015, 18:30
wirginia wirginia is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2015
Posty: 4
Domyślnie

Póki co nie gotuję, ale prawdę mówiąc bardzo chciałabym spróbować. Zastanawiam się nad kupnem multicookera w którym jest również opcja gotowania na parze, ale jeszcze nie wiem czy na pewno się na niego zdecyduję. Ewentualnie garnek do gotowania na parze też mógłby być.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #30  
Stary 20-07-2015, 21:47
Arla Arla is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2015
Posty: 5
Domyślnie

Zgadzam się z dziewczynami wypowiadającymi się wyżej. Smak warzyw gotowanych na parze w ogóle nie ma porównania z warzywami gotowanymi tradycyjnie "z wody". Mięso również: smak jest bardzo intensywny, produkty bardziej wartościowe. Jeśli kogoś nie stać na parowar, wystarczy zwykła nakładka na garnek do gotowania na parze.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:52.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.