![]() |
||
| Strona główna Dom Kariera Rodzina Styl Zdrowie Związki Życie Klub | ||
|
|||
|
|||||||
| Zarejestruj się | FAQ | Blogi | Galerie | Użytkownicy | Kalendarz | Szukaj | Dzisiejsze Posty | Oznacz Fora Jako Przeczytane |
![]() |
|
|
Narzędzia wątku | Przeszukaj ten wątek | Wygląd |
|
#1
|
|||
|
|||
|
Hej. Czy któraś z was ma może dekoracyjny tynk na ścianach i jest mi w stanie powiedzieć czy warto się na niego decydować? Efekt bardzo mi się podoba, ale boję się, że w momencie, w którym będę chciała zmienić wygląd, to jego usunięcie już takie przyjemne nie będzie
|
|
#2
|
|||
|
|||
|
Cześć. Są plusy i minusy - jak we wszystkim
Polecam Ci ten artykuł, w nim masz fajnie omówione wszystkie za i przeciw: https://twojmalarz.pl/poradnik/dekor...-zainwestowac/ |