kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Wnętrza
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 06-12-2021, 09:52
qwq qwq is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2021
Posty: 7
Domyślnie psychoterapeuta

psychoterapia gestalt kraków - polecicie jakiś gabinet?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 17-12-2021, 23:48
jula0304 jula0304 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2020
Posty: 229
Domyślnie

Psychoterapia to dla wielu osób jedyny sposób, aby uporać się z problem natury psychicznej, dlatego jak najbardziej trzeba się decydować na takie propozycję. Jeśli zastanawiacie się, co najlepiej wybrać, to polecam Wam sprawdzić sobie poradnię tutaj - https://www.neuro-care.pl/poradnie-i...oterapeutyczna . Mają sprawdzonych specjalistów i duże doświadczenie, które pozwala na to, aby odpowiednio przygotować Was do leczenia. Terapia u wielu osób przynosi oczekiwane skutki. Warto spróbować.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 18-12-2021, 08:57
Unna Unna is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2021
Posty: 1
Domyślnie

Ja wygląda pierwsza wizyta u kogoś takiego?
__________________
daszek z poliwęglanu
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 30-12-2021, 17:32
groszek groszek is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2021
Posty: 134
Domyślnie

"Terapię dla dzieci z zespołem Aspergera znajdziesz w Centrum Terapii Promitis http://www.centrum-terapii.pl/asperger-warszawa/ Promitis dziala w Krakowie, Warszawie i Wrocławiu. Moje dziecko chodzi na terapię w Warszawie i bardzo sobie chwale ta placówkę. Dzięki terapii w niej robi ogromne postępy."
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 28-01-2022, 05:35
bebe456 bebe456 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2021
Posty: 1 493
Domyślnie

Czy Wy też wychodzicie z założenia, że odpowiednio poukładane sprawy w głowie, to odpowiednie leczenie całego organizmu? Ja jak najbardziej tak uważam, więc jeśli szukalibyście dobrej pomocy psychoterapeuty tutaj https://medycynaholistyczna.com.pl/ , ponieważ Pani Zuzanna jest świetnym specjalistom. Możecie umówić się na wizytę w Krakowie lub online, także pomoc dostępna jest dla każdego, nie tylko z Krakowa i okolic. Rozważcie tą kwestię. Ja osobiście polecam!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 28-01-2022, 12:35
kasiunia kasiunia is offline
Member
 
Zarejestrowany: Apr 2021
Posty: 50
Domyślnie

Wizyty u lekarzy różnych specjalności to wyraz troski o zdrowie. Co jakiś czas powinniśmy wykonać badania okresowe i jeśli okaże się to konieczne udać się do lekarza specjalisty. Także wizyta u psychoterapeuty nie jest Rzadkością. Ostatnio podczas wizyty u lekarza specjalisty zauważyłam wiele nowości. Najbardziej zaintrygowało mnie umawianie wizyt online , to bardzo duże udogodnienie dla placówki medycznej jak i dla pacjentów.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 09-02-2022, 17:37
Katarzyna Katarzyna is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2020
Posty: 843
Domyślnie

U mojego przyjaciela zadziałała terapia uzależnień we Wrocławiu w ośrodku FreeDom. W końcu zaczął żyć normalnie. Radzenie sobie z problemami nie jest łatwe, jednak gdy ma się wsparcie można sonie poradzić.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 25-04-2022, 11:38
marta1704 marta1704 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2022
Posty: 4
Domyślnie

Oj wsparcie rodziny jest kluczowe w trakcie terapii... Człowiek sam może okazać się za słaby, żeby przezwyciężyć nałóg.

_______________
Leczenie alkoholizmu Wrocław
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 26-04-2023, 12:36
motyleczek motyleczek is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2022
Posty: 100
Domyślnie

Często członkowie rodziny również potrzebują leczenia. Psychoterapeuta A. Łuszczyński ma wieloletnie doświadczenie w leczeniu uzależnień. Jego zawodowe kwalifikacje potwierdzone są na stronie https://uzaleznienia-ostroleka.pl/o-mnie/. Jest on certyfikowanym terapeutą.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 26-04-2023, 18:00
wojtas wojtas is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2021
Posty: 1 178
Domyślnie

Jeśli chcesz rozpocząć terapię pół stacjonarną, to tego typu usługi są zdecydowanie dostępne w tym ośrodku https://vita-nova.pl/terapia-polstacjonarna/ . Jeśli nie słyszałeś o tym miejscu, to zdecydowanie powinieneś sprawdzić oferowane przez nich usługi. Dzięki doświadczonym specjalistom pracującym tam, nie będziesz zawiedziony.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 04:59.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.