kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Uroda
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 15-06-2021, 13:32
mariapietrzak19890 mariapietrzak19890 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Feb 2021
Posty: 39
Domyślnie

Najlepiej byłoby wykonać morfologie, żeby sprawdzić czy wszystko jest w porządku z gospodarką hormonalną. Natomiast polecam wykonywanie peelingów skóry głowy, nałożenie maseczki wzmacniającej i dobranie odpowiedniej szczotki/grzebienia. Ja polecam tą maseczkę : https://sklep.alchemiaurody.pl/p576-...rynem-art.html . Warto byłoby również raz na jakiś czas wykonać olejowanie włosów.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 19-06-2021, 17:21
dianna.davis's Avatar
dianna.davis dianna.davis is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2021
Posty: 4
Domyślnie

Na wypadające włosy może pomóc specjalistyczna wcierka, jednakże sugerowałabym również udanie się do lekarza!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 22-06-2021, 12:56
mczay mczay is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 815
Domyślnie

Po ciąży bardzo dużo włosów mi zaczęło wypadać, więc trzeba było działać. Kupiłam sobie szampon ze średniej półki cenowej i wybrałam szampon wzmacniający na bazie chininy z witaminą B od Klorane. Włosy naprawdę mniej zaczęły wypadać, a szampon odpowiednio oczyścił skórę głowy. Posiada on właściwości wzmacniające i stylumulące włosy do wzrostu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 05-08-2021, 22:00
Majka33 Majka33 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 170
Domyślnie

Słyszałam sporo na ten temat i nie dziwię się, że tyle osób stosuje produkty z INOAR. Moja znajoma stosowała tę maskę Absolut DayMoist i jestem pod dużym wrażeniem efektów ich zastosowania. To bardzo ciekawa sprawa, powinniście mieć to na uwadze.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 11-10-2022, 06:37
DariaM11 DariaM11 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Posty: 2 000
Domyślnie

Teraz trzeba przyznać, że dobrym kierunkiem jest wybór naturalnych i syntetycznych peruk, które będą idealnie leżały i dobrze się trzymały. Dlatego możesz po prostu zajrzeć do firmy która się tym zajmuje, czyli https://perukakrakow.pl/peruki-naturalne-krakow/ u których też można liczyć na wsparcie stylistki, która wszystkie wątpliwości rozwieje. W przypadku kiedy jesteście w okresie leczenia, to możecie zdecydować się na zakup z refundacją NFZ.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:40.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.