kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Kuchnia
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 22-10-2016, 17:00
Bruksel33 Bruksel33 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2016
Posty: 4
Domyślnie

Uwielbiam takie różne narzedzia mieć pod ręką. Nie wiem dlaczego, ale ostatnio ciągle kupuję coś do kuchni.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 30-12-2016, 19:22
PatrycjaWilk PatrycjaWilk is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2016
Posty: 119
Domyślnie

Ja jestem fanką Stauba i Zwillinga. Naczynia ceramiczne i pojemniki do kuchni Stauba mam już od długiego czasu, teraz zaczynam inwestować w noże kuchenne (a raczej zestawy noży) Zwilling. Są boskie. Do tego dodaję wszelakie akcesoria kuchenne, do serwowania czy sommelier. Są boskie. No i chyba najładniejsze garnki stalowe jakie widziałam. Mam takiego hopla żę nawet nożyczki kuchenne u nich kupiłam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 02-01-2017, 08:35
Olek32o Mężczyzna Olek32o is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2016
Posty: 3
Domyślnie

ja mam taki widelec z 19 wieku
__________________
offer
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 18-05-2017, 12:15
krycha krycha is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2016
Posty: 22
Domyślnie

Z tego co napisałaś to jestem pewna, że spodobają Ci się rzeczy od villeroy boch. Piękne oryginalne zastawy stołowe, akcesoria do kuchni, kieliszki itd. Ja uwielbiam sztućce od nich, są naprawdę piękne i służą przez lata. Tak naprawdę mają praktycznie wszystko co potrzebne. Ja jestem uzależniona od ich produktów, a wierz mi, że jestem bardzo wybredna.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 01-06-2017, 10:52
laska88 laska88 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 761
Domyślnie

Hm może ja zaproponuje dodatki bambusowe jak np , który nada egzotycznego charakteru. Bambusowy chlebak może okazać się nie tylko sprzętem kuchennym, ale i oryginalną dekoracją naszej kuchni. Takie "narzędzia" i dodatki będą świetną dekoracją.

Ostatnio edytowane przez laska88 : 09-06-2017 o 08:56.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 30-10-2017, 06:35
ayris ayris is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 1 175
Domyślnie

Mi bardzo podobają się garnki Silit - https://www.4kitchen.pl/pol_m_Gotowa...Silit-168.html i chyba je zamówię. Obecnie mam tylko dwa garnki i jest to zdecydowanie za mało. Przydałyby mi się jeszcze 3. Silit ma ładne garnki w róznych odcieniach.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 21-11-2017, 08:58
Dafne34 Dafne34 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2016
Posty: 847
Domyślnie

Tak na dobrą sprawę miejsc, w których możemy dzisiaj znaleźć poszczególne elementy wyposażenia kuchni, bądź też jadalni, możemy znaleźć w sieci naprawdę wiele. Mnie osobiście bardzo do gustu przypadła oferta w https://sklep.technica.pl/sztucce-amefa . Znajdziemy tam m.in. piękne sztućce, naczynia, jak również garnki i wszelkiego rodzaju naczynia kuchenne, przy czym wybór w tym przypadku jest naprawdę ogromny.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 27-04-2019, 12:14
dywka dywka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 901
Domyślnie

Według mnie, to najlepiej poszukać sklepu który oferuje dobre garnki w niskiej cenie, ale nie kosztem jakości. Na pewno warto zajrzeć do sklepu https://europ24.pl/garnki/do-gotowania-na-parze . Ja jestem bardzo pozytwnie zaskoczona ich ofertą. Mam nadzieję, że wy również będziecie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 12-05-2019, 13:10
kazimierka kazimierka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2019
Posty: 628
Domyślnie

Ja polecam Thermomixa bo jest świetny i wszechstronny. I dzięki bazom przepisów nie mam już problemów z pomysłami na obiad I jak ktoś ma okazję to warto się wybrać na prezentację Thermomixa do Justyny Ciesiun w Kielcach - konkret informację można dostać
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 15-05-2019, 11:36
aga2113 aga2113 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Feb 2017
Posty: 41
Domyślnie

Włoskie formy cukiernicze co o nich powiecie?
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 04:24.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.