kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ŻYCIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 04-07-2016, 18:06
retrolu retrolu is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2016
Miasto: Poznań
Posty: 5
Domyślnie Praca w agencji reklamowej? Wandtattoos

Jakimi predyspozycjami powinienem się wyróżniać, aby móc starać się o pracę w agencji reklamowej. Zawsze chciałem pracować w branży reklamy, a teraz mam nadzieję, że będzie ku temu okazja, żeby chociaż CV złożyć, jak np. przy elefant wandtattoos. Generalnie jestem sumienny, znam angielski, ale nie wypadam najlepiej w kontakcie bezpośrednim z ludźmi... Mogę wandtattoo naklejać, w tym jestem napewno dobry.
__________________
Ministerstwoidei.pl

Ostatnio edytowane przez retrolu : 20-01-2017 o 18:47.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 05-07-2016, 17:39
olamala olamala is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2015
Posty: 8
Domyślnie

Kontakt w agencji reklamowej to podstawa, ale oczywiście zależy o jakim stanowisku mówimy. Jeśli chodzi o kwestie organizacyjne to właśnie umiejętności miękkie będą kluczowe...
__________________
Biedermeier Sessel
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 06-07-2016, 11:22
karolaola88's Avatar
karolaola88 karolaola88 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2016
Posty: 2
Domyślnie

Wszystko zależy na jakim stanowisku. Możesz pracować jako copywriter i nie zobaczy nigdy klienta na oczy. Agencja reklamowa to ciekawe miejsce pracy. Brak czasu na nude!
__________________
http://zdroweoczko.blox.pl/html
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 13-07-2016, 13:53
femme.m femme.m is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 2 170
Domyślnie

Chyba muszę wysłać cv do kilku agencji
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 23-08-2016, 07:07
Madlen89 Madlen89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 741
Domyślnie

Powiem szczerze że nigdy nie myślałam nad pracą w agencji reklamowej ale jeśli się temu bliżej przyjrzeć to może być na prawdę bardzo dobra, ciekawa i dobrze płatna praca. W dzisiejszych czasach reklama jest na prawdę sprawą priorytetową jeśli chodzi o wychodzenie na przeciw oczekiwaniom klienta a tym samym ich pozyskiwanie. Metod jest na prawdę cała masa wiec agencje reklamowe słyną z tego że zatrudniają tylko najlepszych w tym fachu. Tak jest akurat w przypadku http://www.kreatormarki.pl/billboardy-warszawa która jest bardzo dobrą agencją w Warszawie. Prowadzili w mojej firmie takie działania marketingowe które dały wręcz błyskawiczny efekt. A co do pracy w takiej o to agencji to warto zajrzeć na strone w dziale kariera powinno być parę ciekawych ogłoszeń i zawsze można znaleźć coś dla siebie. No ale jeśli takich nie znajdziemy to jeszcze innym dobrym wyjściem jest po prostu wysłanie swojego CV oraz listu motywacyjnego na ich skrzynkę email. Jeśli będą mieli jakieś wolne stanowiska to sądzę że na pewno się odezwą. Ja niestety nie mam tej wiedzy aby pracować w takim miejscu ale zdaję sobie sprawę że co raz więcej młodych ludzi idzie właśnie w tym kierunku budując swoją karierę zawodową.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 03-12-2017, 16:38
ada_90 ada_90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 1 342
Domyślnie

W Łodzi poszukują wielu pracowników do pracy http://przegladdziennikarski.pl/zf-g...ierow-w-lodzi/ Jest to duża, międzynarodowa firma, więc na pewno oferują godne warunki zatrudnienia. Warto się zapoznać z tą ofertą. Można u nich sporo zarobić i wiele się nauczyć.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:33.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.