kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Sylwetka
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 03-04-2017, 21:44
MariaSC MariaSC is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2016
Posty: 176
Domyślnie Dietetyk online

Witam, tak jak napisałam w temacie, zastanawiam się nad skorzystaniem z usług dietetyka online. Niestety w mojej miescowości nie ma żadnego dietetyka i jest to moja jedyna szansa. Koleżanka poleciła mi tego: https://dietetyk.nutrigenum.pl/ czy któraś z Was korzystała z takich usług? jakie macie efekty? warto?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 04-04-2017, 11:37
marysiek marysiek is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2017
Posty: 7
Domyślnie

pewnie zawsze mozesz popytac o szczegóły
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 05-06-2017, 14:11
ami_dudek ami_dudek is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 2 219
Domyślnie

Ja jakoś wolę takie rozwiązanie stacjonarnie. Dobrą opcją jest na przykład Dietetyk Opole. Zanim wybierzecie się do kogokolwiek to poszukajcie o nim informacji w sieci i koniecznie poczytajcie opinie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 06-07-2017, 12:17
KarolaRe KarolaRe is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2017
Posty: 15
Domyślnie

Może warto do Gasa System?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 05-07-2018, 09:25
Witkowa Witkowa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 3 323
Domyślnie

Moim zdaniem korzystanie z takich porad dietetycznych on-line jest bardzo wygodne, a wcale nie mniej skuteczne, niż osobista wizyta u dietetyka. Sama ostatnio korzystałam z oferty http://magiazdrowia.com.pl/dietetyk-online/. Został dla mnie indywidualnie opracowany jadłospis, który pomógł mi w pozbyciu się kilku kilogramów. Co prawda nie miałam ich dużo do stracenia, ale często mówi się, że łatwiej jest chudnąć 20 kg, niż 5 kg, więc i tak jestem z siebie dumna, a firmę jak najbardziej polecam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 05-07-2018, 13:43
thannaaa thannaaa is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 53
Domyślnie

nie korzystałam, ale uważam że to dobry pomysł i oszczednosć czasu na pewno warto się czasem wybrać do gabinetu np. na badanie składu ciała itp. ale rozpiska diety, wskazówki jak najbardziej moim zdaniem przez internet są ok
__________________
laserowe zamykanie naczynek
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 17-07-2018, 09:12
norbert44 Mężczyzna norbert44 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 1
Domyślnie

Taki dietetyk każdemu człowiekowi by się przydał według mnie.Tylko chyba każdy wie że kto ma na to głowę w dzisiejszym świecie.
__________________
biżuteria oryginalna
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 20-02-2020, 14:04
Alka's Avatar
Alka Alka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Posty: 22
Domyślnie

Podobno taka metoda jest równie skuteczna jak zwykła wizyta w gabinecie. Dla samej konsultacji wydaje mi się, że tak. Jak to ktoś wcześniej zauważył nie da się online zrobić badania składu ciała a ono może być przydatne na początek zanim przejdzie się na dietę. Nie można też zauważyć, że dietetyk online jest tańszy niż tradycyjna wizyta w gabinecie. Np. u tego dietetyka to tylko 39 zł. To ze 3 razy mniej niż cena zwykłej konsultacji bezpośrednio w gabinecie dietetycznym. Chociażby z tego względu warto skorzystać. Do tego dochodzi też wygoda bo nie trzeba nigdzie jeździć.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 23-03-2023, 13:04
fitmotywacja's Avatar
fitmotywacja fitmotywacja is offline
Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 31
Domyślnie

Poczytaj również o diecie online z Fabryki Siły http://twojafitmotywacja.blogspot.co...tra-dieta.html mnie osobiście pomogła schudnąć.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 19-04-2023, 11:54
olafinka olafinka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2019
Posty: 253
Domyślnie

Online można też zrobić sobie kurs z dietetyki, tutaj dokładniej - https://szkolenia-kargroup.elk.pl/pr...ortowa-online/ mega fajna sprawa
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:25.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.