kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Sylwetka
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #21  
Stary 16-05-2015, 11:10
ahnieha ahnieha is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2015
Posty: 10
Domyślnie

Jeśli chce się schudnąć to trzeba jeść mniej..Trzeba spożywać inne pokarmy, z jadłospisu wyeliminować śmieciowe jedzenie. Cukry sobie dostarczać poprzez jakieś jakby to powiedzieć owoce i warzywa. Zamiast ciast jeść jakieś jabłka, które też są naturalnie słodkie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #22  
Stary 22-09-2015, 20:28
Emily Emily is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 957
Domyślnie

Nie wiem jak bardzo chcesz się zagłębiać w temat, ale polecam Ci jeszcze jeden sklep, mianowicie tu http://zielonyspichlerz.pl/produkty-bezglutenowe masz sporo produktów. Oczywiście są różne ceny, być może coś wybierzesz. Mnie ten sklep przekonuje, poleciła mi koleżanka.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23  
Stary 23-09-2015, 17:48
ayris ayris is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 1 175
Domyślnie

Ja chciałabym zacząć odchudzanie od oczyszczenia organizmu z toksyn. Trafiłam na http://novaclinic.pl/ gdzie można zrobić zabieg hydrokolonoterapii. Chyba się na niego zdecyduję. Z tego co wiem usuwa złogi z jelit, oczyszcza organizm i pomaga w walce z otyłością brzuszną.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24  
Stary 05-10-2015, 10:46
wala wala is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2014
Posty: 1 374
Domyślnie

Także jestem zdania, że warto rozpocząć odchudzanie od oczyszczania organizmu z toksyn. W tym celu najlepiej zrobić płukanie jelita grubego Żory w Colon-Med. Dzięki temu brzuch będzie bardziej płaski, perystaltyka poprawiona i samopoczucie także.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25  
Stary 12-10-2015, 10:36
funri funri is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2014
Posty: 395
Domyślnie

W moim przypadku najbardziej pomocny okazał się dietetyk z Naturhouse. Dostałem dieta, która pomogła mi schudnąć, ale jednocześnie nie pozbawiała mnie najważniejszych składników odżywczych. Jestem bardzo zadowolona.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #26  
Stary 14-10-2015, 18:40
wiktoria1234's Avatar
wiktoria1234 wiktoria1234 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2015
Posty: 8
Domyślnie

Popieram absolutnie. Trzeba mieć indywidualną opiekę dietetyka, a po za tym wykazać się co najważniejsze systematycznością, regularnym działaniem. Mieć dużo cierpliwości,a także co najważniejsze należy na spokojnie ze zdrowym optymizmem wierzyć w sukces kuracji odchudzającej.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27  
Stary 31-10-2015, 15:04
femme.m femme.m is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 2 170
Domyślnie

W Naturhouse jest taka opieka dietetyka.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #28  
Stary 13-01-2016, 10:01
eliza104 eliza104 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2014
Posty: 1 915
Domyślnie

Też o tym słyszałam, koleżanka chodzi do dietetyka z Naturhouse i bardzo ładnie schudła. Warto też poczytać o tym jak rozpocząć odchudzanie, sądzę, że może to w jakiś sposób ułatwić przechodzenie na dietę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29  
Stary 29-01-2016, 08:51
Madlen89 Madlen89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 741
Domyślnie

Aby stracić zbędne kilogramy dieta to nie wszystko. Polecam jeszcze zażyć trochę ruchu. Ostatnio sprawiłam sobie do domowej siłowni https://www.omega-fitness.pl/drazki-...e-cat-298.html Na początku było ciężko ale z czasem jest co raz lepiej. Polecam wszystkim niezdecydowanym bo dieta to nie wszystko
Odpowiedź z Cytowaniem
  #30  
Stary 04-03-2016, 06:38
ayris ayris is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 1 175
Domyślnie

Ja od dzisiaj zaczynam odchudzanie bo już na siebie patrzeć nie moge. Zamówiłam sobie dietę i zapisałam się na siłownię. Chciałabym tez wybrać się wczasy odchudzające w Primavera to świetna motywacja moim zdaniem. Liczę na to że w grupie będzie mi raźniej i sie nie poddam.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:51.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.