kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Sylwetka
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 02-11-2009, 21:49
massagewarsaw massagewarsaw is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2007
Miasto: Sprzedam leki pasozyty prazykwantel iwermektyna zentel vermox yomesan metronidazol Oferuje leki prz
Posty: 610
Domyślnie Sprzedam leki pasozyty prazykwantel iwermektyna zentel vermox yomesan Oferuje leki

Sprzedam leki pasozyty prazykwantel iwermektyna zentel vermox yomesan

Oferuje leki przeciw pasozytom:

Vermox Mebendazol 100mg 1zł, ważny 03.2020, odliczany z opakowania szpitalnego 1000 tabletek do torebek strunowych po 25 tabletek – glistnica, włośnica, włosogłówczyca, tęgoryjec, owsiki. Podaje się 2x dziennie przez 3 dni lub dłużej.

Yomesan Niklozamid 500mg 3zł, ważny 01.2022, listki po 4 tabletki w opakowaniu kartonowym – tasiemiec nieuzbrojony, tasiemiec uzbrojony, bruzdogłowiec szeroki, tasiemiec karłowaty. Podaje się jednorazowo w dawce 2 g.

Prazykwantel 600mg 4zł, ważny 03.2022, opakowania szpitalne po 50 i po 100 tabletek, mniejsze ilości odliczam do torebek strunowych po 10 tabletek – przywry, tasiemce. Podaje się od jednorazowej tabletki na tasiemce, do 2 dziennie przez 3 dni na przywry.

Iwermectyna 6mg 30zł, ważna 04.2019, listki po 6 tabletek, opakowanie 12 tabletek, ale mogę łatwo oddzielić z listków – glisty (ogólnie robaki obłe), nużeniec, świerzb, węgorczyca, filarioza, glista ludzka, węgorek jelitowy, włosogłówka ludzka, owsiki, wszy. Dawkowanie: 0,2mg/kg masy ciała. Nie należy przyjmować jedzenia na 2 h przed podaniem leku i przez 2 h po jego podaniu.

Zentel Albendazol 200mg 5zł – obleńce, niektóre płazińce. W przypadku zarażenia owsikiem, włosogłówką, glistą, tęgoryjcem dwunastnicy stosuje się jednorazową dawkę leku 400 mg. W zarażeniach węgorkiem jelitowym lub w tasiemczycach stosuje się tę dawkę trzykrotnie przez 3 kolejne dni. W przypadku braku efektu po 3 tygodniach można leczenie powtórzyć. W giardiozie typowo podaje się w jednorazowej dawce 400 mg/dobę przez 5 dni.

Zen Plus – lek kombinowany składajaący się z Iwermektyny 6mg i Zentel Albendazol 400mg, ważny 04.2020, listki po 1 tabletce w pudełku kartonowym. Ten lek jest znacznie silniejszy dzięki synergicznemu działaniu obu leków składowych dobranych w tych proporcjach, od tych leków podanych osobno.

Disulfiram tabletki 100mg 2zł, ważny 11.2020, listki po 10 tabletek i 500mg 3.5zł, ważny 04.2021, listki po 4 tabletki – Giardia Lamblia.

Jan Krongboon
massagewarsaw gmail com
__________________
Sprzedam leki pasozyty prazykwantel iwermektyna zentel vermox yomesan metronidazol tinidazol
Jan Krongboon 0066994403698
massagewarsaw gmail com

Ostatnio edytowane przez massagewarsaw : 21-12-2018 o 02:53. Powód: Sprzedam leki pasozyty prazykwantel iwermektyna zentel vermox yomesan Oferuje leki przeciw pasozytom: Vermox Mebendazol 100mg 1zł, ważny 03.2020, odliczany z opakowania szpitalnego 1000 tabletek do
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 27-05-2015, 08:20
AleksandraN AleksandraN is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2015
Posty: 145
Domyślnie

a jaka zielona herbata jest najlepsza?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 27-05-2015, 08:31
Malasi24 Malasi24 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 10
Domyślnie

Nie wiem jaka . Taką jaką lubisz na pewno będzie dla Ciebie najlepsza wybór teraz masz bardzo duży po herbatę lipton do nawet earl grey. Po prostu tak się trzeba jakoś mocno zdecydować na jakąś jedną i wybrać taką co by nas tak porządnie zainteresowała.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 01-06-2015, 10:59
Fantazja30's Avatar
Fantazja30 Fantazja30 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2014
Posty: 577
Domyślnie

Dokładnie, podrodzajów zielonej herbaty jest mnóstwo, i to już od nas zależy który typ bardziej nam przypasuje. Niektórzy w ogóle jej nie lubią, bo ma taki charakterystyczny smak słodko-gorzki, ale jak go polubić, to dla zdrowia to jest typ pierwsza klasa. Ale warto też odpowiednio parzyć taką herbatę - proces parzenia opisano m,in tutaj: http://www.herbata.info/herbata-zielona/, bo to nie jest tak jak ze zwykłą czarną herbatą, że zalewasz i z głowy.
Więc warto sprawdzić
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 10-06-2015, 09:24
elka77 elka77 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2014
Posty: 745
Domyślnie

A co z wodą?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 11-06-2015, 12:44
Bonanza Bonanza is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 9
Domyślnie

Ale co z wodą ? W kranie może być woda i wystarczy ją po prostu jakoś przegotować w czajniku. Bo chyba nie dajesz do herbaty jakiejś wody mineralnej z butelki o 2litrach to już jest akurat sposób dziwny i to akurat jest coś niedobrego. Ja u siebie w mieście mam zdrową i czystą wodę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 31-10-2015, 16:36
femme.m femme.m is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 2 170
Domyślnie

Ja słyszałam, że lepsza jest czerwona herbata na takie problemy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 13-12-2015, 20:09
Radomila Radomila is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2015
Posty: 6
Domyślnie

Jakoś nie chce mi się wierzyć, że z samego picia wody czy zielonej herbaty, można się pozbyć cellulitu. To jest źle rozłożona limfa w organizmie, ją trzeba ruszyć, fizycznie, mechanicznie. Najlepiej ćwicząc w miarę regularnie i stosując masaże, rękoma czy jakąś maszyną. Mnie osobiście nie stać na zabiegi w salonie piękności, bo te antycellulitowe to kilkaset złotych albo i więcej, jeśli chcemy całą serię, ale mam różne preparaty do stosowania w domu i bardzo sobie chwalę ich efekty.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:29.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.