kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #41  
Stary 04-12-2018, 12:01
Madlen89 Madlen89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 741
Domyślnie

W przypadku jakichkolwiek poważniejszych problemów ze stopami należy bezzwłocznie udać się do podologa… Wszelkiego rodzaju domowe sposoby czy preparaty, jeżeli już się na nie decydujemy, to jednak powinny grać rolę co najwyżej wspomagającą. Wiem, co mówię – sama dość długo bezskutecznie zmagałam się z problemem wrastających paznokci. W końcu zdecydowałam się jednak na taką kurację: https://satin.pl/zabiegi-podologiczn...ace-paznokcie/ i potem tylko wyrzucałam sobie, że tak długo zwlekałam z pójściem do specjalisty – efekty były tak dobre .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #42  
Stary 16-12-2018, 20:22
Greysowa Greysowa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2018
Posty: 166
Domyślnie

Też myślę, że wizyta u sprawdzonego podologa będzie bardzo dobrym wyjściem. W Centrum Medycznym http://inmedico.pl przyjmuje dr Mariola Sznapka - sprawdzony podolog. Udajcie się tam z takimi problemami jak grzybica paznokci, odciski, modzele, brodawki, wrastające paznokcie i inne.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #43  
Stary 29-12-2018, 21:22
evangeline evangeline is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2016
Posty: 836
Domyślnie

Ja bardzo często odwiedzam kosmetyczkę i to mi wystarcza.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #44  
Stary 29-12-2018, 22:40
Banner Banner is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2018
Posty: 4
Domyślnie

Polecam najpierw iść do lekarza, wytłumaczyć jakie dokładnie masz problemy i on Ci powie co najlepiej zrobić
Odpowiedź z Cytowaniem
  #45  
Stary 30-12-2018, 12:02
KarolineK85 Mężczyzna KarolineK85 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2018
Posty: 1
Domyślnie

No ja to bym na Twoim miejscu zastanowił się nad wizytą u lekarza. Nigdy sami nie wiemy do końca co nam dolega, a czasami pomoc specjalisty może się okazać niezbędna. Ze swoim zdrowiem nie ma co igrać...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #46  
Stary 04-01-2019, 17:55
ada_90 ada_90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 1 342
Domyślnie

Mozna tez samemu zadbac o dobre nawilzenie swojej skory stop. Mi sprawdza sie nagietkowy krem do stóp Hildegard Braukmann. Caly czas nim smaruje stopy i sa dzieki temu dobrze nawilzone, piety mi nie pekaja.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #47  
Stary 07-01-2019, 16:51
Magda Be Magda Be is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2017
Posty: 300
Domyślnie

Sama mam problem z odciskami i chcę wybrać się do nich na zabieg http://foot-med.pl/zabiegi-podologic...iecie-odcisku/ bo słyszałam że jest bardzo skuteczny i mamy święty spokój z odciskami, które są dość dokuczliwe.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #48  
Stary 08-01-2019, 11:36
bilpo bilpo is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2019
Posty: 4
Domyślnie

takie problemy warto jest rozwiązywać u specjalistów
Odpowiedź z Cytowaniem
  #49  
Stary 15-01-2019, 13:14
Majka89 Majka89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2015
Posty: 862
Domyślnie

Cytat:
Napisał bilpo
takie problemy warto jest rozwiązywać u specjalistów
Dokładnie, ja również nie przewiduję żadnej innej opcji. Nie ma co kombinować na własną rękę, zwłaszcza, że w potocznych opiniach mity często mieszają się z rzeczywistością, a już szczególnie w kwestiach zdrowotnych oraz medycznych… Także z takim problemem jak ten po prostu jak najszybciej należy udać się podologa i już. W Warszawie, jeżeli mieszkasz właśnie tam albo chociaż w okolicy, są bardzo porządne gabinety podologiczne prowadzone przez Satin. Jeden jest bodajże na Saskiej Kępie, natomiast drugi na Bielanach. Tutaj więcej informacji: https://satin.pl/ . Jakby co, to może u nich, za pośrednictwem tej strony właśnie, uzyskać darmową konsultację online, która może rozwiać przynajmniej podstawowe wątpliwości i pomóc w decyzji udania się na właściwe spotkanie. Zawsze to dobry początek, prawda?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #50  
Stary 24-01-2019, 22:22
DizA DizA is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2018
Posty: 686
Domyślnie

Ja mam pracę stojącą, czasami jest to po kilkanaście godzin dziennie i chcąc nie chcąc moje stopy na tym mocno cierpią. Fakt stosują różne kremy, robię kąpiele, kupuję specjalne buty i skarpety ale z czasem i tak przypominają suchą tarkę :/ to też funduję sobie od czasu do czasu wizytę w Poradni Stopy na ul. Migdałowej, ulga jest natychmiastowa. warto dziewczyny chodzić raz po raz do podologa , żadne domowe zabiegi nie równają się z tym co mozemy dostać w gabinecie
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:47.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.