kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Ciąża
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 19-11-2020, 11:26
Inna87 Inna87 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Posty: 76
Domyślnie Jak szybko starać się o dziecko po poronieniu?

Miałyście takie przykre doświadczenie? A jeśli tak to kiedy zdecydowałyście się starać o kolejną ciążę?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 20-11-2020, 09:28
Patrycja35's Avatar
Patrycja35 Patrycja35 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2014
Posty: 138
Domyślnie

Moja kuzynka leczyła się z niepłodności i to skutecznie w klinice Gyncentrum.
Mają oddziały na południu Polski i specjalizują się też w diagnostyce prenatalnej.
Na ich stronie bardzo wyczerpująco opisują co powinno się robić po poronieniu, jakie badania, kiedy, itd.

Poczytaj ten poradnik https://www.gyncentrum.pl/blog/pl/po...mozna-zapobiec i się do nich ewentualnie zgłoś na konsultację.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 20-11-2020, 10:48
serenka serenka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2019
Posty: 326
Domyślnie

poronienie to straszna sprawa... wiem cos o tym. teraz jestem w ciazy i na poczatku bardzo sie balam, ze bedzie powtórka z rozrywki, na szczescie wszystko jest w porzadku i juz powoli zaczynam kompletowac najpotrzebniejsze rzeczy dla malenstwa, podjelam takze decyzje o bankowaniu krwi pepowinowej w Diagnostyka Bank Komorek Macierzystych, zdrowie liczy sie ponad wszystko, a jesli mamy mozliwosc w taki sposob zabezpieczyc nasze dziecko, to mysle, ze warto z tego skorzystac
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 23-11-2020, 12:36
Majka33 Majka33 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 170
Domyślnie

Ale o czym tu w ogóle rozmawiać? W takich kwestiach absolutnie kluczowa będzie konsultacja z ginekologiem. On zadecyduje, które dni płodne będą odpowiednie do ponownego starania się o dziecko. Na forum takich informacji nie powinnyście szukać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 02-12-2020, 17:53
Czarnawydra Czarnawydra is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2018
Posty: 473
Domyślnie

To bardzo indywidualna kwestia, nie da się tego powiedzieć od tak. Ja staralam się jakoś rok po, stosowałam też Ovarin - żeby uregulować wszystkie hormony no i zadbać o odpowiedni stan mojego organizmu
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 08-03-2024, 09:27
andromeda23 andromeda23 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2018
Posty: 1 552
Domyślnie

Wzmocnienie współpracy międzynarodowej w badaniach nad medycyną wspomagania rozwoju będzie miało kluczowe znaczenie dla szybkiego postępu w tej dziedzinie. Platformy i portale takie jak https://novum.com.pl/ pełnią rolę mostów łączących naukowców i klinicystów z różnych krajów, co sprzyja wymianie wiedzy i doświadczeń.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:23.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.