kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > STYL > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 16-06-2018, 14:39
muszkieterka muszkieterka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2014
Posty: 1 290
Domyślnie Czym robicie makijaż?

Chodzi mi o akcesoria, które mogą się przydać do zrobienia makijażu.
Z czego wy korzystacie najczęściej?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 17-06-2018, 10:33
Dulcynea Dulcynea is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 747
Domyślnie

Przyda się na przykład zalotka, pędzle no i moim zdaniem też gąbeczki do makijażu.
Tutaj https://puderek.com.pl/gabki-do-maki...-makijazu.html zobacz sobie coś takiego.
Wydaje mi się, że to jeden z lepszych sposobów na rozprowadzenie podkładu bez ubabrania sobie palców.
No i ta drogeria ma te gąbeczki w świetnych cenach.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 17-06-2018, 16:50
gretta25 gretta25 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2018
Posty: 4
Domyślnie

Kilka podstawowych pędzli no i oczywiście gąbeczka od nakładania podkładu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 30-10-2018, 09:44
Madlen89 Madlen89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 741
Domyślnie

Myślę, że nic odkrywczego ani też ekstrawaganckiego nie używam – ot, pędzle do makijażu, gąbeczka (choć podkład czasami lubię też po prostu palcami nałożyć, choć nie ma w tym żadnej tajemniczej filozofii – to chyba zależy od mojego humoru, pory dnia oraz fazy księżyca), zalotka (ale używana tylko w szczególnych sytuacjach, nie korzystam z niej codziennie), grzebienie do stylizacji… Ot, co można znaleźć w każdej praktycznie toaletce. Mimo wszystko staram się jednak, by były to jakieś porządne akcesoria, z materiałów sensownej jakości – lubię po prostu zadbać o ten aspekt. Zaopatruje się na przykład w grzebienie wykonane przez markę Lussoni – najbardziej mnie do siebie przekonały. Zazwyczaj zaopatruje się w nie w tym sklepie internetowym: https://toolsforbeauty.eu/pl/ . Można tam znaleźć wszystko, co w kwestii akcesoriów do makijażu jest potrzebne i trochę więcej : ).
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 31-10-2018, 15:31
kabix179 kabix179 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jun 2018
Posty: 70
Domyślnie

Gdy uwielbiacie sobie komentować fajne teksty to podsylam blog http://smaczna.pl. Prywatnie uważam, że to niezwykle ciekawe miejsce do zdobywania inspiracji. Ja nagminnie to czytam i mam przekonanie, iż to bardzo ciekawa witryna. Serdecznie zachęcam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 08-11-2018, 11:16
kinnia kinnia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 725
Domyślnie

A ja zdecydowałam się na makijaż permanentny brwi, usta i kreski i się sama nie maluję. Zrobiła mi go Dominika Kossakowska z salonu Jest Pięknie w Warszawie i efekt końcowy wygląda bardzo naturalnie. A to dlatego że posiada ona duże doświadczenie i jest bardzo dokładna i świetnie dobiera nie tylko kolor ale i metodę wykonania.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 27-11-2018, 17:50
turina turina is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2017
Posty: 934
Domyślnie

Mi kiedyś kosmetyczna odpowiednio dobrała kosmetyki i tego się trzymam a do tego stosuje się do tej kolejności nakładania - https://www.wonga.pl/zaradnik/makija...osc-nakladania dzięki temu makijaż ładnie wygląda i bardzo długo się trzyma a to nic trudnego, wystarczy zapamiętać
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 29-11-2018, 21:36
Krysta097 Krysta097 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 158
Domyślnie

Ja się ostatnio u mnie okazało, to jednak dobór odpowiednich pędzelków do wykonywania makijażu jest bardzo istotny. Za pomocą innych pędzli można osiągać różne efekty. Na przykład do brwi polecam coś takiego - https://www.cocolita.pl/pojedyncze/h...elinera-i-brwi. Takim pędzelkiem codziennie nadaję brwiom odpowiedni kształt oraz wypełnienie. A jak wiadomo brwi są bardzo istotnym elementem makijażu, bo nikt nie chce żeby wyglądały karykaturalnie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 03-12-2018, 11:40
Palki56 Palki56 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2018
Posty: 1
Domyślnie

Wiadomo, że pędzel to podstawa w kosmetyczne.

__

alfabets.pl
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 04-12-2018, 18:42
fepyr fepyr is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2018
Posty: 4
Domyślnie

używam wielu narzędzi do tego, ciężko wszystkie tu wymienić
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:15.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.