kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #21  
Stary 06-04-2021, 07:46
pezol pezol is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2021
Posty: 4
Domyślnie

ja zazwyczaj chodzę do kosmetyczki
Odpowiedź z Cytowaniem
  #22  
Stary 15-04-2021, 22:22
Magenta Magenta is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2020
Posty: 419
Domyślnie

Ja lubię makijaż w stylu nude, czyli naturalny, mało rzucający się w oczy. Żadne tam kocie kreski, krzykliwe szminki i mocno zarysowane brwi, wolę delikatnie poprawiać naturę a nie malować sobie nową twarz Bardzo dobra, moja ulubiona paletka do naturalnego makijażu to TianDe https://tiande.center/produkt/zestaw...nego-makijazu/ Ma 12 ładnych cieni, pięknie wyglądają na skórze, ładnie się z nią stapiają, także bardzo je lubię. Do tego puder transparentny, tusz wydłużający i zwykle błyszczyk i to już koniec mojego makijażu
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23  
Stary 27-04-2021, 07:09
figa figa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 924
Domyślnie

Jeśli chodzi o makijaż oka to podstawą są dobrze napigmentowane i trwałe cienie. Osobiście bardzo lubię te z Eveline, ta ich nowa paletka Mystic Galaxy jest kapitalna cienie sa mocno napigmentowane, łatwo się blendują. super, ze do paletki jest dołaczony jeszcze pędzelek
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24  
Stary 27-04-2021, 08:47
pardas pardas is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2021
Posty: 4
Domyślnie

ja stawiam jednak na delikatny makijaż
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25  
Stary 15-05-2021, 11:11
bonj bonj is offline
Member
 
Zarejestrowany: Apr 2021
Posty: 53
Domyślnie

Mój dzienny make up ogranicza się do kremu bb, pudru, bronzera i tuszu do rzęs. Nic wymyślnego, coś co utrzyma mi się cały dzień i będzie wyglądało naturalnie. Na większe wyjścia chodzę już do kosmetyczki, a konkretnie do Si Bella SPA https://www.sibella.pl/oferta/makijaz w Warszawie. Tam byłam już kilka razy na make upie, w tym makijażu ślubnym, który wyszedł przepięknie. Nic nie spłynęło, utrzymał się genialnie, polecam serdecznie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #26  
Stary 27-05-2021, 08:02
sunka sunka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2019
Posty: 304
Domyślnie

ja nauczyłam się malować oglądając filmiki instruktażowe na youtubie jesli chodzi o kosmetyki to kupuję te z Eveline, są fajne jakościowo a do tego w typowo drogeryjnych cenach. Uwielbiam cała serię Variete, mam tusz do rzęs i od niedawn a także tą paletkę cieni. Fajnie, ze można w niej znalezc i cienie matowe i metaliczne.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27  
Stary 15-06-2021, 06:18
kastanio kastanio is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2019
Posty: 2 076
Domyślnie

A jeśli chodzi o kosmetyki takie jak https://eranatura.pl/produkty-do-kap...lne-kosmetyki/ czyli naturalne kosmetyki to używacie takich czy raczej nie zwracacie uwagi na skład kosmetyków? Pytam, bo ja mam trochę problemy z cerą i nie wiem czy to przypadkiem nie jest wina złego doboru kosmetyków właśnie...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #28  
Stary 01-07-2021, 13:22
sunka sunka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2019
Posty: 304
Domyślnie

jesli chodzi o usta to zawsze, ale to zawsze używam konturówki do ust przetestowałam już wiele ale najlepiej pracuje mi się na tych z Eveline, Make a Shape. są automatyczne, nie łamią się, nie trzeba ich temperować. no i cena baaaaardzo korzystna.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29  
Stary 22-12-2021, 13:17
Sansa Sansa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 291
Domyślnie

Ja na co dzień podkreślam brwi i maluję rzęsy, to wszystko.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #30  
Stary 19-01-2022, 18:09
dertom122 dertom122 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2021
Posty: 3 540
Domyślnie

Akurat ja niedawno zdecydowałam się na kurs wizażu i stylizacji , dzięki czemu teraz robienie makijażu nie sprawia mi żadnych trudności. Kurs okazał się dla mnie strzałem w dziesiątkę, teraz posiadam o wiele więcej nowych umiejętności
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 01:40.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.