kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ŻYCIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 29-09-2016, 20:16
ritabra ritabra is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2016
Posty: 486
Domyślnie Kantor

Jaki kantor wybrać online czy może standardowy?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 29-09-2016, 20:24
Coldi Coldi is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Posty: 839
Domyślnie

Według mnie lepszą opcją jest kantor online bo ma o wiele lepszą ofertę niż te standardowe. Wiele osób już im zaufało i dobrze na tym wychodzą. Ja wiele czytałam na tmat różnych kantorów i zauważyłam ,że ten http://ergokantor.pl/ ma najwięcej pozytywnych opinii. Myślę, że warto tam wymieniać pieniądze.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 25-11-2016, 16:43
Emily Emily is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 957
Domyślnie

Dla mnie świetną opcją jest wymiana walut online, nie muszę nigdzie biegać, szukać kantoru i tracić czasu. Wchodzę na stronę https://internetowykantor.pl/kurs-dolara/ i wymieniam. Szybki czas realizacji, możliwość zaoszczędzenia kilku groszy to dla mnie zdecydowane plusy tej formy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 25-11-2016, 21:02
Frela90 Frela90 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 4
Domyślnie

Ja nie lubię kantorów stacjonarnych i mam nadzieje, że uda mi się jakoś skorzystać z internetowego. To nie jest trudne. Tylko trzeba trochę popracować.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 27-11-2016, 09:09
Dafne34 Dafne34 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2016
Posty: 847
Domyślnie

Wystarczy troszkę opanować cały system Nie mniej jednak korzystanie z kantorów online jest zdecydowanie dużo wygodniejsze, niż bieganie z pieniędzmi do banku czy stacjonarnego punktu wymiany walut. Przy czym w takich miejscach jak ergokantor.pl zawsze można liczyć na najkorzystniejszy kurs walut na rynku, a co więcej transakcjom nie towarzyszą ani ukryte opłaty, ani też wysoka prowizja.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 23-10-2017, 13:31
Iga37 Iga37 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Miasto: Wrocław
Posty: 1
Domyślnie

Początkowo wydaje się, że korzystanie z rozwiązania w postaci kantoru internetowego może być kłopotliwe, ponieważ w standardowym rozwiązaniu zabieramy walutę do zwykłego kantoru stacjonarnego i otrzymujemy od razu wymienione pieniądze.
Jednak korzystanie z kantoru online wcale nie jest takie trudne. Interfejsy obecnie są bardzo uproszczone i w kilka chwil można wymienić złotówki na funty, euro itd. Ostatnimi czasy użyteczność poprawiła się w kantorze internetowym https://cinkciarz.pl i widać, że tam pracują nad tym, aby każdy użytkownik mógł jak najszybciej i jak najprościej wymienić waluty.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 25-03-2018, 14:05
przemyslaw Mężczyzna przemyslaw is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 129
Domyślnie

Ja od siebie mogę dorzucić jeszcze stronę https://www.walutomat.pl/ Sam korzystam i polecam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 16-04-2018, 16:48
mozajka mozajka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 1 152
Domyślnie

Ja korzystam z Cinkciarza a głównie dlatego, ze ma takie coś jak transakcje społecznościowe. Mam kredyt we frankach i ze względu na jego obecnie dość wysoki kurs każda złotówka jest dla mnie cenna. A transakcje społecznościowe na Cinkciarzu dają możliwość wymiany waluty między użytkownikami i to w bardzo dobrych cenach bez opłat i prowizji. Przy kredycie te szczegóły są ważne, a ja co miesiąc mam ratę więc mam czas na to by znaleźć najlepszy kurs. A dodatkowo banki za przewalutowanie doliczają kolejne koszty do i tak wysokiej już raty.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 20-04-2018, 11:31
veronea veronea is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 199
Domyślnie

Również jestem zdania, jak większość z Was. Kantor internetowy jest o wiele wygodniejszy niż stacjonarny. Zresztą, powiedzmy sobie szczerze, która z nas nie bała się, kiedy szła albo wracała z kantoru z większą gotówką? Dla mnie to było bardzo stresujące. A teraz? Wszystko załatwiać z domu w kantorze https://www.trejdoo.com/ i jestem bardzo zadowolona!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 21-04-2018, 15:06
mozajka mozajka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 1 152
Domyślnie

No to jest prawda. Teraz strach mieć nawet drobne pieniądze w gotówce, bo dla 10 zł ludzie potrafią zrobić krzywdę. Ogólnie tranzakcje bezgotówkowe są wygodne i to nie chodzi tylko o to, że można w takim Cinkciarzu wymienić walutę, ale będą za granicą można zapłacić kartą z konta walutowego i zaoszczędzić na kosztach.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:42.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.