kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > STYL > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 28-02-2017, 14:19
andreada40 andreada40 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2017
Posty: 2
Domyślnie Szklane oswietlenia

Remontujecie mieszkanie? Nie macie pomysłu na oświetlenie? Chcecie żeby to coś był co zaskoczy wszystkich? Pomyślcie nad brokis . Nie słyszeliście nigdy o tym? Jest to synteza znakomitego designu, najwyższej jakości i niezwykłego kunsztu czeskich rzemieślników szkła. Wszystko co zrobią wyglądają bardzo ekskluzywnie i efektownie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 02-03-2017, 19:28
femme.m femme.m is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 2 170
Domyślnie

Mnie się podobają szklane, industrialne oświetlenia.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 04-09-2017, 18:12
annamar annamar is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 998
Domyślnie

Ja lubię mieć w domu ładne oświetlenie w dużej ilości.Ostatnio sobie kupiłam sobie https://milemaison.pl/lampa-wiszaca-new-york taka piękną lampę do salonu, jest piękna i stylowa.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 05-09-2017, 23:55
Dafne34 Dafne34 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2016
Posty: 847
Domyślnie

Ja natomiast zdecydowanie bardziej cenię sobie nowoczesność. W związku z tym, tak bardzo do gustu przypadły mi lampy Aquaform . Mamy tutaj do wyboru wiele modeli, ich stylistyka jest ciekawa, a co więcej wybierając je, stawiamy przede wszystkim na najwyższą jakość.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 06-09-2017, 21:11
Coldi Coldi is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Posty: 839
Domyślnie

Fajny pomysł jednak ja zawsze dobieram oświetlenie pod styl pomieszczenia. Uważam, że jest to bardzo ważne bo dzięki temu wszystko jest spójne. Jeżeli szukasz ładnego oświetlenia to polecam zajrzeć do nich http://niuans-studio.pl/kategoria-pr...e-dekoracyjne/ bo mają spory wybór
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 07-09-2017, 14:55
alexis alexis is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 5
Domyślnie

To wszystko zależy od koncepcji wystroju wnętrza bo nie wszędzie takie oświetlenie będzie po prostu pasować.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 19-09-2017, 13:45
Cukierkowa4 Cukierkowa4 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 561
Domyślnie

W kwestii oświetlenia to tylko ospel - są godni polecenia bo to porządna firma, która zna się na rzeczy. Pomagają z instalacjami no i z doborem sprzętów. Ja mam bardzo miłe doświadczenie z nimi, także polecam. http://ospel.pl/pl/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 15-11-2018, 08:29
elabarbara elabarbara is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 541
Domyślnie

Bardzo ciekawą ofertę, jeśli chodzi o oświetlenie do mieszkania, mają w sklepie SzykownyDom - może tam coś dla siebie znajdziesz? Niektóre oferowane przez nich lampy są naprawdę bardzo oryginalne, więc to na pewno dobry sklep dla osób, które chcą się wyróżnić. Wybór oświetlenia do mieszkania powinien być dobrze przemyślany, bo tak naprawdę jedna taka lampa może odmienić wygląd całego pomieszczenia.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 15-11-2018, 15:04
antonino antonino is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2018
Posty: 4
Domyślnie

Mi bardzo podobają się tego typu nowoczesne rozwiązania.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 04-10-2021, 19:53
rozalka99 rozalka99 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2019
Posty: 252
Domyślnie

Myślę, że teraz wybór lamp jest tak duży, że nie ma problemu ze znalezieniem czegoś dla siebie. W sklepach online jak np. Candellux wybór jest ogromny. Od nowoczesnych modeli jak ta https://candellux.com.pl/pl/products...956-70403.html czarno-złota tuba, po klasyczne żyrandowe drewniane lub z kryształami w stylu glamour. Grunt to wybrać oświetlenie, które będzie funkcjonalne i estetyczne jednocześnie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:02.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.