kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > KARIERA > Praca
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 11-08-2021, 19:44
gabi gabi is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2017
Posty: 638
Domyślnie Praca opiekunka

Cześć! Jestem świeżo po szkole i myślę o pracy jako opiekunka osób starszych. Byłam na kursach. Najchętniej wyjechałabym do pracy za granicę, do Niemiec żeby dodatkowo podszkolić swój niemiecki.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 12-08-2021, 19:40
olivkaa olivkaa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2019
Posty: 324
Domyślnie

Ja też jestem po kursach i pracowałam nawet jako opiekunka osób starszych w Polsce, ale zarobki niestety są marne a praca mega ciężka. Teraz szukam pracy w Niemczech. Są specjalne firmy, które organizują wyjazdy do DE dla opiekunów osób starszych. Poszukaj ofert.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 12-08-2021, 20:21
Damian_41 Mężczyzna Damian_41 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2021
Posty: 4
Domyślnie

Podziwiam kobiety które tam wyjeżdżają gdyż nie jest to łatwa praca, która wymaga wiele poświęceń.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 14-08-2021, 20:32
62miko 62miko is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 601
Domyślnie

Praca w Niemczech to najlepsza opcja jeśli chcesz pracować jako opiekunka osób starszych i dobrze zarabiać. Ja polecam firmę Promedica24.pl Nie musisz martwić się niczym. Dojazd, wyżywienie, zakwaterowanie - oni wszystko ogarniają. Poza tym zarobki są bardzo wysokie,
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 15-08-2021, 16:50
maryla328 maryla328 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2016
Posty: 332
Domyślnie

Jeśli chodzi o pracę opiekunki dla seniorów to warto zastanowić się nad wyjazdem do Niemiec. Tam to zajęcie jest zdecydowanie lepiej płatne niż w naszym kraju. Można szukać zatrudnienia na etacie lub założyć działalność. Na https://www.czecho.pl/wiadomosci/344...osob-starszych można znaleźć informacje, które zdecydowanie się przydadzą.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 16-08-2021, 19:56
boguska boguska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 1 029
Domyślnie

Pracuję z Promedica już dwa lata i jestem zadowolona. Wynagrodzenie mam wysokie i chociaż praca jest niekiedy ciężka nie mogę narzekać. Obecnie opiekuję się starszą panią, która dość dobrze sobie radzi. Chodzimy razem na spacery, dużo rozmawiamy, pilnuję żeby brała leki i pomagam w codziennej toalecie.Znasz niemiecki? Promedica zatrudnia bez znajomości języka, ale wiadomo, ze jeśli go znasz to zarobisz więcej
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 20-08-2021, 22:16
gabi gabi is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2017
Posty: 638
Domyślnie

Dziękuję wam za odpowiedzi Będę musiałą się bliżej przyjrzeć tej firmie. Znam dość dobrze niemiecki, dogadam się. nie ukrywam, że chcę wyjechać by podszkolić ten język.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 24-08-2021, 09:34
miska91 miska91 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2019
Posty: 154
Domyślnie

Ja powiem szczerze, że chciałam wyjechać do pracy w niemczech głównie po to by podszkolić się z języka. Dzięki pracy w Promedica nawijam po niemiecku jak najęta. Bez problemu dogaduję się z moimi podopiecznymi. Póki co nie mam zmaiaru rezygnować z tej pracy. Mam zapewnione wszystko czego potrzebuję - dobre pieniadze, ubezpieczenie, transport itd.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 13-09-2021, 07:31
ayris ayris is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 1 175
Domyślnie

Szkoda, że Polsce tak dobrze nie płacą za pracę opiekunki jak w niemczech. Ja wyjeżdżam z Promedica24 już kilka miesięcy i mam zamiar pracować tam jak najdłużej. Bardzo zależy mi na pracy tam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 26-09-2021, 15:42
inka inka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2016
Posty: 1 173
Domyślnie

No niestety zawsze tak było i będzie, w Niemczech płacą w euro stąd wynika różnica w zarobkach
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 04:26.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.