kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > STYL > Zakupy
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #161  
Stary 08-08-2019, 14:12
luiza30 luiza30 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2018
Posty: 207
Domyślnie

Słuchajcie chcę zamówić dwa garnitury dla mojego męża i dla syna - najlepiej oba takie same, tylko wiadomo rozmiary inne. Znacie miejsce, gdzie takie coś i ogarną? Mam znajomą co zamawiała u https://dadson.com.pl/ takie dwa garnitury i jest z nich bardzo zadowolona. A moze znacie tą firmę Wy też żeby ich zoopiniować?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #162  
Stary 12-08-2019, 19:16
GonczyPolski GonczyPolski is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2019
Posty: 4
Domyślnie

Cytat:
Napisał luiza30
Słuchajcie chcę zamówić dwa garnitury dla mojego męża i dla syna - najlepiej oba takie same, tylko wiadomo rozmiary inne.

Moim zdaniem to nie jest najlepszy pomysł... Jednak dorosły facet, a nastolatek (jak się domyślam) powinni mieć zupełnie różne garnitury. Młodzież może mieć odważniejsze kroje, a ojciec nastolatka nie musi być stary, ale młodzieniaszkiem też nie jest. To nie będzie dobrze wyglądało w towarzystwie Samo zamawianie garnituru z internetu to też nie jest najlepszy pomysł. Jeśli jakimś przypadkiem jesteś z Torunia, to zabierz ich do Vizarro - obsługa pomoze im wybrać coś adekwatnego do postury, budowy ciała no i wieku Spokojnie, majątku nie zostawicie - ceny mają przystępne, a jakosć bardzo w porządku nawet w najtańszych modelach.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #163  
Stary 14-08-2019, 08:50
ami_dudek ami_dudek is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 2 229
Domyślnie

Mój mąż bardzo lubi ubrania sportowe. Dlatego wiem, że jemu spodobałyby się różne propozycje od Desportivo. W ofercie mają między innymi koszulki sportowe męskie: https://desportivo.pl/pl/c/Koszulki/8. Warto rzucić okiem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #164  
Stary 17-08-2019, 07:28
Maria02 Maria02 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2018
Posty: 328
Domyślnie

Zegarek zawsze będzie dobrze wyglądał na męskiej ręce. Fajnie też komponują się męskie bransolety i naszyjniki.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #165  
Stary 17-08-2019, 17:07
jjusti18 jjusti18 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2017
Posty: 1 554
Domyślnie

Jeżeli chodzi o modę męską to zdecydowanie warto tutaj wspomnieć o firmie Modini.pl. Tam nie tylko można kupić świetne ubrania, które są wysokiej jakości i też w dobrej cenie. Ale również można tam znaleźć eleganckie obuwie. Każdy Pan, który lubi stylowo i schludnie wyglądać doceni tą firmę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #166  
Stary 18-08-2019, 11:17
Strelka Strelka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2018
Posty: 154
Domyślnie

Tu coraz częściej i chętniej panowie ubierają ciekawe propozycje, kolorowe dodatki, które bardzo fajnie się prezentują według mnie Myślę, że tu propozycje prezentowe od https://koloroweskarpetki.pl/13-prezenty na kolorowe skarpetki powinny bardzo dobrze się sprawdzić
Odpowiedź z Cytowaniem
  #167  
Stary 22-08-2019, 10:44
kobietka_10 kobietka_10 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 601
Domyślnie

coraz więcej mężczyzn, zwraca uwagę na wygląd. coraz częściej także możemy się spotkać, że modna koszula męska, wcale nie jest tak nadzwyczajna jeśli lubisz modę i doceniasz dobre materiały to firma https://borgio.co/pl/ na pewno okażę się dla Ciebie kopalnią niesamowitych projektów.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #168  
Stary 22-08-2019, 13:23
sabinawitek sabinawitek is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2019
Posty: 15
Domyślnie

Ja nawet powiedziałabym, że obecnie mężczyźni zwracają taką samą uwagę na swój wygląd, jak kobiety. Powiem Wam szczerze, że uwielbiam, kiedy mężczyźni ubrani są w eleganckie spodnie i koszulę w kratę oraz posiadają dobrany do tego, porządny zegarek. Dopełnieniem wszystkiego jest też z pewnością odpowiednio ustylizowana fryzura.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #169  
Stary 23-08-2019, 10:59
aniaola37 aniaola37 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 185
Domyślnie

Polecam przeczytać artykuły na blogu https://tydzienpotygodniu.com.pl/ na pewno znajdziecie mnóstwo inspiracji co do ubioru i dodatków.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #170  
Stary 23-09-2019, 12:03
michaela29 michaela29 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Apr 2018
Posty: 82
Domyślnie

Ważnym elementem w codziennym działaniu jest znalezienie wygodnej i dopasowanej torby lub plecaka. Ale - co wybrać? Ja zawsze wybieram odpowiednią torbę na wyjazdy służbowe w której zmieści mi się dosłownie wszystko!
__________________
Moja strona dla kobiet i o kobietach - diana-sport.pl, zapraszam! A jeśli kochacie aktywność fizyczną to zapraszam na plecakowiec.pl.

Ostatnio edytowane przez michaela29 : 23-09-2019 o 12:09.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:52.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.