kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > KARIERA > Praca
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 12-05-2015, 15:36
ARNOLD1606 Mężczyzna ARNOLD1606 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2014
Posty: 9
Domyślnie Reklama sklepu

Witam Serdecznie

Od znajomego szefowa chce rozreklamować swój sklep internetowy. Myśli nad reklamą w mieście lub na drogach wjazdowych do miasta na tablicach. Kazała mu poszukać firm, które oferują wynajem tablic reklamowych. Mieliście z takimi firmami styczność?? Jakie są stawki?? Możecie polecić coś z własnego doświadczenia??
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 12-05-2015, 15:50
Sun79 Sun79 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2014
Posty: 12
Domyślnie

Jak to mówią reklama dźwignią handlu. Więc myślę, że na pewno dzięki takim reklamą będzie odzew tylko trzeba na pewno zobaczyć czy kasa wydana na reklamę zwraca się pod postacią zwiększonej sprzedaży. Na samym początku zastanowiłabym się nad 2-3 miejscami aby sprawdzić czy to ma sens.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 13-05-2015, 10:46
UltraSpring92 UltraSpring92 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2014
Posty: 11
Domyślnie

Tak naprawdę masz minimum dwie opcje.
Możecie kupić własne tablice, zdobyć odpowiednie pozwolenia i je zamontować lub wynająć powierzchnię reklamową na już istniejących tablicach.
W moim odczuciu (w naszym chorym kraju) opcja nr jeden będzie prostsza i tańsza, bo odpada wycieczka po urzędach i wypełnianie tony papierów...a na koniec i tak może się okazać, że nie dali zgody
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 13-05-2015, 12:01
Prosieciech82 Prosieciech82 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2014
Posty: 9
Domyślnie

Możesz to wszystko zlecić jakiejś agencji reklamowej lub drukarni. Nie wiem, czy u ciebie w mieście są takie stacjonarne firmy:-) jeśli nie, to niestety będziesz musiał posiłkować się internetem, ale teraz wszystko jest możliwe. Taka reklama to bardzo dobry pomysł i raz wydane pieniądze, ale na dochodowy cel:-) może nie od razu będą wyniki, ale z pewnością będą:-)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 14-05-2015, 06:56
najbudzimir1659 najbudzimir1659 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2014
Posty: 9
Domyślnie Reklama sklepu

Drukarnie drukarniami i takie poszukiwania, ale po co tracić czas, są w sieci fajne firmy oferujące nowoczesne formy reklamy jakiej szukasz, są tam wyceny i opis tego jakie oferty i dla jakich reklam proponują. Weź pod uwagę jednak fakt, że taki wynajem tablic reklamowych to jest droga inwestycja, więć może na początek spróbuj bardziej zadbać o wizerunek firmy/marki w Internecie.

Ostatnio edytowane przez najbudzimir1659 : 20-05-2015 o 10:10.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 17-06-2015, 21:40
Nika Nika is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 10
Domyślnie

Ciężko mówić o cenach, bo to pewnie zależy od konkretnej firmy i konkretnego zlecenia. Ja się zastanawiałam nad tablicą (bannerem?) reklamowym, ale nie wynajmowanym tylko takim "na stałe", chciałam tez coś takiego: http://fabrykareklamy.pro/produkcja/...ice-reklamowe/ Ceny zależą zapewne od wielu czynników, ale tak na odległość, na forum nie da się tego oszacować. Najlepiej skontaktować się (np. napisać e-maila lub zadzwonić) do kilku firm i popytać. Na pewno udziela fachowej i rzetelnej informacji czy nawet przygotują wycenę. Ja ostatecznie na razie się nie zdecydowałam, ale kilka rozmów mam za sobą.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 21-06-2015, 19:46
funri funri is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2014
Posty: 395
Domyślnie

te tablice to zaśmiecanie miejskiej przestrzenie. Dla mnie to obrzydlistwo.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 22-06-2015, 13:51
62miko 62miko is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 601
Domyślnie

Ja na Twoim miejscu postawiłabym na content marketing. Całą kampanię można zorganizować i śledzić w programie dostępnym na http://inbound-cloud.pl/ Pozwala on też na zarządzanie profilami w social mediach.
Reklama w sieci to chyba najskuteczniejszy sposób na wypromowanie firmy i ja bym szła w tym kierunku.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 13-02-2016, 18:44
Coldi Coldi is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Posty: 839
Domyślnie

Może spróbuj reklamy w sieci. Wiele firm tak się promuje
Dużo na ten temat znajdziesz na tym http://alterweb.pl/ portalu. Znajdziesz tam ciekawe artykuły w zakresie e-commerce, e-marketingu, całej otoczki prawnej dotyczącej życia w internecie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 14-02-2016, 23:40
Dafne34 Dafne34 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2016
Posty: 847
Domyślnie

Moim zdaniem dzisiaj reklama w sieci to podstawa, ale przede wszystkim trzeba wiedzieć, jak się za to zabrać. Po pierwsze musimy sobie uświadomić, że jednym z wyznaczników popularności danej stronki jest jej pozycja w wyszukiwarce. 80 procent użytkowników sieci przegląda tylko pierwszą stronę w wynikach, wobec czego jest o co zawalczyć. Jeżeli nasza strona jest zoptymalizowana, możemy postawić na pozycjonowanie, jednakże tutaj na wyniki trzeba będzie czekać kilka miesięcy. Bardziej efektywną formą reklamy w sieci jest kampania Google AdWords, ponieważ tutaj już w kilka dni możemy wskoczyć do pierwszej dziesiątki. Nie znając się na promocji sieci, można śmiało zlecić ją takiej firmie jak http://www.promopager.com/ref/393, przy czym decydują się u nich na pozycjonowanie, przez pierwsze 3 miesiące nie płacimy za tą usługę, a dopiero w momencie, kiedy będą widoczne efekty. Skuteczne działania to klucz to uzyskania przewagi nad konkurencją.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:00.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.