kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Wnętrza
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 11-07-2017, 10:53
Fantazja30's Avatar
Fantazja30 Fantazja30 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2014
Posty: 577
Domyślnie Co myślicie o tapetach we wnętrzach?

Jak wam się widzą tapety we wnętrzach?
Jestem ciekawa czy zdecydowałybyście się na coś takiego u siebie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 11-07-2017, 17:35
Dulcynea Dulcynea is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 747
Domyślnie

Mogą wyglądać dobrze takie tapety.
Moim zdaniem mają szansę naprawdę się sprawdzić, pod warunkiem, że dobrze je połączysz z resztą wnętrza.
To dość istotne.
Tutaj https://holy-art.pl/ z kolei możesz przejrzeć różne gotowe wzory.
Poszukaj czegoś oryginalnego.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 15-07-2017, 23:07
tomilidzons Mężczyzna tomilidzons is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 150
Domyślnie

Nie podobają mi się tapety, już bardziej fototapeta. Coś, co zakryje jedną ścianę albo jej kawałek, ale nie wszystkie. Ja mam chyba uraz po czasach, kiedy tapety mieli prawie wszyscy a wzorów nie było zbyt wiele.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 16-07-2017, 12:53
LadyMarmelade LadyMarmelade is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2017
Posty: 4
Domyślnie

Hmmm moim zdaniem są okej, ale raczej nie na wszystkie ściany, być może np na jedną w celu urozmaicenia, dość szybko się brudzą i później rodzi się problem
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 17-07-2017, 09:54
marzar marzar is offline
Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 39
Domyślnie

Ja tam wolę fototapety, np takie jak te tu w sklepie fototapetka.eu. Dla mnie fototapeta z uliczka grecka jest obecnie na topie. Lubię takie klimaty.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 19-07-2017, 11:39
Ravthid Ravthid is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 499
Domyślnie Tapety

Ja nie jestem wielką wielbicielką tapet, być może, podobnie jak tomilidzo pamiętam, kiedy większość mieszkań była pokryta tapetami za komuny. Do tej pory jednak musiałam przemęczyć się z mieszkaniem pokrytym tapetami, ponieważ kupiliśmy nasze cztery kąty na rynku wtórnym. Byliśmy więc skazani na zastane wnętrze i postanowiliśmy przeczekać kilka lat, odbić się finansowo i dopiero przystąpić do remontu. Nadszedł wreszcie ten czas i zamierzam pomalować wszystkie pomieszczenia. Już udało nam się zaplanować urlop, ja dostałam nawet trzy tygodnie, bo miałam jeszcze zaległy, z tego dwa poświęcę na remont. Nie będę za bardzo kombinować, pomalujemy pokoje z moim jankiem w jasne barwy. Jestem generalnie optymistką i takie kolory, optymistyczne chcę mieć u siebie w domu. Mogę jeszcze dać poradę osobom, które dopiero będą przystępować do remontów. Warto wcześniej sprawdzić, jak dany kolor będzie wyglądał na ścianie, za pomocą testeru. Ja korzystałam z testerów Duluxa - tutaj - https://www.dulux.pl/pl możecie o nich poczytać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 25-07-2017, 17:40
marlenkaa marlenkaa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 730
Domyślnie

Uważam, że takie wnętrza wyglądają bardzo fajnie. Jeśli chcecie, to możecie zajrzeć do tapety pokojowe . Tapety tutaj dostępne są naprawdę dobre i solidne, więc myślę, że i wam oferta się spodoba.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 01-08-2017, 09:00
annamar annamar is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 998
Domyślnie

Ja nie lubię generalnie! Mam takiemeble w domu: https://milemaison.pl/meble-prowansalskie-mon treux-soft-grey kompletnie to do nich nie pasuje z tapety. To jest w ogóle genialny prowensalski styl.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 11-08-2017, 13:43
superultra's Avatar
superultra superultra is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Miasto: Łódź
Posty: 8
Domyślnie

Jeśli widzę aranżację wnętrza z tapetą w jakiś naprawdę ładny wzór, gdzie wszystko gra ze sobą harmonijnie, to nawet mi się podobają, bo można niskim kosztem diametralnie coś zmienić w wystroju w ten sposób. Natomiast jakbym sama miała coś nałożyć, to koniec końców nie zdecydowałabym się - teraz jest tyle pięknych kolorów ścian, że jest z czego wybierać i szkoda byłoby je zakryć nie do końca trwałym materiałem. Chyba, że ktoś nie może sobie pozwolić na remont, a chce zakryć ścianę/ściany przed widokiem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 17-08-2017, 11:34
Kostka Kostka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2014
Posty: 1 386
Domyślnie

A co mam myśleć? To raczej nic nadzwyczajnego, sama mam u siebie tapety na ścianach
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:05.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.