kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Małżeństwo
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 03-02-2015, 09:59
onemarguerite85 onemarguerite85 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 10
Domyślnie

Taki krótki weekend to najlepiej, żeby był właśnie romantyczny i z tego względu po prostu najlepiej jest się wybrać do byłem stolicy Polski a mianowicie do Krakowa. Przekonajcie się wszystkie same, że rzeczywiście jest to miasto miłości i po prostu warto tam być chociaż tak minimum od piątku do niedzieli hihi
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 06-02-2015, 08:21
emiliada emiliada is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 10
Domyślnie

Kraków piękne miasto naprawdę i szkoda tylko, że dalej nie nie jest stolicą Polski..Na taki szybki weekend najlepiej jeszcze romantyczny to wiadomo sprawa, że warto pojechać do Wrocławia - który jest właśnie miastem możliwości i jest znakomity na taki krótszy wypadzik razem ze swoim facetem a Wrocław nocą jest cudny
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 20-02-2015, 14:37
Adelka's Avatar
Adelka Adelka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2014
Posty: 237
Domyślnie

A byłyście dziewczny w okolicach Tczewa? Warto jest wybrać sie tam na weekend z uwagi na to,że w okolicy jest bardzo wiele fajnych miejsc , które można zwiedzić. Malbork. Blisko jest również do Elbląga czy do Trójmiasta. Jakiś czas temu postanowiliśmy zrobić sobie z mężem taki weekend we dwoje. Dzieci zostały u dziadków a my wykupiliśmy sobie romantyczny weekend tutaj:
http://www.hotelnadwisla.com.pl/
Hotel znajduje się tuż nad Wisłą. Za niecałe 5 stówek mielismy tam wyżywienie ( kolacje przy świecach oraz degustacja win z sommelierem - co bardzo podobało się mojemu mężowi) oraz dodatkowe bonusy .Takie jak sesja zdjęciowa oraz nieograniczone korzystanie ze spa ( sauna oraz jacuzzi).
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 26-02-2015, 09:53
jmalinowska's Avatar
jmalinowska jmalinowska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2013
Posty: 148
Domyślnie

Wszystko zależy od Waszej fantazji. Jest bardzo wiele miejsc, które warto jest odwiedzić. W sieci znajdzie się również wiele przewodników. Na przykład tutaj;
http://szerokiej-drogi.pl/
Sama polecam szczególnie:
Nałęczów oraz spa
Toruń - jedno z najładniejszych miast w Polsce
Kotlinę Kłódzką - znajduje się tam bardzo wiele szkół narciarskich
oraz Kraków - ponadczasowe miasto, które jest dla mnie najpiękniejsze na świecie.
Może warto byłoby zastanowić sie nad wypożyczeniem sobie na wakacje samochodu? Zawsze można dotrzeć w dowolne miejsce.
__________________
Czasami się zastanawiam, czy przypadkiem coś jest ze mną nie tak. Być może za dużo czasu spędzam w towarzystwie moich bohaterów literackich i, co za tym idzie, moje ideały i oczekiwania są zdecydowanie zbyt wysokie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 11-03-2015, 20:12
pejjpers pejjpers is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Posty: 8
Domyślnie

Tak od fantazji zdecydowanie : ) ale jeśli chodzi akurat o taki krótki weekend to najlepiej gdzieś sobie pojechać w góry z tego prostego powodu, że tam jest dobry klimat i to powietrze. Znakomicie można wykorzystać te 2 dni od piątku do niedzieli na wspinaczki górskie np. w Karpaczku na śnieżke
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 26-03-2015, 10:06
karply karply is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Posty: 8
Domyślnie

Jest pięknie na tej śnieżce ja tam byłam. Według mnie to bardzo okej jest pojechać na taki krótki urlop we dwoje po prostu no wiecie do Krakowa. To jest przecież takie miasto miłości i dla zakochanych. Świetnie się sprawdzi akurat taki krótki wypad i będzie romantycznie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 30-03-2015, 19:37
Briddhtet Briddhtet is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2015
Posty: 10
Domyślnie

To tego Ci akurat wszyscy życzymy i zobaczymy jak to akurat w twoim przypadku będzie czy taki cud miód czy jakoś zdecydowanie będzie trochę gorzej i po prostu trzeba będzie Ci się zadowolić takim jakimś bliższym miejscem z twojej miejscowowośći ; ) plan masz bardzo dobry a ja podsuwam i tak zobaczyć stolice woj. dolnośląskiego Wrocław
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 08-04-2015, 16:23
dara dara is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Posty: 8
Domyślnie

Już byliście na tych krótkich właśnie weekendach czy po prostu jeszcze niestety nie ? Bo u mnie to sprawa się przedstawia w taki sposób, że po prostu no wiecie ja to akurat chcę sobie pojechać na weekend teraz bo podobny ma być słoneczny nad morze i wybieramy z mężem takie miasto jakim jest Hel, ktoś już tam był?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 16-04-2015, 19:50
klubra klubra is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2014
Posty: 22
Domyślnie

Ja dopiero jestem przed takim weekendem we dwoje. Wybraliśmy hotel villabohema.pl w Kazimierzu Dolnym na Lubelszczyźnie. Szkoda, że akurat nie będzie tam festiwalu filmowego, no ale pokorzystamy ze SPA i innych atrakcji
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 18-04-2015, 12:12
misiok Mężczyzna misiok is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2015
Miasto: dolny śląsk
Posty: 1
Domyślnie

A może Sudety? bardzo ładne widoki, łono natury http://www.misiowka.com
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:02.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.