kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Ciąża
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 27-03-2015, 11:57
tulipanna tulipanna is offline
Member
 
Zarejestrowany: Dec 2014
Posty: 38
Domyślnie piękne ciało po ciąży

jak obie poradziłyście z nadmiarem ciała po ciąży? rozstępami?? udało się wam wrócić do figury sprzed ciąży?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 27-03-2015, 20:43
femme.m femme.m is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 2 170
Domyślnie

Mnie się udało, ale ostro ćwiczyłam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 30-03-2015, 13:04
krateczka krateczka is offline
Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 96
Domyślnie

mnie pani w Arkadii zrobiła "wykład" co dobrze robi na takie problemy i razem dobrałyśmy zabiegi, poza tym dieta i ćwiczenia, ćwiczenia i jeszcze raz ćwiczenia
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 11-04-2015, 21:24
kareczka kareczka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Posty: 7
Domyślnie

Prawda jest taka, że o własne ciało trzeba dbać już w trakcie ciąży. Czasem nawet, jeżeli ciąża jest planowana, niektóre kobiety przed zajściem w ciąże zrzucają trochę swoją wagę (jeśli mają nadmiarowe kilogramy oczywiście ) Wtedy po ciąży o wiele łatwiej wrócić do formy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 23-04-2015, 11:49
Madlen89 Madlen89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 741
Domyślnie

Prawie każda kobieta ma problem po ciąży ze swoją sylwetką. Trzeba przejść na odpowiednią dietę oraz ćwiczenia. Ja tak miałam ale dopasowałam się do http://lovi.pl/pl/dieta/530 Co mi bardzo pomogło bo dzięki temu wróciłam do formy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 04-05-2015, 19:46
zulma zulma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2013
Posty: 514
Domyślnie

Na pewno trzeba o siebie dbać
Warto zainwestować chociażby w fajną bieliznę do karmienia. Bardzo ładne modele ma chociażby marka Cake Lingerie (tu: http://boutiquebielizny.com/ można sobie zerknąć). W takiej bieliźnie nie tylko wyglądamy, ale i czujemy się o wiele lepiej.
No i nie można sobie odpuszczać. Wrócenie do figury sprzed ciąży jest możliwe, ale wymaga sporo samozaparcia i silnej woli.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 05-05-2015, 14:05
kretuna kretuna is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Posty: 7
Domyślnie

Cytat:
Napisał femme.m
Mnie się udało, ale ostro ćwiczyłam
No to dobrze jestem z Ciebie dumna. Tylko powiedz co takiego ćwiczyłaś i co to było ? Bo ja jestem po ciąży i sama nawet nie wiem co zrobić tak, żeby wrócić do dawnej mojej takiej formy, która czasem była jak była ale w ruchu zawsze byłam bardzo mocna. Przed zajściem w ciąże bardzo dużo biegałam i pływałam, jak uważacie teraz też mogę tak pływać i biegać?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 05-05-2015, 17:58
janastazy janastazy is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2015
Posty: 10
Domyślnie

Mi się również udało ciężką pracą nad sobą. Nie było łatwo pogodzić opiekę nad dzieckiem dodatkowo z ćwiczeniami i dietą, ale udało się. Przed ciążą schudłam, także generalnie tyłam tylko w brzuchu. Smarowałam się kremami więc rozstępów też uniknęłam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 19-02-2016, 19:18
Coldi Coldi is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Posty: 839
Domyślnie

Redukcja ciała po ciąży nie jest niczym strasznym i na prawdę idzie doprowadzić ciało do porządku. Ja bardziej obawiam się chorób w ciąży takich jak zakrzepowe zapalenie żył leczenie go itp rzeczy. Redukcja wagi przyjdzie później
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 10-03-2016, 11:54
Madlen89 Madlen89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 741
Domyślnie

Słyszałam że aby zadbać o swoje ciało po ciąży można stosować podczas kąpieli kosmetyki pielęgnacyjne dla niemowląt. Czy to prawda ? A jeśli tak to czy słyszałyście coś może o http://www.eloderm.pl/emolienty-dla-...s-u-niemowlat/ Cieszą się bardzo dobrą opinią i z chęcią dowiem się co Wy o tym sądzicie
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:35.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.