kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > STYL > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #41  
Stary 09-02-2017, 21:13
gabi gabi is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2017
Posty: 638
Domyślnie

Nie każdy moze nosić soczewki.
A powiedzcie mi znacie dziecko które ma zeza i nosi okulary? Jak przebiega leczenie? Czytałam na http://portalpolska.pl/artykul-leczenie-zeza-u-dzieci że nieleczony zez moze mieć bardzo poważne konsekwencje. Mój syn ma zeza od urodzenia i próbujemy go wyleczyć.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #42  
Stary 10-02-2017, 09:54
kawoholiczka kawoholiczka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2017
Posty: 3
Domyślnie

dokładnie jak wyżej, kumpel 10 lat nosił okulary bo nie mógł soczewek mieć, dopiero jakiś lepszy lekarz stwierdził że mooooże zacząć ale bez przesady żeby cały czas bo to źle będzie wpływać na wzrok
Odpowiedź z Cytowaniem
  #43  
Stary 30-03-2017, 10:13
mozajka mozajka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 1 152
Domyślnie

Ja jednak chyba okulary, jakoś soczewki mnie nie przekonują. Z resztą okulary online są dużo tańsze i jest na prawdę spory wybór. A dobrze dobrane oprawki są nawet fajnym dodatkiem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #44  
Stary 05-04-2017, 11:00
Laduly Mężczyzna Laduly is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 13
Domyślnie

oprawki giorgio armani poznań to coś o czym marzę od jakiegoś czasu. Przy następnej wymianie szkieł będę musiała rozważyć również zmianę oprawek na nowe. Moje obecne są już bardzo wynoszone
Odpowiedź z Cytowaniem
  #45  
Stary 07-04-2017, 12:58
vilma vilma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 844
Domyślnie

Ja próbowałam nosić soczewki ale nie przypadły mi do gustu. Wolę więc okulary. Pamiętam, jak kiedyś były one traktowane jako wstydliwa konieczność. Teraz to kwintesencja mody Oprawki są dostępne w takiej ilości kształtów czy kolorów, że każdy znajdzie coś dla siebie! Polecam tylko w tym celu udać się do dobrego optyka np. http://www.optykniedbala.pl/ który posłuży radą w wyborze odpowiednich oprawek i fachowo dopasuje szkła.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #46  
Stary 13-04-2017, 08:27
gabriela90 gabriela90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 1 525
Domyślnie

Od paru lat noszę już soczewki i nie zamieniłabym ich na żadne okulary korekcyjne. Ze względu na dobrą ofertę korzystam z https://optiland.pl/soczewki gdzie znajdę soczewki dla siebie do pracy neutralne lub na imprezę kolorowe.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #47  
Stary 13-04-2017, 12:52
Eldor22 Mężczyzna Eldor22 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2017
Posty: 1
Domyślnie

Nie wiem czemu mam cały czas opór do soczewek.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #48  
Stary 21-04-2017, 14:27
Kamilla's Avatar
Kamilla Kamilla is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jan 2017
Posty: 69
Domyślnie

A ja noszę soczewki, okulary tylko w domu. To o wiele wygodniejsze, niż okulary.
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #49  
Stary 04-05-2017, 18:58
marmoladka marmoladka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 385
Domyślnie

nie każdy może nosić soczewki. Najlepiej skonsultować to ze swoim lekarzem okulistą. Ja chodzę do gabinetu OkoAkcent w Krakowie, gdzie przyjmuje pna doktor Hanarz. Bardzo miły i sympatyczny człowiek. A do tego świetny specjalista.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #50  
Stary 27-02-2018, 17:28
muuzkowa muuzkowa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 537
Domyślnie

Najlepiej to ani to ani to Najlepszą opcją jest laserowa korekcja wzroku. Teraz w Katowicach powstala taka nowoczesna klinika Optegra i tam maja wlasnie najnowoczsniejsza metode korekcji wzorku - metodą Lentivu. Myśle, ze taka korekcja to zdecydowanie najlepsza z opcji.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:33.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.