kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > STYL > Wizaż
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 09-07-2015, 16:25
kolakina kolakina is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 8
Domyślnie Gdzie kupujecie...

Witajcie:-) Chciałabym poznać wasze opinie dotyczące Kupowanie profesjonalnych kosmetyków fryzjerskich:-) Gdzie kupować? W salonie fryzjerskim, czy online? A może jakiś dobry stacjonarny sklep fryzjerski sprostałby wyzwaniu? Jak to jest u was? Kupujecie tradycyjnie, zazwyczaj w Rossmanie:-) czy all exclusive, w salonie fryzjerskim? :-) Czy zakupy tego rodzaju produktów, farb do włosów, toników, masek nie wychodzi taniej, przy zakupach online? Jakie są wasze doświadczenia w tym temacie? Ciekawa jestem, czy takie, jak moje...:-)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 10-07-2015, 20:52
Aurelia Aurelia is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 6
Domyślnie

Jeżeli chodzi o mnie i o kosmetyki do stylizacji włosów to u mnie jest różnie Kiedyś kupowałam w Rossmanie, potem w aptece z racji na problemy z wypadaniem włosów, a obecnie jest to różnie, ponieważ kupuję i w aptece i w salonach fryzjerskich i w sklepach internetowych, gdzie znajduję moje ulubione maseczki i odżywki do włosów szukam zwykle promocji lub zamawiam większe ilości, ponieważ dochodzi tu niestety przesyłka :*
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 15-07-2015, 19:58
Karolinka Karolinka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2015
Posty: 6
Domyślnie

Z kosmetykami fryzjerskimi u mnie bywało różnie. W lepszych finansowo miesiacach kupowałam u mojej fryzjerki - zamawiała mi w swojej hurtowni i zawsze było trochę taniej. A jak były gorsze miesiace to kupowałam w zwykłych lokalnych drogeriach - dla włosów taka odmiana też zawsze jest dobra. jak się przyzwyczają do tych profesjonalnych to potem trudno je odzwyczaić
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 15-07-2015, 23:24
Miminka Miminka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 6
Domyślnie

Ja kiedyś kupowałam maskę i szampon u mojej fryzjerki ponieważ nigdzie ich nie było były to kosmetyki fryzjerskie, z czasem jednak poszperałam w internecie i znalazłam ... po czym okazało się że strasznie przepłacałam, dlatego teraz większość kosmetyków kupuję właśnie w sklepach internetowych ale nie mam jakiegoś jednego sprawdzonego czy ulubionego
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 17-07-2015, 20:56
belka77 belka77 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 7
Domyślnie

Witaj, czasami również warto korzystać z szamponów, które można dostać w zielarni. Są one również bardzo dobre. Warto kupować w sieci, bo często można dostać produkty, które są niedostępne w stacjonarnych sklepach. Sporą zaletą jest również ich przystępna cena. Ja zamawiałam prostownicę online tutaj: http://lapuella.pl/ i jestem z niej bardzo zadowolona, więc naprawdę warto korzystać z takich sklepów.

Ostatnio edytowane przez belka77 : 29-07-2015 o 21:32.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 18-07-2015, 10:51
kolakina kolakina is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 8
Domyślnie

Zielarnia to bardzo dobry pomysł, z tymże u nas nie ma zielarni... zostaje apteka, Rossman lub salony fryzjerskie. Salony odpadają, bo tam jest masakrycznie drogo, w Rossmanie wszystko jest na jedno kopyto, apteka to ma specjalistyczne produkty, ale lecznicze chyba bardziej, więc zostaje net:-) znacie jakieś sklepy online, z dobrymi produktami i z dobrymi cenami?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 30-07-2015, 13:49
eliza104 eliza104 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2014
Posty: 1 915
Domyślnie

Raczej nie kupuję takich profesjonalnych kosmetyków do włosów - jako klient indywidualny nie mam do nich dostępu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 07-09-2016, 14:09
peszton peszton is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 10
Domyślnie

Zazwyczaj na online jest taniej
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 08-03-2017, 23:36
Emily Emily is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 957
Domyślnie

Zgadzam się z wypowiedzią powyżej. Ja ostatnio korzystam z aptek internetowych. Ponieważ mam wstydliwy problem, wolę zakupy robić w sieci. Znalazłam artykuł poradnikowy ze strony http://www.tena.pl/kobiety/centrum-i...zymania-moczu/ i kupiłam specjalistyczne wkładki dla osób z tym problemem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 09-03-2017, 13:19
Oskajra Oskajra is offline
Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 80
Domyślnie

Ja robię zakupy tam, gdzie mam możliwość wyboru tego kuriera http://www.dhlparcel.pl/content/dhl_...poland/pl.html W przeciwnym wypadku rezygnuję z zakupów. Mam dosyć użerania się z reklamacjami.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:39.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.