kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Małżeństwo
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #161  
Stary 07-01-2020, 10:52
ami_dudek ami_dudek is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 2 219
Domyślnie

Można wypożyczyć przyczepę kampingową i wybrać się na przykład na parę dni nad morze. Bardzo dobrą ofertę ma wypożyczalnia przyczep kempingowych Autocampingi: https://autocampingi.pl/. Warto się nad tym zastanowić.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #162  
Stary 14-01-2020, 12:26
kobietka_10 kobietka_10 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 601
Domyślnie

A może wypad do Gdańska? Jest tam bardzo fajny nowy obiekt https://www.famagdansk.pl/ i można się zatrzymać w bardzo atrakcyjnej cenie (2 noce za 550 zł). Dodają śniadania w cenie, do wykorzystania w restauracji voucher na 100 zł i do tego wino do pokoju. A do tego do dyspozycji gości ekspres do kawy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #163  
Stary 17-01-2020, 09:50
angelo10 angelo10 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 119
Domyślnie

góry sa spoko, ale z racji, ze my co roku w góry jeździmy to teraz wybraliśmy kierunek mazury słuchajcie. Jedziemy do hotelu pory roku, tam mają super atrakcje, bo i grille robia na ferie, wieczorynki dla dzieci sa, sa zajęcia z jogi i mają niedaleko fajny - sztucznie naśnieżany stok, wiec można sie wybrać na narty
Odpowiedź z Cytowaniem
  #164  
Stary 19-01-2020, 14:23
Coldi Coldi is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Posty: 839
Domyślnie

Może kierunek kraków-warszawa to coś dla Was na taką krótką wycieczkę?
Zerknij sobie i zaplanuj tak jak Wam się podoba.
Ja uważam, że takie krótkie weekendy później są naprawdę zapamiętane na długi czas.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #165  
Stary 19-01-2020, 18:14
Dora Wilk Dora Wilk is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2019
Posty: 21
Domyślnie

My od pewnego czasu jeździmy na krótkie wypady w góry, bo mamy bliżej niż nad morze, a poza tym jest tam większy spokój. Bardzo mocno pokochaliśmy domki w górach, przede wszystkim w Zakopanem i okolicach. Jeśli chcecie coś takiego sobie wynająć to wejdźcie na stronę tatrytop.pl, bo oferta jest oszałamiająca jak sam wygląd domków. Na stronie pooglądacie zdjęcia, sprawdzicie co oferują, a także wolne terminy oraz od razu zarezerwujecie sobie miejsca
Odpowiedź z Cytowaniem
  #166  
Stary 19-01-2020, 18:32
alina83 alina83 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2019
Posty: 580
Domyślnie

Może wyjazd na 4 dni i odnowa biologiczna nad Morzem Martwym? Super sprawa, my się zregenerowaliśmy, wygrzaliśmy, także wróciliśmy tym pobytem zachwyceni. Tu macie stronę https://eternitytravel.pl/program-odnowa/ Z plusów jeszcze - widoki piękne i pyszna kuchnia.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #167  
Stary 23-02-2022, 09:22
perelka perelka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2015
Posty: 549
Domyślnie

My chcemy latem wyskoczyć na kilka dni nad morze i zapisać się na taki jednodniowy kurs, który organizuje szkoła kitesurfingu. Już od kilku lat zbieramy się, że spróbowac tego sportu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #168  
Stary 30-03-2022, 13:11
E-Mangas87 E-Mangas87 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2019
Posty: 5
Domyślnie

Myślałam o krótkim wypadzie, niedaleko gdzie mieszkam. Czy są jakieś ładne kwatery w Suchym Lesie, albo gdzieś w okolicy? Polecacie coś?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #169  
Stary 03-04-2022, 10:15
dioka dioka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2022
Posty: 559
Domyślnie

Odkąd stosuje melanotan mam ładną opaleniznę przez cały rok. Z racji tego, że jestem bladej karnacji zależało mi na ładnej opaleniźnie i w końcu się udało i to bez solarium, dla mnie rewelacja.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #170  
Stary 15-05-2023, 09:06
Aligru Aligru is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2019
Posty: 265
Domyślnie

Kołobrzeg! Mam fajną miejscówkę tam do polecenia - https://hotelmonalisa.pl/ Zakochacie się w tym miejscu
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 01:42.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.