kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Wnętrza
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #51  
Stary 08-04-2019, 14:36
kobitkazkrk kobitkazkrk is offline
Member
 
Zarejestrowany: Apr 2019
Posty: 51
Domyślnie

Może jakaś folia dekoracyjna na okno? Ja mam u siebie i bardzo ładnie to wygląda. Można dobrać folie pod kolor elementów łazienki i jest pięknie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #52  
Stary 10-04-2019, 11:10
DanielaMT77 DanielaMT77 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Apr 2017
Posty: 82
Domyślnie

Macie jakiś pomysł na urządzenie swojej łazienki? Ja zastanawiam się nad opcją od https://krzemien.com.pl Znalazłam tu wiele fajnych rzeczy robionych na wymiar, w tym nowoczesne umywalki, brodziki czy też wanny. Na pewno z nimi urządzicie swoją łazienkę w nowoczesnym stylu
Odpowiedź z Cytowaniem
  #53  
Stary 10-04-2019, 11:36
saint saint is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 24
Domyślnie

Do lazienki to potrzebny bedzie kibel.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #54  
Stary 22-04-2019, 13:55
jollomika jollomika is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 495
Domyślnie

Jeśli chodzi o kabiny prysznicowe to moim zdaniem najlepiej jest kiedy zdecydujecie się na kabinę wykonaną na wymiar. Takimi usługami zajmuje się na przykłąd ta firma https://centrumszkla.eu/kabiny-prysznicowe/ . Według mnie to najlepsze rozwiązanie jeśli cenicie sobie wygodę, elegancję i najlepsze możliwie wykorzystanie dostępnej przestrzeni!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #55  
Stary 22-04-2019, 15:23
mozajka mozajka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 1 152
Domyślnie

A ja ostatnio byłam w hotelu i na ścianie w łazience był zamontowany zielony miękki mech. Rewelacja! Był na ścianie przy wannie. Wygląda to rewelacyjnie, czy ktoś wie czy taki mech mogę mieć też u siebie w łazience w domu? Gdzie znajdę wykonawce czegoś takiego?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #56  
Stary 23-04-2019, 15:45
poltrok's Avatar
poltrok Mężczyzna poltrok is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Miasto: Gdynia
Posty: 18
Domyślnie

Moja żona zażyczyła sobie łazienkę w stylu retro. Jestem ciekawy czy uda nam się urządzić to pomieszczenie tak, żeby była zadowolona, bo niestety ciężko jest kupić materiały aby pasowały do takiego stylu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #57  
Stary 24-04-2019, 09:23
Coldi Coldi is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Posty: 839
Domyślnie

Myślę, że na pewno przydałoby się lustro. W zależności od tego jaką masz łazienkę dobierz odpowiednie dla siebie. Możesz zerknąć tu
lustra wrocław
i myślę, że na pewno coś dla siebie znajdziesz.
Takie lustro w łazience nada elegancji i będzie też praktyczne.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #58  
Stary 24-04-2019, 17:18
antosia antosia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 113
Domyślnie

Cytat:
Napisał mozajka
A ja ostatnio byłam w hotelu i na ścianie w łazience był zamontowany zielony miękki mech. Rewelacja! Był na ścianie przy wannie. Wygląda to rewelacyjnie, czy ktoś wie czy taki mech mogę mieć też u siebie w łazience w domu? Gdzie znajdę wykonawce czegoś takiego?

Oczywiście, ze możesz. A nawet warto go mieć. Na http://kreatywnazielen.pl/sciany-i-p...-reniferowego/ masz opisany taki panel i różne możliwości. Taki mech nie wymaga żadnej pielęgnacji. Poczytaj sobie o nim, to się nazywa chrobotek reniferowy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #59  
Stary 25-04-2019, 22:06
sandra99 sandra99 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2019
Posty: 5
Domyślnie

Planując łazienkę warto zajrzeć na tę stronę globalsanit.com.pl znajdziecie tam wysokiej jakości armaturę
Odpowiedź z Cytowaniem
  #60  
Stary 29-04-2019, 22:28
majka34 majka34 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 379
Domyślnie

Do łazienki moim zdaniem najlepiej sprawdzą się piękne płytki. Przeważnie robimy łazienkę raz na długi czas. Warto zerknąć na propozycje do https://www.merkurymarket.pl/plytki-hiszpanskie/ . Myślę, że znajdziesz tam wiele ciekawych propozycji w dobrej cenie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:07.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.