kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > STYL > Wizaż
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #91  
Stary 07-12-2019, 15:09
astraso astraso is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2019
Posty: 2 437
Domyślnie

Więcej informacji na ten temat znajdziecie tutaj: http://nasionamarihuanygdansk.pl
Odpowiedź z Cytowaniem
  #92  
Stary 10-12-2019, 14:20
sunka sunka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2019
Posty: 304
Domyślnie

od niedawna moim numer one jest na pewno krem " Egyptian Miracle" z Eveline. Super o tyle, że mozna go spokojnie stosować do pielęgnacji twarzy, ciała i włosów takie 3w1 Ma stała konsystencję kremu ale jak rozgrzejemy go w dłoniach zmienia się w olejek. Kolejne plusy? 100% naturalnego składu i cena niecałe 20 zł.


Ostatnio edytowane przez sunka : 11-12-2019 o 10:53.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #93  
Stary 31-12-2019, 10:09
berry berry is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 366
Domyślnie

Do codziennej pielęgnacji twarzy należy używać dobrej jakości kremów ( najlepiej naturalnych kosmetyków ), które będą skutecznie i długotrwale nawilżać. Na pewno próbowałaś już nie jednego kremu, więc często bywało tak że nic nie pomagało to proponuje kremy, żele, masła, piankę, serum etc. od marki https://alkemie.com/ . Sama natura i wysoka jakość!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #94  
Stary 08-01-2020, 11:22
XXXdama XXXdama is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 325
Domyślnie

Ja ostatnimi czasy całkowicie przerzuciłam się na kosmetyki naturalne. Bardzo duży wybór można znaleźć na ichemia.pl. Sama od dłuższego czasu zamawiam właśnie u nich i polecam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #95  
Stary 11-01-2020, 00:49
nikolaz nikolaz is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2019
Posty: 15
Domyślnie

Ja właśnie zmieniłam kosmetyki do włosów. Moja kosmetyczka z salonu Bellita namówiła mnie na Authentic Beauty Concept. Super. Było warto. Brakuje w Polsce kosmetyków do włosów z linii premium
Odpowiedź z Cytowaniem
  #96  
Stary 19-01-2020, 14:19
JuliaBed JuliaBed is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2019
Posty: 258
Domyślnie

Do moich ulubionych zdecydowanie należy seria Atopis Novaclear. Dzięki tym kosmetykom moje cera w końcu jest odpowiednio nawilżona i chroniona.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #97  
Stary 19-01-2020, 19:49
lenka52 lenka52 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 58
Domyślnie

Aktualnie jestem zachwycona działaniem serum wybielającego z NovaClear z serii Whiten. Ten kosmetyk jest genialny - świetnie radzi sobie z przebarwieniami skórnymi pozostałymi po trądziku, eliminując je praktycznie do zera. Mam wrażenie, że wpływa też na zwężenie porów. Stosuję je codziennie wieczorem pod krem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #98  
Stary 21-01-2020, 09:11
mozajka mozajka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 1 152
Domyślnie

A ktoś używa może kosmetyków koreańskich? Na https://cosibella.pl/firm-pol-156449...ome-by-Mi.html jest ich spory wybór. Tej marki osobiście nie znam, ale jestem ich bardzo ciekawa. Ktoś może je używa i może coś polecić?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #99  
Stary 20-02-2020, 11:20
murma murma is offline
Member
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Posty: 32
Domyślnie

Ja lubię te z algami. Mają zarąbisty skład i działanie
https://seaweed.pl/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #100  
Stary 28-02-2020, 13:28
Oliwkaaa Oliwkaaa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 351
Domyślnie

Cytat:
Napisał JuliaBed
Do moich ulubionych zdecydowanie należy seria Atopis Novaclear. Dzięki tym kosmetykom moje cera w końcu jest odpowiednio nawilżona i chroniona.

Też stosuję tą serię i jestem z niej bardzo zadowolona. Bardzo fajny skład kosmetyków. są delikatne, bezpieczne i skuteczne
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:27.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.