kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #71  
Stary 31-03-2021, 10:07
ami_dudek ami_dudek is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 2 230
Domyślnie

Ja obecnie karmię synka słoiczkami marki HiPP z serii Pierwsza Łyżeczka. Są to jednoskładnikowe przeciery owocowe i warzywne. Taka porcja 80 gram jest idealna na początek rozszerzania diety. Są to produkty całkowicie ekologiczne, bez dodatku cukru.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #72  
Stary 18-04-2021, 09:06
Kasia1998 Kasia1998 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2021
Posty: 4
Smile Polskie ubranka dla niemowląt

Ja ostatnio sporo kupuje w sklepach internetowych. Wyprawkę skompletowałam u polskiego producetna ubranek niemowlęcych Olibambi. Jakosc jest super, ceny też bardzo dobre. Maja w ofercie duzo bodziaków, pajace, śpioszki, dresiki i inne. Zerknijcie sobie https://olibambi.pl/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #73  
Stary 19-04-2021, 08:09
szymka82 szymka82 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2020
Posty: 284
Domyślnie

Sytuacje są różne. Ja na przykład nie mogłam od początku karmić piersią. Dlatego zdecydowałam się na mleko modyfikowane HiPP Combiotik, które maluszek dostawał już w szpitalu i bardzo dobrze tolerował. Jestem z niego bardzo zadowolona.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #74  
Stary 20-04-2021, 08:30
karolcia89 karolcia89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 433
Domyślnie

Niedługo przyjdzie na świat mój pierwszy syn, więc od jakiegoś czasu zbieram się, żeby skompletować dla niego wyprawkę. Polecicie mi jakieś fajne sklepy online z ciekawy asortymentem dla dzieci? Widziałam fajny sklep na http://onoplus.pl
Odpowiedź z Cytowaniem
  #75  
Stary 20-04-2021, 15:31
szalona szalona is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 1 984
Domyślnie

Myślę ze rodzice maluszkow powinny też zainteresować się tą książką tu https://www.bee.pl/blw-bobas-lubi-wy..._p1355953.html Ta ksiażka podpowie wam kiedy dziecko jest gotowe na pierwszy stały posiłek, jak skomponować zdrowe posiłki i jak zapewnić dziecku bezpieczeństwo podczas jedzenia.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #76  
Stary 26-04-2021, 16:00
ilonagartka ilonagartka is offline
Member
 
Zarejestrowany: Sep 2020
Posty: 96
Domyślnie

Jeśli chodzi o szkołę, to wszystko tak naprawdę zależy od tego, czego szukamy. To musi być bardzo konsekwentny wybór. Ja jestem świeżo po wyborze szkoły podstawowej z nauką dla dzieciaków, którzy mają swoje pasje związane z malowaniem/rysowaniem. Słyszałam, że tak szkoła podstawowa ma bardzo bogaty program nauczania i warto z nim się szczegółowo zapoznać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #77  
Stary 27-04-2021, 08:49
zygfryda52 zygfryda52 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Feb 2021
Posty: 57
Domyślnie

Jeśli chodzi o mleko to u nas najlepiej sprawdza się mleko Bebilon. Na samym początku wybraliśmy Bebilon Nenatal Premium. Jest to mleko przeznaczone dla wcześniaków. Nasza córka urodziła się troszkę za wcześnie ale to mleko sprawdziło się świetnie. Mleka Bebilon kupuję zawsze w aptekach DOZ.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #78  
Stary 28-04-2021, 11:22
marzzeniusia marzzeniusia is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2021
Posty: 3
Domyślnie

Jak już dziecko będzie nieco większe to można pomyśleć o kupnie podarunku. Ciekawe pomysły mają na stronie http://niesamowityprezent.pl/ Wiele wyjątkowych podarunków na rozmaite okazje w tym urodziny dziecka. Szczerze polecam!!!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #79  
Stary 30-04-2021, 12:32
comon's Avatar
comon comon is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2015
Posty: 893
Domyślnie

Może by tak pomyśleć o książkach?? Bardzo dużo ciekawych tytuł jest dostępnych tutaj https://www.taniaksiazka.pl/t/matura-fizyka-2021. Można kupić książki dla dziecka w dowolnym wieku i od małego uczyć go czytania
Odpowiedź z Cytowaniem
  #80  
Stary 25-05-2021, 11:35
enigma enigma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2016
Posty: 1 591
Domyślnie

Jak myślisz o wyprawce to nie sposób pominąć tematu wózków. Ja mam idealnego x-landera w ciemnym kolorze i nic złego się z nim nie dzieje, ślicznie wygląda , inne mamy mi go zazdroszczą jak jestem na spacerze. Ten producent ogólnie dobre te wózki robi, jak spotkam mamę z podobnym wózkiem to też go chwali
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:39.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.