kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 14-11-2014, 10:07
dzonka dzonka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2013
Posty: 626
Domyślnie Laserowa operacja oczu - ktoś robił i jest zadowolony?

Laserowa operacja oczu - ktoś z was może robił i jest zadowolony?
Tak szukam opinii, bo wreszcie zaczynam poważniej do tego tematu podchodzić i chciałabym sobie taka operację strzelić.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 18-11-2014, 08:55
Fantazja30's Avatar
Fantazja30 Fantazja30 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2014
Posty: 577
Domyślnie

Strzelić to tak lekko powiedziane jak wziąć pod uwagę to,
że taka operacja na jedno oko kosztuje od 2 do 4 tysięcy, hehehe
No ale jak się ma kasę, to pewnie - sama bym zrobiła, żeby się z okularami nie męczyć.
Mam znajomych, którzy operowali tak krótkowzroczność w Blikpolu (Sopot) - u dr Czuszyńskiego, i są dzisiaj bardzo zadowoleni, żadnych binokli, soczewek, pełny luzik i wzrok jak żyleta.
To jak jesteś z pomorza to możesz sobie u nich więcej info poczytac.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 28-11-2014, 12:08
dzonka dzonka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2013
Posty: 626
Domyślnie

Poczytam dzięki za informację.
To nie tak, że lekko podchodzę, tylko rodzina mi się chce zrzucic na operację, mam fajnie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 29-11-2014, 09:57
Fantazja30's Avatar
Fantazja30 Fantazja30 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2014
Posty: 577
Domyślnie

Aaaa,
a no to pozazdrościć rodziny, moi pewnie nie sypnęliby nawet 1 peso na ten cel mówiąc coś w stylu "chcesz być piękna to sobie zapracuj", jakby to o urodę chodziło...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 16-12-2014, 13:15
femme.m femme.m is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 2 170
Domyślnie

Mojej siostrze to nie pomogło.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 17-02-2015, 11:44
Madlen89 Madlen89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 741
Domyślnie

Powiem tak... nigdy nie robiłam ale chyba będę musiała się wybrać na taki zabieg. Wada się pogłębia i trzeba z tym jakoś walczyć a po za tym cierpię na zapalenie spojówek ostatnio... Także już wgl jest kosmos. Polecam ciekawy artykuł który jest temu bliżej poświęcony http://www.mojeoczy.pl/dolegliwosci-...bjawy-leczenie Wierzę że sobie z tym jakoś poradzimy bo trzeba się trzymać razem w takiej sytuacji
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 18-10-2017, 13:42
janeczka84 janeczka84 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 402
Domyślnie

Od dziecka miałam zeza, ale wiecie, jak to było. Okulary i nikt się nie zastanawiał nad tym długo. Jako dorosła dziewczyna nie widziałam innej opcji jak laserowa operacja zeza i bardzo się cieszę, że to zrobiłam. Moja pewność siebie powędrowała jak rakieta. Całe życie wstydziłam się zeza. Teraz to przeszłość. To dotyczy każdej sfery życia, masz kompleksy pozbądź się ich.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 30-03-2018, 00:42
lucy92e lucy92e is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 706
Domyślnie

Moja znajoma jakiś czas temu wykonywała operację korekcji uszu u dr dr Rafała Pabiańczyka w Krakowie. Pamiętam dokładnie, bo ją tam zawoziłam. Efekty są bardzo widoczne i jest spora różnica, a osoby, które widzą pierwszy raz nawet w życiu by nie przypuszczały, że na uszach była wykonywana operacja.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 16-04-2018, 11:00
vilma vilma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 844
Domyślnie

Ja od jakiegoś czasu interesuje się leczeniem za granicą w ramach polskiego NFZ. W końcu jest to możliwe dzięki dyrektywie Unii Europejskiej i ustawie o leczeniu trans-granicznym. Przykładowo, polski pacjent może usunąć zaćmę w renomowanych czeskich klinikach np. PROVISUS: http://lepiejzobacz.cz/ . Na zabieg czeka się ok. 2 tygodnie od wizyty kwalifikacyjnej, nie ma tu żadnych ukrytych kosztów czy umów. Zagwarantowana jest pełna opieka pozabiegowa, polskie standardy operacyjne i opiekun pacjenta, leki osłonowe w cenie etc.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 18-05-2018, 03:35
Majka89 Majka89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2015
Posty: 861
Domyślnie

Ja nie miałam takiej operacji, ale sama zastanawiam sie nad nią a konkretnie jak laserowym leczeniem jaskry. Nawet już wstępnie wybrałam ofertę okulisty i jest to ta oferta https://okulista-trojmiasto.pl/servi...twartego-kata/ . Jednak trochę się boje i bardzo chciałabym poznać opinię osób o tym zabiegu, które się go podjęły. Są tu takie?
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:20.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.