kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 02-07-2015, 14:28
pola-k pola-k is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2015
Miasto: Kraków
Posty: 3
Domyślnie Laserowa korekcja wzroku

Zastanawiam się nad zabiegiem laserowej korekcji wzroku, ponieważ noszenie okularów bywa już dla mnie męczące. Niestety nie mogę nosić soczewek, ponieważ w wyniku ich noszenia mam cały podrażnione oczy.

Słyszałam, że po zabiegu występuje czasowy światłowstręt, a wada może się po pewnym czasie odnowić. Jak myślicie, czy warto ingerować w delikatną strukturę oka? O tej metodzie czytałam tutaj, ale nadal nie jestem do niej przekonana.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 28-07-2015, 09:06
funri funri is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2014
Posty: 395
Domyślnie

myślę o tym już od dłuższego czasu i chyba się zdecyduję.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 03-08-2015, 09:58
Aretuza Aretuza is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2015
Posty: 1
Domyślnie

a gdzie masz zamiar robić? ja na chwilę obecną na szczycie listy mam Optegrę (kiedys to Lexum było) w Krakowie i dr Sachę
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 03-08-2015, 17:19
eleska eleska is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2015
Posty: 4
Domyślnie

A ja bym się na to nie odważyła..Jeszcze by mi to kompletnie i doszczętnie uszkodziło wzrok. Więc nie wiem czy to jest aż takie bezpieczne by to właśnie w pełni stosować. Raczej bym się leczyła tak aby wszystkiemu zapobiegać i na pewno bym pod laser nie chciała iść.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 04-08-2015, 14:51
wala wala is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2014
Posty: 1 374
Domyślnie

Bardziej na pewno nie pogorszy. Słyszałam jednak, że nie u każdego to działa.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 10-08-2015, 09:11
ladysybil ladysybil is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2015
Posty: 1
Domyślnie

Eleska co Ty mówisz, to jest bezpieczna operacja, wykonywana na ultra nowoczesnym sprzęcie....oczywiście, ważne tez jaką klinikę i jakiego lekarza wybierzesz. Ja się nie obawiam, bo u mnie to będzie dr Smorawski (Optegra) więc nie ma strachu, zresztą juz jestem kwalifikacyjnej i mnie uspokoił a zapobiegać? niestety, nie da się całkowicie zapobiec pogorszeniu widzenia, mówi Ci to osoba, która od 3 zycia nosi okulary
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 12-08-2015, 14:23
pola-k pola-k is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2015
Miasto: Kraków
Posty: 3
Domyślnie

Czy któraś z was jest już po zabiegu czy tylko słyszała dobre opinie o Optegrze. Myślałam o którejś z klinik w Czechach, ponieważ mam blisko do naszych południowych sąsiadów - mieszkam w Krakowie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 05-07-2016, 08:39
gabriela90 gabriela90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 1 527
Domyślnie

W Poznaniu znajduje się bardzo dobre Centrum Laserowe http://centrumlaserowepoznan.pl/. Z tego, co słyszałam od koleżanek, to zabiegi tam przeprowadzane są na najwyższym poziomie. Myślę, że warto iść na konsultacje i spróbować.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 01-09-2016, 13:42
ela1595 ela1595 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2015
Posty: 148
Domyślnie

A może podrażnienie oczu wynikała ze złego płynu do soczewek lub źle dobranych szkieł. Warto spróbować soczewki jednodniowe. Może wtedy nie drażniły by oczu. Duży asortyment takich szkieł kontaktowych jest w sklepie Kontaktowe.pl. Tutaj można ich znaleźć http://porady.zdrowo.info.pl/progresywne.html Może nie trzeba tak szybko przechodzić zabiegów

Ostatnio edytowane przez ela1595 : 07-08-2019 o 11:28.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 08-09-2016, 09:01
Lepik8 Lepik8 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 6
Domyślnie

Mam kilka koleżanek, które przeszły taką korekcję i bardzo sobie chwalą. Czy faktycznie to tak dobrze działa? Zastanawiam się nad tym od dawna.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:21.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.