kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 21-08-2017, 00:37
Tomson Mężczyzna Tomson is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 743
Domyślnie Naturalne produkty

no powiem, Wam że coraz bardziej świadomie podchodzę do jedzenia. Bo coraz gorzej się czuję i winą obarczam właśnie żywność no i jakość powietrza. Obecnie studiuję to http://zdrowedodatki.pl/dodatki-do-zywnosci , żeby mieć świadomość co jest dodawane do żywności i jak to na nas wpływa. Jak to mówią jesteśmy tym co jemy, więc po tym jak się czuję od jakiegoś czasu to aż strach myśleć co jadam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 21-08-2017, 21:51
femme.m femme.m is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 2 170
Domyślnie

Ja przeważnie czytam skład na żywności.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 22-08-2017, 07:07
annamar annamar is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 998
Domyślnie

Naturalne produkty owszem są ważne, ale bardzo ważne są także regularne badania i kontrolowanie ciśnienia. dobre ciśnieniomierze są z diagnosis i są one dostępne w każdej aptece!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 11-09-2017, 21:53
Felka Felka is offline
Member
 
Zarejestrowany: Feb 2017
Posty: 62
Domyślnie

Chyba obecnie coraz więcej ludzi ma świadomość tego co je,tego,że etykiety są po to byśmy na nie zwracali uwagę.Wielu z nas wybiera też zdrowe,dobrej jakości jedzenie z pełną odpowiedzialnością i to jest bardzo dobre.Warto też zastanowić się nad tym co pijemy,czy są to napoje słodzone,czy może woda.Warto poznać skład i zalety soków owocowych i warzywnych oferowanych przez http://www.sadywincenta.pl/
Sklep posiada szeroki wybór soków,które są zdrowe i bardzo smaczne,pozbawione konserwantów i sztucznych dodatków
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 12-09-2017, 09:10
gatsby gatsby is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 1 048
Domyślnie

Tylko oby ten trend utrzymał się jak najdłużej!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 12-09-2017, 22:28
selavi selavi is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 2
Domyślnie

Ja używam tylko naturalnych kosmetyków, najczęściej rosyjskich.
__________________
krzesło sball
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 20-10-2017, 20:35
Krysta097 Krysta097 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 158
Domyślnie

W 100% popieram zdrowy tryb życia i trend jaki sie teraz w tym kierunku wytworzył. Sama również zaczęłam znacznie bardziej zwracać uwagę na to co jem, jakich składników używam i na to co przede wszystkim zawiera się w przyprawach, bo tam czasami są niezłe cuda wianki "polepszające" smak. Dlatego coraz aktywniej szukam dobrych sklepów z naturalną żywnością (np. https://enaturalnie.pl/). Dzięki temu wiem co mam na talerzu i że nie używam składników kancerogennych i źle wpływających na samopoczucie czy nawet wygląd.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 28-10-2017, 17:55
muuzkowa muuzkowa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 537
Domyślnie

Zdrowa kuchnia, to już połowa sukcesu jeżeli chodzi o nasze zdrowie. Jak szukacie sklepu ze zdrową żywnością to podrzucam Wam namiary na ten - http://www.ilovebio.com.pl/7-zywnosc-bio . Mają w swoim asortymencie dużo fajnych, zdrowych produktów. Warto jeść produkty jak najmniej przetworzone, takie bogate w błonnik itd. No i zawsze też trzeba czytać skład danego produktu, bo nie zawsze to musi być to, co by nam się wydawało
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 31-01-2018, 14:25
lucy92e lucy92e is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 706
Domyślnie

U mnie naturalne produkty się niestety nie sprawdzają. Nie wiem czemu, ale moja skóra ich nie lubi. Pomagają mi tylko profesjonalne kosmetyki i zabiegi. Ostatnio byłam na świetny zabiegu Illuminating Radiance Facial Treatment, który przywrócił skórze zdrowy i promienny wygląd. Można go wykonać w krakowskiej klinice SCM estetic. 30 minut i jesteśmy jak nowo narodzone.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 01-02-2018, 12:59
Krygierowa31 Krygierowa31 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2018
Posty: 541
Domyślnie

Ja też jestem zwolenniczką zdrowej żywności, właśnie tutaj https://www.fit-zone.pl/k56,zdrowa-z...7,stanlab.html czytam sobie o różnych produktach. Dieta moim zdaniem musi być zdrowa, w końcu to podstawa.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:53.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.