kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Sylwetka
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #21  
Stary 14-10-2016, 13:29
Madlen89 Madlen89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 741
Domyślnie

Suplementacja jest bardzo ważna tak jak dobry trening. To wszystko razem musi być jedną całością. Dlatego ja trenuje na najlepszym sprzęcie jakim jest https://www.omega-fitness.pl/atlasy-...n-cat-296.html Dzieki czemu mogę codziennie walczyć o swoją dobrą sylwetkę co jak na razie cały czas wychodzi na plus. Gorąco wszystkim polecam jeśli ciągnie Was do sportów siłowych tak jak mnie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #22  
Stary 22-11-2016, 12:41
femme.m femme.m is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 2 170
Domyślnie

Byle to była mądra suplementacja, a najlepiej naturalna. Ja właśnie czytam o czystym białku z mięsa na stronie merzdorf.pl/blog/aktualnosci/duza-zawartosc-bialka-w-diecie-czyli-klucz-do-sukcesu . To bardzo pomaga w treningach, bo zmęczone mięśnie szybciej wracają do formy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23  
Stary 16-12-2016, 22:09
perła perła is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2016
Posty: 2
Domyślnie

czy ktoś stosował kapsułki BigUp firmy Instoya ? szukam opinii, bo podobno razem z ćwiczeniami super działa na tyłek
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24  
Stary 17-12-2016, 15:10
ritabra ritabra is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2016
Posty: 486
Domyślnie

Przy treningach wiele osób używa suplementów, ale również też dżywek. Wiem, że faceci stawiają na przyrost masy mięśniowej. Do tego bardzo dobrze sprawdza się ich http://glutamina-odzywki.pl/pvl-muta...na-opinie.html odżywka. Myślę, że warto ją wypróbować
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25  
Stary 20-12-2016, 20:58
Coldi Coldi is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Posty: 839
Domyślnie

Pzy treningach trzeba zadbać o to by dostarczać mu odpowiednią ilośc białka. Najlepiej po treningach dość wymagających zjeść coś wysokobiałkowego. Wiem, że sporo takich rzeczy można znaleźć np u nich http://www.guiltfree.pl/pl/354-produkty-wysokobialkowe i to w bardzo przystępnych cenach
Odpowiedź z Cytowaniem
  #26  
Stary 27-12-2016, 12:24
Oskajra Oskajra is offline
Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 80
Domyślnie

Jak jak najbardziej jestem za suplementami takimi jak kreatyna. O ile wiadomo jak się za to zabrać. Gdyby ktoś z Was dopiero raczkował w tym temacie, to łapcie - jak brać kreatyne
Ja w tym znalazłam dużo wartościowych treści o tego typu suplementacji i otworzyłam też oczy mojemu mężowi.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27  
Stary 27-12-2016, 14:19
MirkaRe MirkaRe is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2016
Posty: 4
Domyślnie

Cytat:
Napisał perła
czy ktoś stosował kapsułki BigUp firmy Instoya ? szukam opinii, bo podobno razem z ćwiczeniami super działa na tyłek
Chyba nikt nie miał jeszcze okazji bo z tego co wiem bigup to jest nowy polski produkt, który dopiero wchodzi na rynek, ja się bardzo tematem suplementów interesuję, i z tego co wiem to jest niezła konkurencja dla podobnych amerykańskich specyfików, przede wszystkim bigup przez to, że jest polski jest tańszy
Odpowiedź z Cytowaniem
  #28  
Stary 30-12-2016, 12:04
katie21 katie21 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 15
Domyślnie

A kupujecie takie suplementy online czy stacjonarnie? Ja do tej pory kupowałam w sklepie niedaleko mnie, ale w sieci widzę są nieco lepsze ceny. Przykładowo tutaj http://mamutpro.pl. A gdzie wy robicie zakupy?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29  
Stary 30-12-2016, 21:27
perła perła is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2016
Posty: 2
Domyślnie

Cytat:
Napisał MirkaRe
Chyba nikt nie miał jeszcze okazji bo z tego co wiem bigup to jest nowy polski produkt, który dopiero wchodzi na rynek, ja się bardzo tematem suplementów interesuję, i z tego co wiem to jest niezła konkurencja dla podobnych amerykańskich specyfików, przede wszystkim bigup przez to, że jest polski jest tańszy

No własnie, wiem że Polski suplement i konkuruje z Amerykańskim ale droższym produktem. Zakupiłam i czekam na efekty
Odpowiedź z Cytowaniem
  #30  
Stary 13-01-2017, 05:20
levak1 levak1 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2017
Posty: 2
Domyślnie

Po co Ci suplementy? Po co chcesz truć swój organizm jakąś chemią? Tabletki odchudzające niestety nie spalą za Ciebie Twojej tkanki tłuszczowej. Samemu musisz ja zrzucić poprzez ruch i aktywność fizyczną. Należy również ograniczyć spożywanie cukrów.
__________________
Pozdrawiam, Anna
http://penetratory.pl
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:42.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.