kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZWIĄZKI > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 17-06-2022, 14:48
astraso astraso is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2019
Posty: 2 437
Domyślnie sprzątanie i odkurzanie

Jakiś czas temu na wielu witrynach internetowych ukazało się kilka artykułów na ten temat ale ciężko było znaleźć rzetelne i sensowne informacje... Odwiedziłem kilka stron ale to tutaj najlepiej opisali ten problem dlatego kliknij w ten w ten odnośnik. https://www.odkurzamywszystko.pl/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 10-07-2022, 10:50
dertom122 dertom122 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2021
Posty: 3 477
Domyślnie

Mnie w odkurzaniu bardzo pomaga Odkurzacz 2723 22V DIGITAL LITHIUM ARANCIO, który kupiłam w Ariete. Jestem bardzo zadowolona z wyboru, ponieważ okazał się bardzo funkcjonalny i dokładny
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 04-08-2022, 20:54
Nemempo59 Nemempo59 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2022
Posty: 4
Domyślnie

Myślę że bardzo to interesujące.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 08-08-2022, 13:00
karolcia89 karolcia89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 433
Domyślnie

U mnie niezastąpiony okazał się irobot roomba i7 Porządnie odkurza, nie rysuje podłogi. Oczywiście największy plus za to, że zastępuje mnie w obowiązkach domowych. Szybko ustawiam grafik sprzątania w aplikacji, a on robi resztę
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 23-08-2022, 07:53
rzetelna rzetelna is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2018
Posty: 1 067
Domyślnie

Ja mam w domu pieska z sierścią, więc naprawde odkurzam po kilka razy dziennie. Super sprawdza mi się odkurzacz bezprzewodowy, który został polecony na: https://www.eoborniki.pl/zycie-i-sty...ewodowych.html Brak kabli to duży plus.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 24-08-2022, 06:13
femme.m femme.m is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 2 170
Domyślnie

Dla mnie sprzątanie to największa kara. Ale staram się sobie je umilić, kupując fajne sprzęty, środki czy akcesoria.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 27-09-2022, 10:37
izabela222 izabela222 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2022
Posty: 1
Domyślnie

Szczerze mówiąc ja nie znoszę sprzątania. Ogólnie staramy się z mężem dzielić obowiązkami w domu, więc ja jednak najczęściej gotuję.
__________________
Technoma
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 27-09-2022, 16:22
dertom122 dertom122 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2021
Posty: 3 477
Domyślnie

Właśnie ja niedawno znalazłam bardzo dobry płyn do myjki karcher jak https://allegro.pl/produkt/plyn-haer...b-56d31c4e7246 . Ogólnie jestem mega zadowolona z jego działania, tym bardziej, że świetnie radzi sobie z zabrudzeniami
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 04-10-2022, 21:33
kinka kinka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2018
Posty: 1 542
Domyślnie

Mam trzy koty ( 2 wychodzące, 1 niewychodzący). Możecie tylko sobie wyobrazić ile kudłów jest w domu. Generalnie zawsze codziennie odkurzałam + do tego kanapę jechałam rolką (taką zwykłą do kłaczków). Rolka szła jedna dziennie. Odkurzanie zajmowało mi zawsze ok. 30 min. bo sierść była wszędzie. Nawet w mojej kawie Plus do tego mycie podłogi mopem jakieś 15 min. Mąż w końcu się zlitował i kupił odkurzacz automatyczny. Powiem wam, że nie ma porównania. Raz (czasem 2 razy dziennie) chodzi i oczywiście jakieś kłaczki czasem gdzieś latają, ale nie tyle co przedtem i generalnie jest czysto w domu. Dla mnie na maxa jest to wygodne. Widziałam filmiki, że koty jeżdżą na tych odkurzaczach jak domowników nie ma w domu, ale u mnie to się nie zdarza (mam kamerkę w domu) Warto wydać trochę więcej i mieć porządny sprzęt, który ułatwia życie. Nie tylko odkurza, ale również myje podłogę, więc brudne ślady małych łapek również znikają. 3 tysia, to nie majątek, a naprawdę można pozbyć się problemu. Tutaj https://welltec.pro/pl/robot-sprzata...ia-p-5594.html jest specyfikacja.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 09-10-2022, 11:32
moniś12 moniś12 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 341
Domyślnie

Mnie się wydaje, że teraz to powinniśmy przede wszystkim skupić się na czasie. A w związku z tym wybierać urządzenia i środki czyszczące, które gwarantują sprawne załatwienie tematu. Nikt przeciez nie będzie poświecał całej soboty na porządki. Myślę, że z dobrej jakości preparatami powinno pójść sprawnie. Popatrzcie sobie na ofertę tej firmy https://norenco.pl/kuchnia,137.html produkty czy to do kuchni czy łazienki, ale i na taras są dedykowane konkretnym powierzchniom, dzięki czemu składniki sa odpowiednio dobrane i prace domowe idą szybciej
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:17.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.