kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > OGŁOSZENIA > Kupię, sprzedam, zamienię
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 27-12-2017, 20:47
comon's Avatar
comon comon is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2015
Posty: 893
Domyślnie

akurat jeśli chodzi o warszawskie biuro nieruchomości to mogę polecić te pana Eugeniusza Jaworskiego. rzadko kiedy można trafić na tak uczciwą osobę (nie pierwszy raz miałam kontakt z agentem nieruchomości) i zarazem wyspecjalizowaną. zostawiam do niego kontakt tel. 603 195 624 , na pewno się przyda
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 28-12-2017, 15:32
artur656 Mężczyzna artur656 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 2
Domyślnie

Czy Waszym zdaniem mieszkania na sprzedaż we wrocławiu mają dobre ceny czy są zbyt wysokie? Spotkałam się z taką opinią. Sama jej nie podzielam. Moim zdaniem warto kupić tu mieszkanie i do mieszkania i pod inwestycje, deweloper Ronson http://ronson.pl/tips/zmiany-lokatorskie-u-kogo/ ma lepszą ofertę na rynku w Wrocławiu !
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 28-12-2017, 19:44
inka inka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2016
Posty: 1 167
Domyślnie

Jak zacząć powiadasz... Najpierw trzeba znaleźć odpowiednie mieszkanie, które będzie w dobrej lokalizacji, w której znajdą się chętni na jego wynajem. Później trzeba zwrócić uwagę na odpowiedni wybór firmy zarządzającej, ja korzystam od wielu lat w tym zakresie z usług firmy http://estatedealer.net/ . Jeszcze nigdy się na nich nie zawiodłam A działamy wspólnie już naprawdę szmat czasu
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 09-01-2018, 22:37
Majka89 Majka89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2015
Posty: 861
Domyślnie

Przede wszystkim musicie mieć odłożoną pewną sumę gotówki na wkład własny do kredytu, bo inaczej go nie dostaniecie... Obecnie wynosi on bodajże 20%. Dobrze byłoby też mieć odłożone pieniądze na urządzenie tego mieszkania. Kolejną, ważną kwestią jest znalezienie odpowiedniego dewelopera, który Was nie oszuka i który oferuje mieszkania w stosunkowo niskiej cenie. Ja mogę Wam polecić mieszkania z tej strony https://www.wyszukiwarkamieszkan.pl/mieszkania/warszawa
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 19-01-2018, 15:40
Ula5's Avatar
Ula5 Ula5 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Dec 2015
Posty: 38
Domyślnie

A myślał ktoś z was o tym, żeby znaleźć mieszkania nad morzem sprzedaż i zarabiać na wynajmie mieszkania turystom? W nadmorskiej miejscowości – Rogowie powstały domy oraz apartamenty, odznaczają się wysokim standardem oraz komfortem. Biorąc pod uwagę, że ludzie coraz częściej szukają wypoczynku w luksusowych kwaterach, to chętnych turystów w sezonie powinno być sporo.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 23-01-2018, 12:33
klarysa's Avatar
klarysa klarysa is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jan 2018
Posty: 49
Domyślnie

Potężna inwestycja, bo ceny za nieruchomości nad Bałtykiem trzymają wysokie ceny. Wystarczy przejrzeć oferty np. w Trójmieście. Nie jest to zły pomysł, ale zyski z tego rozpisane są raczej na długie lata.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 29-01-2018, 10:45
Beata Wilkowska Beata Wilkowska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 244
Domyślnie

Ja odziedziczyłam mieszkanie po cioci , ale jak wiadomo bez pomocy notariusza nie mogłam nic tak naprawdę zrobić . Bardzo pomógł mi notariusz akurat znajdujący się tam gdzie mieszkanie na śródmieściu http://www.kancelaria-notarialna.net.pl/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 09-05-2018, 15:23
enigma enigma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2016
Posty: 1 580
Domyślnie

Od czego zacząć? Na pewno od znalezienia odpowiedniej inwestycji, ja bym szukała raczej w stolicy i to w atrakcyjnej lokalizacji, może stara Ochota http://www.siewierska18.pl/ ? Akurat te apartamenty są idealne, zdecydowanie luksusowe a to też jest ważne w przypadku inwestowania w nieruchomości.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 11-05-2018, 10:54
Gercia82 Gercia82 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 2
Domyślnie

Jeżeli wyszukujesz właściwego domku to zdecyduj się dom w Pasiekach Komorniki. Komorniki to miejsce nieopodal Poznania, jaka jest dedykowana dla ambitnych par. Perfekcyjna architektura i spokojna przestrzeń to największy plus tego terytorium. Dojazd jest tutaj przystępny dla każdego rezydenta. Najlepszy deweloper.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 24-05-2018, 11:40
gasella gasella is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2018
Posty: 671
Domyślnie

Cytat:
Napisał klarysa
Potężna inwestycja, bo ceny za nieruchomości nad Bałtykiem trzymają wysokie ceny. Wystarczy przejrzeć oferty np. w Trójmieście. Nie jest to zły pomysł, ale zyski z tego rozpisane są raczej na długie lata.

Nie wszystkie są drogie, bo mieszkania 800m od zatoki gdańskiej na osiedlu Baltica Towers wcale nie są droższe niż te w większej odległości od morza a są idealne pod inwestycje, wiadomo że mieszkania z widokiem na morze cieszą się największym powodzeniem
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:47.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.