kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 25-01-2018, 08:43
ami_dudek ami_dudek is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 2 219
Domyślnie

Przede wszystkim trzeba z tym iść do dobrego laryngologa. Jeśli mieszkasz we Wrocławiu lub okolicach to polecam Ci odwiedzić Centrum Laryngologii Medicus: https://www.medicus.com.pl/. Tam specjaliści na pewno się Tobą zajmą. Pracuje tam wielu profesjonalistach, którzy z takimi przypadkami spotykają się na co dzień.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 29-01-2018, 21:23
anielka anielka is offline
Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 46
Domyślnie

Ja bardzo często łapię infekcje gardła, więc dla mnie to norma. Stosuję groprinosin syrop i widzę, że te infekcje pojawiają się znacznie rzadziej niż kiedyś. No ale u mnie to norma w okresie zimowo-jesiennym. Jeżeli ciągle boli cię gardło, bo może faktycznie lepiej iść do lekarza.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 07-02-2018, 12:56
tamida Mężczyzna tamida is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 6
Domyślnie

W przypadku bólu gardła i generalnie przeziębienia stosuję sambucol immuno forte jest to niezwykle skuteczny syrop na tego typu dolegliwosci sprawdzcie sobie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 16-02-2018, 10:48
Megii Megii is offline
Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 53
Domyślnie

W moim przypakdu nie pomoglo usuwanie migdałków. Co ciekawe pomogło mi odpowiednie nawilżenie powietrza w pomieszczeniach, w których przebywam najdłużej. Kupiłam taki nawilżacz https://www.wapteka.pl/airkomfort-uh...sztuka-21145,p i już od 3 miesięcy nie miałam nawet najmniejszego bólu gardła. Może wypróbuj tej metody? W okresie zimowym jest spory wybór nawilżaczy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 12-04-2018, 14:14
Optymistyczny Optymistyczny is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2018
Posty: 2
Domyślnie

Jak najbardziej warto udać się w takim przypadku do laryngologa. Jeśli jesteś z Wawy to znam jedno dobre miejsce: Laryngolog Żoliborz. Na pewno Ci pomoże!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 07-05-2018, 15:39
annamar annamar is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 998
Domyślnie

Najgorzej jak małe dziecko ma katarek, wtedy to już jest strasznie, dlatego ja dodatkowo kupiłam mojemu dziecku taki aspiratrek: haxe.pl/strona-glowna/produkty/male-dziecko/oddychanie.html i w sumie już było dużo lepiej dzięki niemu moje dziecko mogło swobodnie oddychać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 13-05-2018, 17:49
krokus13 krokus13 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 1 569
Domyślnie

Mam podobny problem z gardłem od dłuższego czasu powraca i nie chce odpuścić. Mam spis laryngologów w moim województwie i zastanawiam się który będzie najlepszy https://ranking.abczdrowie.pl/s/laryngolog/kraków może mi ktoś doradzić?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 14-05-2018, 07:02
gatsby gatsby is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 1 048
Domyślnie

Takie nawracające bóle gardła mogą być tez znakiem, że infekcja nie została dokładnie wyleczona.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 13-06-2018, 09:39
paseczek paseczek is offline
Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 38
Domyślnie

Myślę, że warto udać się do lekarza, jeśli problem ciągle nawraca. Jest jednak szereg czynności, jakie możesz podjąć, by samej lepiej zadbać o swój głos. Między innymi powinno się pić dużo wody, używać nawilżacz powietrza i wiele innych, o których przeczytasz tutaj: styl życia, a głos
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 05-09-2018, 14:28
zelma zelma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 303
Domyślnie

Jeśli ból gardła nasila się przy przełykaniu + do tego występuje wysoka gorączka, dreszcze, obrzęk węzłów chłonnych na szyji, to ja bym podejrzewała klasyczne zapalenie migdałków. Możesz zasięgnąć więcej informacji w tym poradniku: https://www.angelini.pl/wps/wcm/conn...enie-migdalkow . Zdecydowanie warto skonsultować się z lekarzem.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:37.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.